لیبل سلفون براق

لیبل سلفونی

چاپ لیبل سلفونی دیجیتال و افست


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید
پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک

چاپ دیجیتال قیمت بصرفه


چاپ افست قیمت بصرفهچاپ پیش فاکتور

با وارد کردن قطر یا عرض و طول لیبل، محاسبه گر آنلاین با چینش بهینه لیبل ها روی برگه، تعداد برگه مورد استفاده و تعداد برش را محاسبه کرده و قیمت نهایی را اعلام می کند. تیراژ بالاتر علاوه بر تخفیف مجزای خود باعث کاهش پرتی برگه های مورد استفاده و کاهش شدید هزینه نهایی می شود. با افزایش سایز لیبل امکان انتخاب تیراژ کمتر فعال می شود.

چاپ لیبل سلفون مات

حداقل سفارش با توجه به سایز لیبل تعیین می شود. برای لیبل های زیر 2 سانتی متر 1000 عدد، لیبل های 2 تا 3 سانتی متر 500 عدد و برای لیبل های بالای 3 سانتی متر 100 عدد می باشد. برای تغییر تعداد سفارش، ابتدا سایز لیبل را وارد کرده، سپس تعداد دلخواه را انتخاب کرده و تعداد لیبل مورد نظر خود را وارد نمایید.

قیمت چاپ لیبل افست برای چاپ در تیراژ بسیار بالا مناسب بوده و در تیراژ های پایین، از 100 عدد تا چند هزار عدد قیمت چاپ دیجیتال لیبل بصرفه تر می باشد. با انتخاب شکل و سایز لیبل و تغییر در تیراژ آن، می توانید قیمت هر دو نوع چاپ را در کنار هم مشاهده بفرمایید و قیمت بصرفه تر را برای چاپ لیبل خود انتخاب کنید.

چاپ لیبل سلفونی

لیبل های سلفونی در اصل همان لیبل های کاغذی هستند که پس از چاپ، پوششی از جنس سلفون نازک بر روی آن ها نصب می گردد. نصب پوشش سلفونی بر روی لیبل کاغذی باعث می شود که رنگ چاپ شده روی لیبل کاملا ثابت بماند همچنین خاصیت مشمایی سلفون باعث می شود لیبل ها در برابر رطوبت و پارگی بسیار مقاوم تر از لیبل های کاغذی بدون پوشش شوند. علاوه بر این ظاهر لیبل ها با نصب پوشش چاپ نیز زیباتر از لیبل های کاغذی معمولی می شود. سلفون ها در انواع مختلف سلفون براق، سلفون مات ساده، سلفون مات ضد خش، سلفون مات طرحدار بسیار شکیل، سلفون شنی با سطحی زبر و سلفون مخملی ساده با قیمت مناسب، سلفون مخملی ضد لک بسیار مقاوم در برابر لک و اثر انگشت و سلفون مخملی پرز بلند با بافتی بسیار نرم و لطیف تولید می شوند و روی لیبل های کاغذی به انتخاب شما نصب می گردند.

برای چاپ لیبل خود با رنگ طلایی واقعی می توانید گزینه طلاکوب را انتخاب کرده تا علاوه بر چاپ 4 رنگ، رنگ طلایی نیز به رنگ لیبل شما اضافه شود. همچنین می توانید با مراجعه به صفحه چاپ لیبل طلاکوب انواع لیبل های طلاکوب را مشاهده بفرمایید.

چاپ لیبل سلفونی با برش های ساده، دایره و انواع برش های خاص قابل ارائه است. لیبل های سلفونی در اشکال خاص و دایره ای تنها با برش نیم تیغ ارائه می شود و هزینه نهایی با محاسبه نرخ برش می باشد. و در اشکال مستطیل و مربع علاوه بر برش نیم تیغ بصورت برش مستقیم در ابعاد بالاتر از 5*5 با قیمت بسیار مناسبی عرضه می گردد. در صورتی که زمینه طرح شما رنگی ست از هر طرف ۲ میلیمتر به اندازه اصلی و نهایی برچسب اضافه کنید.

در صورتی که کار شما بسیار فوری است یا هزینه کمتری درنظر دارید می توانید از صفحه لیبل کاغذی بازدید نمایید و درصورتی که لیبلی کاملا ضد آب می خواهید از صفحه لیبل شیشه ای  و لیبل pvc سفید بازدید بفرمایید، اما اگر دنبال لیبلی لوکس هستید لیبل متالایز بهترین انتخاب شما خواهد بود.

برای مشاهده سایر لیبل ها از صفحه چاپ لیبل خانه چاپ و گرافیک بازدید بفرمایید.

پرسش های متداول

لیبل سلفونی چیست؟

لیبل سلفونی همان لیبل کاغذی (لیبل پشت چسبدار) است که روی آن روکش نازک سلفون کشیده می شود. این پوشش سلفونی موجب افزایش استحکام و زیبایی برچسب شما خواهد شد.

 

پوشش سلفون چیست؟

پوشش سلفون مانند مشمایی شفاف و بسیار نازک است و در سه نوع مات، براق و مخملی و ویژگی های ضد لک، ضد خش، طرح دار و شنی وجود دارد که با قرار گیری روی لیبل کاغذی می تواند ظاهر و نمایش رنگ آن را تغییر دهد و موجب افزایش استحکام برچسب در برابر رطوبت و پارگی می گردد.

5 دیدگاه دربارهٔ «لیبل سلفونی»

  1. سلام آیا میشه تو چاپ لیبل دوتا متن مختلف بدم یکی پونصد تا زده بشه ؟ آیا تفاوتت قیمت داره ؟ عرض یک هست و طول سه

  2. رامین شیرنژاد

    سلام خسته نباشید من برچسب برای روی پاکت قهوه میخوام اسم قهوه فروشیم رامین هست
    فروش قهوه و ملرومات و تجهیزات قهوه دارم.ممکن برام یه طرح خوب بزنید ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

print-products