تقویم دیواری 1401

تقویم دیواری 1403

چاپ تقویم دیواری سفارشی


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک

چاپ دیجیتال قیمت بصرفه


چاپ افست قیمت بصرفهچاپ پیش فاکتور

تقویم دیواری 1401

چاپ تقویم دیواری 1403

تقویم دیواری تقویمی زیبا، ساده و با فصای بسیار زیاد برای تبلیغات یا تزئین دیوار شماست که می توانید با تصاویر دلخواه خود بصورت کاملا اختصاصی و سفارشی و یا با طراحی آماده آن را در تعداد برگه های مورد نیاز خود چاپ کنید. تقویم های دیواری در دو مدل فصلی و ماهی چاپ می شوند. در تقویم های فصلی که چهار برگ هستند هر فصل در یک برگه قرار می گیرد و شما می توانید یک برگه اضافه نیز برای زیبایی و یا تبلیغات روی انتخاب کنید و تقویم خود را 5 برگی چاپ کنید. در تقویم های ماهی که 12 برگ هستند هر ماه روی یک برگ قرار می گیرد و باعث سهولت در خوانایی و فضای بیشتر جهت استفاده از طرح های شما می شود. همچنین می توانید یک برگه اضافه روی آن انتخاب کنید و 13 برگه سفارش خود را ثبت کنید.

  • در صورت انتخاب برگه اضافه می توانید آن را با پوشش لمینت مستحکم کنید تا ماندگاری آن روی دیوار افزایش پیدا کند. برای طرح آن نیز می توانید گزینه طراحی برگه اول را انتخاب کنید و یا طرح خود را برای ما ارسال نمایید.
  • برای صفحات داخلی تقویم نیز یا طرح خود را برای ما ارسال نمایید، یا گزینه طراحی اختصاصی را انتخاب نمایید تا تمام صفحات برای شما طراحی گردد و یا با تیک زدن گزینه طراحی آماده از طراحی آماده و رایگان ما استفاده نمایید.
  • در تیراژ پایین برای چاپ تقویم خود از چاپ دیجیتال استفاده کنید و در صورت سفارش در تعداد بالا از چاپ افست استفاده کنید.

برای مشاهده تمام تقویم های دیواری، رومیزی و سررسید های سال 1403 مجموعه ما به صفحه چاپ تقویم خانه چاپ و گرافیک مراجعه نمایید و برای مشاهده سایر هدایای تبلیغاتی و تجاری از صفحه هدایای تبلیغاتی ما بازدید بفرمایید.

print-products