منو طبقه ای کافه

چاپ منو طبقه ای

منو کافه، کافی شاپ و رستوران با سایز متغیر

صفحات داخلی:
جلد منو:

*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

منوی طبقه ای فنر دوبل عرضی

منو کافه و رستوران طبقه ای

منو طبقه ای یکی از زیباترین و کاربردی ترین منوهای چاپی در خانه چاپ و گرافیک است. در این منو سایز انتخابی شما بزرگترین برگه از منو شما می باشد و سایر برگه ها در ابعاد کوچکتر برش می خورند. تمامی برگه ها در منو طبقه ای در سایز های مختلف برش می خورند تا وقتی منو بسته است لبه تمامی برگه های زیرین مشخص باشد، و انتخاب بین نوع محصولات درج شده در منو به آسانی صورت گیرد. صحافی فنر دوبل عرضی اجازه می دهد برگه ها به آسانی باز شوند و پشت هم قرار گیرند، این صحافی علاوه بر راحتی در کاربرد موجب افزایش مقاومت و ماندگاری منو شما نیز می شود. می توان برای جلد منو و صفحات داخلی از کاغذ و مقوا با جنس ها و گرماژ کاملا متفاوتی استفاده کرد. حتی می توان از پوشش های متفاوتی برای جلد و صفحات داخلی استفاده کرد. این منو در اندازه های مختلف 10 در 20 سانتی متر، A4، A5 و A3 تولید می شود. در صورتی که ابعاد مورد نظر شما در محاسبه قیمت وجود ندارد می توانید برای ابعاد سفارشی خودتان با ما تماس بگیرید.

پوشش چاپ

باید توجه به نوع کاغذ انتخابی شما برای چاپ منو، می توانید از پوشش های مختلفی برای افزایش مقاومت آن استفاده کنید. برای کاغذ گلاسه می توانید از انواع پوشش سلفونی (نازک) و یا لمینتی (بسیار ضخیم) استفاده کنید و برگه های خود را در برابر رطوبت و پاره شدن مقاوم کنید. برای بیشتر برگه ها می توانید از پوشش لمینت برای افزایش مقاومت و ضخامت آن ها استفاده کنید و در برخی کاغذ هایی که بافت زیادی دارند نمی توانید از پوشش چاپ استفاده کنید.

به علت اینکه منو رستوران همواره در معرض کثیف شدن و رطوبت  قرار دارد توصیه می کنیم حتما برای جلد و تمامی صفحات از پوشش چاپ استفاده کنید.

گالری تصاویر منو طبقه ای

در صورتی که سرعت و هزینه چاپ منو الویت های اصلی شما می باشند می توانید از صفحه چاپ منو رستوران بروشوری ما بازدید نمایید. منو بروشوری تک برگ بوده و علاوه بر هزینه پایین چاپ، به دلیل بهره مندی از چاپ دیجیتال و عدم نیاز به صحافی و برش می تواند به سرعت چاپ شده و در اختیار شما قرار گیرد و در صورتی که خواهان منویی شکیل، مستحکم و خاص هستید از منو کتابچه ای ما دیدن فرمایید در صفحه چاپ منو خانه چاپ و گرافیک نیز می توانید از تمام منوهای رستوران و کافی شاپ ما بازدید نمایید.

طراحی منو رستوران و کافه

طراحی منو کافه، رستوران و کافی شاپ شما مطابق با اصول مدرن طراحی و روانشناسی رنگ و متناسب با رنگ و طراحی کلی رستوران و کافی شاپ شما انجام می شود. در صورت تمایل به انجام طراحی منو توسط ما گزینه طراحی منو را انتخاب کنید. محاسبه هزینه طراحی متناسب با تعداد برگه های منو شما انجام می شود و هر برگ طراحی جداگانه و مخصوص به خود را دارد در نتیجه هرچه تعداد برگه های منو شما بیشتر باشد به تناسب هزینه طراحی کلی منو نیز بیشتر خواهد شد. توجه کنید که هزینه طراحی به تیراژ چاپ وابسته نیست و تنها به تعداد برگه های منو بستگی دارد.

منو رستوران فانتزی و خاص

برای اینکه منو رستوران شما فانتزی و جذاب شود می توانید از ترکیب کاغذهای فانتزی مانند کاغذ صدفی و کرافت به همراه پوشش سلفون مخملی استفاده کنید. ترکیب مناسب کاغذ و پوشش سلفونی به همراه رعایت هارمونی ابعاد منو و طراحی آن می تواند تبدیل به منو منحصر بفردی شود که مشتری رستوران یا کافی شاپ شما با دیدن و لمس آن به کیفیت کار شما پی ببرد. برای چاپ منو رستوران خاص از کاغذهایی استفاده کنید که برای این کار کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال کاغذهای فابریانو و کتان کاغذهای خاصی هستند که با طراحی مناسب منو می توانند منوی رستورانی شما را منحصر بفرد کنند. استفاده از کاغذ های خاص در کنار پوششی کلاسیک مانند سلفون مات می تواند تبدیل به برگ برنده شما برای طراحی یک منو رستورانی خاص و زیبا شود.

چاپ دیجیتال منو

چاپ دیجیتال منو کاتالوگی باعث شده تا امکان چاپ در تیراژ پایین نیز انجام پذیر باشد و بتوان حتی یک عدد از این منو را چاپ کرد تا در صورتی که از نتیجه کار رضایت داشتید با هر تعدادی که خواستید آن را چاپ کنید. چاپ دیجیتال این منو علاوه بر کیفیت بسیار بالای آن در رنگ مشکی و سایر رنگ های تیره و شادابی رنگ های روشن و زنده، سرعت بسیار بالای چاپ آن است، به طوری که ظرف تنها یک روز کاری کلیه مراحل تولید این منو اعم از چاپ دیجیتال کلیه صفحات و پوشش سلفون مات، براق یا مخملی، پانچ و صحافی فنر دوبل و نظارت بر کیفیت این منو انجام شده و تحویل شما می گردد. چاپ دیجیتال مناسب ترین چاپ برای منو رستوران ها و کافی شاپ ها است، می توانید بارها و بارها طرح و رنگ و قیمت منو خود را به راحتی تغییر داده و مناسب سلیقه خود کنید.

print-products