لیبل سلفونی

چاپ لیبل کاغذی با پوشش سلفون


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیریدپیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

با وارد کردن قطر یا عرض و طول لیبل، محاسبه گر آنلاین با چینش بهینه لیبل ها روی برگه، تعداد برگه مورد استفاده و تعداد برش را محاسبه کرده و قیمت نهایی را اعلام می کند. تیراژ بالاتر علاوه بر تخفیف مجزای خود باعث کاهش پرتی برگه های مورد استفاده و کاهش شدید هزینه نهایی می شود. با افزایش سایز لیبل امکان انتخاب تیراژ کمتر فعال می شود.

چاپ لیبل سلفون مات

چاپ لیبل سلفونی

چاپ لیبل های سلفونی در دو نوع مات و براق موجود می باشند. پوشش سلفون باعث ایجاد جذابیت و همچنین استحکام لیبل در مقابل پارگی و رطوبت می شود. لیبل های سلفونی پشت چسبدار در بسته بندی محصولات غذایی، دارویی و بهداشتی و همچنین صنایع تولیدی و تبلیغاتی کاربرد دارد. لیبل های سلفونی همان لیبل های کاغذی هستند که روی آن ها را روکشی از سلفون مات یا براق کشیده می شود تا مقاومت آن ها افزایش یابد.

چاپ لیبل سلفونی با برش های ساده، دایره و انواع برش های خاص قابل ارائه است. لیبل های سلفونی در اشکال خاص و دایره ای تنها با برش نیم تیغ ارائه می شود و هزینه نهایی با محاسبه نرخ برش می باشد. و در اشکال مستطیل و مربع علاوه بر برش نیم تیغ بصورت برش مستقیم در ابعاد بالاتر از 5*5 با قیمت بسیار مناسبی عرضه می گردد. در صورتی که زمینه طرح شما رنگی ست از هر طرف ۲ میلیمتر به اندازه اصلی و نهایی برچسب اضافه کنید.

در صورتی که کار شما بسیار فوری است یا هزینه کمتری درنظر دارید می توانید از صفحه لیبل کاغذی بازدید نمایید و درصورتی که لیبلی کاملا ضد آب می خواهید از صفحه لیبل شیشه ای  و لیبل pvc سفید بازدید بفرمایید، اما اگر دنبال لیبلی لوکس هستید لیبل متالایز بهترین انتخاب شما خواهد بود.

برای مشاهده سایر لیبل ها از صفحه چاپ دیجیتال لیبل خانه چاپ و گرافیک بازدید بفرمایید.

پرسش های متداول

لیبل سلفونی چیست؟

لیبل سلفونی همان لیبل کاغذی (لیبل پشت چسبدار) است که روی آن روکش نازک سلفون کشیده می شود. این پوشش سلفونی موجب افزایش استحکام و زیبایی برچسب شما خواهد شد.

 

پوشش سلفون چیست؟

پوشش سلفون مانند مشمایی شفاف و بسیار نازک است و در سه نوع مات، براق و مخملی و ویژگی های ضد لک، ضد خش، طرح دار و شنی وجود دارد که با قرار گیری روی لیبل کاغذی می تواند ظاهر و نمایش رنگ آن را تغییر دهد و موجب افزایش استحکام برچسب در برابر رطوبت و پارگی می گردد.

3 دیدگاه دربارهٔ «لیبل سلفونی»

  1. رامین شیرنژاد

    سلام خسته نباشید من برچسب برای روی پاکت قهوه میخوام اسم قهوه فروشیم رامین هست
    فروش قهوه و ملرومات و تجهیزات قهوه دارم.ممکن برام یه طرح خوب بزنید ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

print-products