چاپ دیجیتال پوستر

چاپ پوستر فوری با تحویل 2 ساعته در حداقل تیراژ


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

چاپ-دیجیتال-پوستر

چاپ پوستر فوری

چاپ دیجیتال گزینه بسیار مناسبی برای چاپ پوستر تا سایز SRA3 در تیراژ کم یا زمان محدود میباشد، می توانید پوستر خود را در ابعاد متفاوت روی کاغذهای متنوع داشته باشید.

چاپ دیجیتال پوستر، چاپی با کیفیت بالا و بسیار فوری است که در تیراژ پایین در مدت تنها ۲ ساعت چاپ می شود و در تعداد پایین کاملا مقرون بصرفه و ارزان می باشد، چاپ پوستر و تراکت روی کاغذهای گلاسه و تحریر با گرماژ مختلف متناسب با نیاز شما در هر تیراژی با بالاترین کیفیت و سرعت. در صورتی که به تیراژ بالای پوستر و تراکت نیاز دارید و یا زمان چاپ برایتان اهمیت زیادی ندارد می توانید از صفحه چاپ افست پوستر خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید.

چاپ دیجیتال پوستر

چاپ دیجیتال پوستر

کیفیت چاپ فوق العاده، رنگ های شاداب، کنتراست عالی

چاپ 2 ساعته!

انواع پوشش های لمینت مات و براق و سلفون مات، براق و مخملی

چاپ در هر تعدادی با تیراژ حتی 1 عدد

قیمت بسیار مناسب

چاپ تابلو عکس

نصب پوستر روی فوم برد و تخته شاسی

امکان قاب کردن پوستر شما

مقاومت بسیار بالا با پوشش لمینت مات و براق

چاپ تابلو در انواع سایز دلخواه شما

تابلویی سفارشی و زیبا با قیمت مناسب

چاپ دیجیتال پوستر

چاپ پوستر دیواری

هر طرحی که دارید از یک اژدهای بزرگ گرفته تا یک مینیون کوچک برای تزئین دیوار اتاقتان برای ما ارسال کنید و حتی به تعداد یک عدد چاپ کنید. برای ایجاد هویت بصری متناسب با لوگو و رنگ سازمانی شرکتتان برای هر دیوار پوستری متناسب طراحی و چاپ کنید. چه برای محل کار و چه منزل، چه در ابعاد کوچک A4 و چه ابعاد بزرگ بالای یک متر، در هر ابعادی پوستر دیواری مناسب خود را چاپ کنید و دیوار خود را به سلیقه خود تزئین کنید. چاپ پوستر دیواری با چاپ گلاسه، فوتو گلاسه و کوتد همراه با پوشش های سلفونی در انواع سلفون مات، سلفون براق و سلفون مخملی و پوشش لمینتی در انواع لمینت مات و لمینت براق برای افزایش ضخامت و مقاومت در برابر پارگی و رطوبت.

انواع پوستر

برای پوستر های تبلیغاتی که برای برندینگ یا شناساندن محصولی خاص یا اعلام تاریخی برای برگزاری کنسرت یا تئاتر بکار می روند از پوستر کاغذی استفاده می شود. پوستر مورد نظر خود را چاپ کنید و در صورتی که می خواهید مقاوت بیشتری در برابر آب باران یا پارگی داشته باشد و مدت زیادی روی دیوار بماند از سلفون یا لمینت برای پوشش آن استفاده کنید. برای تزئین اتاق منزل یا دفتر اداری علاوه بر پوستر کاغذی که هزینه کمی دارد و امکان برش راحت و چسباندن روی هر سطحی را دارد می توانید پوستر خود را به شکل تابلو چاپ کنید بدین صورت که از انواع فوم برد یا چاپ تخته شاسی استفاده کرده و پوستر خود را با قابی زیبا و مستحکم به دیوار منزل خود بیاویزید.

گالری تصاویر چاپ پوستر

print-products