چاپ دیجیتال لیبل PVC ضد آب شیشه ای

لیبل پی وی سی شفاف تحویل 2 ساعته در حداقل تیراژ


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  5022 2910 8444 0229  سیاوش اسکندرنیا 

با وارد کردن قطر یا عرض و طول لیبل، محاسبه گر آنلاین با چینش بهینه لیبل ها روی برگه، تعداد برگه مورد استفاده و تعداد برش را محاسبه کرده و قیمت نهایی را اعلام می کند. تیراژ بالاتر علاوه بر تخفیف مجزای خود باعث کاهش پرتی برگه های مورد استفاده و کاهش شدید هزینه نهایی می شود.

لیبل PVC ضد آب شیشه ای
چاپ لیبل شیشه ای ضد آب

مزیت های لیبل پی وی سی ضدآب

چاپ لیبل های پی وی سی در دو نوع شیشه ای و سفید موجود می باشند. لیبل های پی وی سی کاملا ضد آب، بسیار مقاوم و قابل شستشو می باشند. PVC شفاف تشکیل دهنده این نوع لیبل ها آن ها را کاملا شیشه ای ، زیبا و خاص می کند و از نظر مقاومت و ماندگاری بسیار بالاتر از سایر لیبل ها می باشد.

چاپ لیبل pvc با برش های ساده، دایره و انواع برش های خاص قابل ارائه است. لیبل های پی وی سی در اشکال خاص و دایره ای تنها با برش نیم تیغ ارائه می شود و هزینه نهایی با محاسبه نرخ برش می باشد. و در اشکال مستطیل و مربع علاوه بر برش نیم تیغ بصورت برش مستقیم در ابعاد بالاتر از ۵*۵ با قیمت بسیار مناسبی عرضه می گردد.

در صورتی که زمینه طرح شما رنگی ست از هر طرف ۲ میلیمتر به اندازه اصلی و نهایی برچسب اضافه کنید.

با توجه به اینکه لیبل های پی وی سی قیمت بیشتری نسبت به سایر لیبل ها دارند در صورتی که کاملا ضد آب بودن لیبل برای شما اهمیتی ندارد و فقط مقاومت دربرابر رطوبت برای محصول شما کافی می باشد می توانید از لیبل های کاغذی سلفونی استفاده کنید و در صورتی که هزینه و سرعت چاپ در الویت اول شماست از صفحه لیبل کاغذی فوری با تحویل 2 ساعته  بازدید بفرمایید.

گالری تصاویر لیبل پی وی سی شفاف

برای مشاهده سایر لیبل ها از صفحه چاپ دیجیتال لیبل ، برچسب و استیکر خانه چاپ و گرافیک بازدید بفرمایید.