تقویم رومیزی تاشو

تقویم رومیزی

تقویم های رومیزی جدید 1403

تقویم رومیزی مقوایی

تقویم مقوایی تا شو

تحویل سریع با قیمت مناسب

تقویم رومیزی پایه چوب 1400

تقویم پایه چوب

ترکیب چوب ترمو و طلق شفاف

تقویم رومیزی گیره چپ

تقویم گیره چپ

تقویم + یادآور کارهای روزانه

رومیزی یادداشتی

جعبه یادداشت رومیزی

مناسب نوت برداری

تقویم رومیزی دوقلو

تقویم دو قلو

تقویم 1403 و دفترچه یادداشت

تقویم رومیزی

تقویم تاجدار

تقویم 1403 با لوگوی شما

تقویم رومیزی گیره راست

تقویم گیره راست

تقویم + یادآور کارهای روزانه

تقویم رومیزی 1403

خانه چاپ و گرافیک با نزدیک شدن به ابتدای سال 1403 دسته ای جدید از تقویم های رومیزی را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است. این تقویم ها با دارا بودن نگهدارنده خودکار، پایه موبایل در حالت افقی و عمودی، برگه های یادداشت برداری، و ساختار مقاوم و همچنین امکان شخصی سازی زیاد خود تقویمی ماندگار و کاربردی برای سازمان یا شرکت شما خواهد بود. بهترین هدیه سال نو برای کارکنان و کارمندان شرکت شما که علاوه بر زیبایی و کاربرد بالا با چاپ لوگو و استفاده از رنگ سازمانی شما در برندینگ و مارکتینگ محصول یا سازمان شما ابزاری بسیار موثر و پربازده می باشد. با مشاهده صفحه چاپ تقویم 1403 می توانید انواع تقویم، سر رسید و سالنامه های ما را مشاهده نموده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

چاپ تقویم

برای چاپ تقویم و سالنامه جهت هدیه دادن و برندینگ شرکت خود منتظر روزهای پایانی سال نمانید. روزهای شلوغ و پرازدحام پایان سال زمان مناسبی برای طراحی و چاپ باکیفیت تقویم و سررسید شما نخواهد بود. از همین الان برای چاپ با کیفیت سالنامه و تقویم خود اقدام کنید و با خیال راحت منتظر آغاز سال نو باشید. چاپ با کیفیت انواع سررسید و تقویم 1403 با مناسب ترین قیمت.

چرا تقویم رومیزی

تقویم های رومیزی در طول سال بصورت مداوم روی میز اداری و یا منزل کارکنان یا همکاران شما خواهند بود، استفاده مداوم از تقویم و مراجعه مکرر به آن، این وسیله کوچک را به عنصری موثر و مهم برای برندینگ محصول یا شرکت شما تبدیل کرده است. لزوم استفاده از تقویمی زیبا و باکیفیت با لوگوی مخصوص شما برای اینکه آن را به عضو جدا نشدنی هر میزی تبدیل کند بسیار ضروری است.

print-products