چاپ لیبل طلاکوب

طلاکوبی روی لیبل کاغذی، PVC شیشه ای و سفید


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید
پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک

چاپ دیجیتالچاپ پیش فاکتور

با وارد کردن قطر یا عرض و طول لیبل، محاسبه گر آنلاین با چینش بهینه لیبل ها روی برگه، تعداد برگه مورد استفاده و تعداد برش را محاسبه کرده و قیمت نهایی را اعلام می کند. تیراژ بالاتر علاوه بر تخفیف مجزای خود باعث کاهش پرتی برگه های مورد استفاده و کاهش شدید هزینه نهایی می شود. با افزایش سایز لیبل امکان انتخاب تیراژ کمتر فعال می شود.

لیبل-کاغذی-طلاکوب

حداقل سفارش با توجه به سایز لیبل تعیین می شود. برای لیبل های زیر 2 سانتی متر 1000 عدد، لیبل های 2 تا 3 سانتی متر 500 عدد و برای لیبل های بالای 3 سانتی متر 100 عدد می باشد. برای تغییر تعداد سفارش، ابتدا سایز لیبل را وارد کرده، سپس تعداد دلخواه را انتخاب کرده و تعداد لیبل مورد نظر خود را وارد نمایید.

چاپ طلاکوب لیبل روی جنس های مختلفی قابل انجام است که با انتخاب هریک در گزینه جنس لیبل و در صورت نیاز با انتخاب انواع پوشش سلفونی می توانید قیمت لیبل مورد نظر خود را مشاهده بفرمایید.

چاپ لیبل طلاکوب

چاپ طلاکوب روی لیبل قابلیتی است که روی تعدادی از لیبل های مختلف قابل انجام است، لیبل های کاغذی، پی وی سی سفید و پی وی سی شیشه ای از جمله لیبل هایی هستند که می توانید برای طلاکوبی آن ها را انتخاب نمایید، همچنین امکان انتخاب انواع پوشش های سلفون مات، براق و مخملی برای لیبل های شما وجود دارد.

لیبل کاغذی: لیبل کاغذی همانطور که از اسم آن مشخص است از جنس کاغذ پشت چسبدار بوده و به دلیل همین ماهیت کاغذی خود، مقاومت خوبی در برابر رطوبت و آب ندارد، توصیه می شود که برای لیبل های کاغذی خود از انواع پوشش های سلفونی استفاده کنید تا علاوه بر افزایش زیبایی، مقاومت بهتری در برابر پاره شدن و رطوبت نیز بدست آورند. لیبل های کاغذی جزو ارزان ترین لیبل های موجود در بازار بوده و می توانید با طلاکوب کردن آن ها علاوه بر قیمت مناسب ظاهر زیبا و متفاوتی به لیبل محصولات خود ببخشید.

لیبل PVC ضد آب شیشه ای: لیبل های پی وی سی شیشه ای از نوعی پلیمر ضدآب ساخته می شوند و بسیار مقاوم تر از لیبل های کاغذی هستند. لیبل های شیشه ای دارای جنس شفاف یا ترنسپرنت هستند و در هر بخشی از طرح شما که به رنگ سفید باشد به شکل شفاف خواهند شد. طلاکوب کردن این نوع لیبل باعث می شود لیبل های مقاوم و ضد آب شما ظاهر بسیار زیباتری به خود بگیرند.

لیبل PVC ضد آب سفید: این لیبل ها از نظر جنس کاملا مثل لیبل های پی وی سی شفاف هستند و مقاومت بسیار خوبی در برابر آب و پارگی دارند، اما از نظر ظاهری مشابه لیبل های کاغذی هستند. به طوری که اگر شما لیبلی با پس زمینه سفید نیاز دارید و لیبل های کاغذی مقاومت خوبی برای کار شما ندارند می توانید از پی وی سی های بسیار مقاوم سفید استفاده کنید. همچنین با طلاکوب کردن آن ها می توانید حد نهایی مقاومت و زیبایی لیبل را در کنار همدیگر داشته باشید.

پوشش سلفون: برای افزایش مقاومت و زیبایی لیبل های خود می توانید از انواع پوشش های سلفونی موجود در خانه چاپ و گرافیک استفاده کنید. این سلفون ها در انواع مختلف مات ساده، مات طرحدار، مات شنی، براق، مخملی ساده، مخملی ضد لک و مخملی پرز بلند موجود بوده و پس از چاپ روی لیبل شما می چسبند و ثبات رنگ لیبل های شما و دوام آن ها را به شکل قابل ملاحظه ای بهبود می بخشند.

انواع برش لیبل: لیبل های طلاکوب با انواع برش های ساده، دایره و انواع برش های خاص قابل ارائه است. برش مستقیم (مستطیل برشی) تنها در اشکال مربع و مستطیل ساده بالای 5 سانتی متر قابل انجام است، این روش بسیار سریع بوده و قیمت بسیار مناسبی دارد. در این نوع برش در صورتی که زمینه طرح شما رنگی ست از هر طرف ۲ میلیمتر به اندازه اصلی و نهایی برچسب اضافه کنید. برش نیم تیغ که توسط دستگاه کاتر پلاتر انجام می شود، برشی بسیار بسیار دقیق بوده و در هر شکل و سایزی قابل انجام است ولی قیمت بالاتری نسبت به برش ساده و مستقیم دارد.

در صورت عدم نیاز به چاپ طلاکوب روی لیبل محصولات خود و چاپ ارزان ترین لیبل موجود می توانید از صفحه لیبل کاغذی بازدید نمایید همچنین می توانید برای لیبل های کاغذی با پوشش سلفون از صفحه چاپ لیبل سلفونی و در صورتی که لیبلی کاملا ضد آب نیاز دارید از صفحه لیبل شیشه ای  و لیبل pvc سفید خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید، اما اگر دنبال لیبلی لوکس هستید لیبل متالایز بهترین انتخاب شما خواهد بود.

گالری تصاویر لیبل طلاکوب

برای مشاهده سایر لیبل ها از صفحه چاپ لیبل خانه چاپ و گرافیک بازدید بفرمایید.

print-products