چاپ کارت گارانتی

چاپ کارت گارانتی

چاپ دیجیتال با تحویل فوری


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیریدپیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

چاپ کارت گارانتی

چاپ دیجیتال کارت گارانتی

ما در مجموعه خانه چاپ و گرافیک به دلیل در اختیار داشتن تنوع زیاد کاغذ و مقوا سرویس متفاوتی در زمینه چاپ دیجیتال کارت گارانتی ارائه می دهیم، چاپ دیجیتال علاوه بر کیفیت بسیار بالای چاپ امکان چاپ در کمترین زمان ممکن را فراهم می آورد و در صورت نیاز حتی در کمتر از 2 ساعت امکان پذیر است. چاپ کارت گارانتی معمولا روی کاغذهای گلاسه انجام می شود و تنها کافی است گرماژ مورد نیاز خود را انتخاب کنید (در صورتی که میخواهید کارت گارانتی شما کارتی محکم باشد گرماژ بالا را انتخاب کنید) برای افزایش ماندگاری و دوام آن از پوشش های سلفونی و یا در صورتی که بخواهید کارت گارانتی محکم و سخت باشد از پوشش لمینت استفاده می شود. شماره کارت گارانتی را می توانید به هر دو شکل دیجیتال و یا ملخی انتخاب کنید و در نهایت در صورت نیاز به پرفراژ شدن کارت ها گزینه مربوطه را انتخاب نمایید.

با مراجعه به صفحه چاپ دیجیتال خانه چاپ و گرافیک می توانید سایر خدمات این مجموعه در زمینه چاپ فوری آشنا شوید و هزینه چاپ روی کاغذهای مختلف با گرماژ گوناگون و سایزهای متفاوت را به صورت لحظه ای محاسبه کنید.

 

پرسش های متداول

کارت گارنتی چیست؟

کارت گارانتی برگه ایست که روی بسته بندی یا داخل بسته بندی محصول قرار می گیرد و علاوه بر تضمین اصالت کالا، زمانی را برای خدمات پس از فروش یا تعمیرات رایگان یا کم هزینه محصول در نظر می گیرد.

 

کارت گارانتی در چه ابعادی چاپ می شود؟

کارت های گارانتی معمولا در ابعاد آ5 و یا در سایز کارت ویزیت چاپ می شوند. با این حال هیچ اجباری برای ابعاد آن وجود ندارد و بنابر سلیقه و نیاز خود می توانید با هر سایزی آن را چاپ کنید، خط تا بیاندازید، برش دهید، پرفراژ بزنید، شماره دیجیتال یا ملخی بزنید و در هر فرمتی که مایلید آن را چاپ کنید.

 

چطور می توانم کارت گارانتی را در ابعاد کارت ویزیت چاپ کنم؟

می توانید با مراجعه به بخش چاپ کارت ویزیت کاغذهای مختلف را مشاهده کرده و با ورود به صفحه هر یک در صورت نیاز از شماره گذاری متغیر نیز استقاده کنید و کارت گارانتی خود را در ابعاد دلخواه خود چاپ کنید. کارت گارانتی مخصوصا در قالب کارت ویزیت لمینت بسیار پرطرفدار است.

 

چرا چاپ دیجیتال کارت گارانتی؟

سرعت فوق العاده بالا و امکان چاپ در تیراژ پایین یا همان تعداد کم. با چاپ دیجیتال شما می توانید در هر تیراژی که مایلید چاپ کنید. تنها 100 برگ چاپ کنید و یک روزه تحویل بگیرید.

print-products