قاب فنری

قاب فنری

چاپ دیجیتال با تحویل فوری


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

قاب فنری

قاب فنری تشکیل شده از یک پوستر با چاپ دیجیتال است که با فنر به قاب دور خود متصل می شود. این پوستر چاپی بایستی با لمینت پوشش داده شود تا بر اثر کشش فنر های قاب پاره نشود و از بین نرود. قاب فنری در سه اندازه مختلف تولید می شود. اندازه کوچک 20 در 30 که با چاپ گلاسه انجام می شود و با روکش لمینت به قاب فنری وصل می شود. در اندازه متوسط 35 در 50  و بزرگ 50 در 70 با چاپ پلات کوتد انجام می شود و با روکش لمینت مات مستحکم می شود. خانه چاپ و گرافیک ارائه دهنده انواع خدمات چاپ دیجیتال

در صورت تمایل برای چاپ پوستر دیواری از صفحه چاپ فوم برد  و چاپ تخته شاسی خانه چاپ و گرافیک نیز بازدید نمایید.

قیمت قاب فنری

محاسبه قیمت قاب فنری در سه سایز مختلف با جمع سه مورد تشکیل دهنده آنها انجام می شود. اولین مورد هزینه سازه قاب می باشد که در سه سایز مختلف موجود می باشد. مورد بعدی هزینه چاپ پوستر قاب است که بجز سایز کوچک بصورت چاپ پلات با عرض یک متر انجام می شود و به همین دلیل برای حذف پرتی می توانید با سفارش بصورت زوج هزینه چاپ خود را کاهش دهید. در نهایت برای جلوگیری از پارگی پوستر روی آن پوشش لمینت قرار می گیرد که هزینه آن نیز روی هزینه نهایی محاسبه شده است.

چاپ دیجیتال

از آنجا که قاب فنری در تیراژ پایین ساخته و چاپ می شود تنها گزینه برای چاپ پوستر آن چاپ دیجیتال خواهد بود. چاپ دیجیتال بسیار با کیفیت بوده و زمان چاپ آن بسیار فوری و کوتاه است و به همین دلیل شما می توانید با فرستادن طرح خود برای ما یا سپردن طراحی خود به این مجموعه قاب فنری خود را در عرض یک روز در هر تیراژ درخواستی از ما تحویل بگیرید. این زمان شامل چاپ پوستر، نصب پوشش لمینت روی آن و نصب پوستر روی قاب فنری شماست و پس از تایید نهایی طراحی شما محاسبه می شود.

print-products