فتوگلاسه لمینت براق

چاپ پوستر فوری

چاپ پوستر با تحویل 2 ساعته در حداقل تیراژ


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

پوستر دیواری

پوستر ها را می توان بدون نیاز به هیچگونه بستری خیلی ساده و به صورت مستقیم با یک چسب معمولی، چسب دو طرفه، پونز و یا سوزن ته گرد به دیوار چسباند و از زیبایی آن لذت برد. با این حال وقتی از بستری مناسب برای نصب پوستر استفاده کنیم علاوه بر افزایش قابل توجه دوام پوستر، زیبایی آن نیز دوچندان می شود. تخته شاسی و فوم برد دو بستر ایده آل برای نصب پوستر روی آن هستند که بنابر سلیقه و سبک پوستر شما قابل انتخاب هستند.

گالری تصاویر چاپ پوستر

چاپ دیجیتال پوستر

چاپ دیجیتال پوستر

کیفیت چاپ فوق العاده، رنگ های شاداب، کنتراست عالی

چاپ 2 ساعته!

انواع پوشش های لمینت مات و براق و سلفون مات، براق و مخملی

چاپ در هر تعدادی با تیراژ حتی 1 عدد

قیمت بسیار مناسب

چاپ تابلو عکس

نصب پوستر روی فوم برد و تخته شاسی

امکان قاب کردن پوستر شما

مقاومت بسیار بالا با پوشش لمینت مات و براق

چاپ تابلو در انواع سایز دلخواه شما

تابلویی سفارشی و زیبا با قیمت مناسب

چاپ دیجیتال پوستر

چاپ پوستر دیواری

هر طرحی که دارید از یک اژدهای بزرگ گرفته تا یک مینیون کوچک برای تزئین دیوار اتاقتان برای ما ارسال کنید و حتی به تعداد یک عدد چاپ کنید. برای ایجاد هویت بصری متناسب با لوگو و رنگ سازمانی شرکتتان برای هر دیوار پوستری متناسب طراحی و چاپ کنید. چه برای محل کار و چه منزل، چه در ابعاد کوچک A4 و چه ابعاد بزرگ بالای یک متر، در هر ابعادی پوستر دیواری مناسب خود را چاپ کنید و دیوار خود را به سلیقه خود تزئین کنید. چاپ پوستر دیواری با چاپ گلاسه، فوتو گلاسه و کوتد همراه با پوشش های سلفونی در انواع سلفون مات، سلفون براق و سلفون مخملی و پوشش لمینتی در انواع لمینت مات و لمینت براق برای افزایش ضخامت و مقاومت در برابر پارگی و رطوبت.

انواع پوستر

برای پوستر های تبلیغاتی که برای برندینگ یا شناساندن محصولی خاص یا اعلام تاریخی برای برگزاری کنسرت یا تئاتر بکار می روند از پوستر کاغذی استفاده می شود. پوستر مورد نظر خود را چاپ کنید و در صورتی که می خواهید مقاوت بیشتری در برابر آب باران یا پارگی داشته باشد و مدت زیادی روی دیوار بماند از سلفون یا لمینت برای پوشش آن استفاده کنید. برای تزئین اتاق منزل یا دفتر اداری علاوه بر پوستر کاغذی که هزینه کمی دارد و امکان برش راحت و چسباندن روی هر سطحی را دارد می توانید پوستر خود را به شکل تابلو چاپ کنید بدین صورت که از انواع فوم برد یا چاپ تخته شاسی استفاده کرده و پوستر خود را با قابی زیبا و مستحکم به دیوار منزل خود بیاویزید.

چاپ دیجیتال پوستر، چاپی با کیفیت بالا و بسیار فوری است که در تیراژ پایین در مدت تنها ۲ ساعت چاپ می شود و در تعداد پایین کاملا مقرون بصرفه و ارزان می باشد، در صورتی که به تیراژ بالایی برای چاپ پوستر ارزان برای امور تبلیغاتی و تجاری نیاز دارید می توانید از صفحه چاپ افست پوستر خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید.

پرسش های متداول پوستر

چاپ پوستر روی چه کاغذهایی انجام می شود؟

پوستر تا سایز A3 یعنی حدود 30 در 40 سانتی متر روی کاغذ گلاسه و در سایز های بالاتر (تا عرض 1 متر) روی کاغذ های کوتد و فوتو گلاسه انجام می شود.

 

کاغذهای فوتوگلاسه و کوتد چه تفاوتی دارند؟

کاغذ فوتوگلاسه همان کاغذ عکس است که نمونه آن را قبلا دیده اید، دارای سطحی براق و درخشان بوده و مناسب چاپ عکس های با کیفیت است. کاغذ کتد سطحی مات و جاذب رنگ دارد و مناسب چاپ تصاویر با رنگ های زنده و درخشان پوستری و آبرنگی است.

 

تفاوت پوشش سلفون و لمینت روی پوستر در چیست؟

پوشش سلفون بسیار نازک بوده و مقاوت کاغذ را اندکی افزایش می دهد و نوع مات و براق آن جلوه خاصی به تصاویر می دهد. پوشش لمینت بسیار ضخیم و مقاوم بوده و ماندگاری پوستر شما در برابر رطوبت و پارگی را چند برابر می کند

print-products