چاپ پاکت فوری

چاپ دیجیتاب پاکت با تحویل 2 ساعته


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  5022  2910  8444  0229  سیاوش اسکندرنیا 
چاپ پاکت

محاسبه آنلاین قیمت چاپ پاکت

با انتخاب سایز پاکت، نوع چاپ و تیراژ دلخواه می توانید بصورت لحظه ای و بروز قیمت محاسبه شده پاکت را بصورت آنلاین مشاهده بفرمایید. لازم به ذکر است که تحویل 2 ساعته پاکت فقط در تیراژ حداقلی امکان پذیر است و در صورت انتخاب تیراژ بالاتر تحویل بصورت یک روزه خواهد بود. در صورت نیاز به چاپ پاکت در تیراژ بالا می توانید از چاپ افست پاکت استفاده نمایید.

گالری تصاویر چاپ پاکت

چاپ پاکت فوری

چاپ پاکت سی دی

چاپ پاکت فوری

چاپ پاکت سی دی کرافت

سایز پاکت

چاپ دیجیتال پاکت یا همان چاپ پاکت فوری در سایز های پاکت نامه ملخی، پاکت A4 درب روی عرض، پاکت A4 درب روی طول، پاکت 18*13 ، پاکت 14*20، پاکت 16*22، پاکت 16*16 و پاکت سی دی. امکان چاپ فوری در هر سایز و اندازه ای. تنها سایز پاکت را انتخاب کرده طرح پاکت نامه خود را برای ما بفرستید و در 2 ساعت پروژه خود را تحویل بگیرید.

انواع پاکت

پاکت ها به دو صورت چاپ افست یا همان چاپ ارزان تیراژ بالا و چاپ دیجیتال یا چاپ فوری در هر تیراژ دلخواه انجام می شود. بجای چاپ تعداد بالا با یک طرح می توانید از چند طرح مختلف با تیراژ صد عددی برای تنوع دهی به کارتان استفاده کنید. جنس پیشفرض پاکت نامه تحریر 80 گرمی است ولی امکان انتخاب جنس دلخواه بصورت سفارشی نیز وجود دارد.

چاپ دیجیتال پاکت

چاپ دیجیتال پاکت یا همان چاپ پاکت فوری از جمله خدماتی است که به مشتریان عزیز این مجموعه ارائه میشود.
کسانی که نیاز به چاپ پاکت در تیراژ محدود و یا چاپ پاکت در ۲ ساعت دارند میتوانند از این خدمات ما در خانه چاپ و گرافیک بهره ببرند.
همچنین چاپ دیجیتال پاکت به شما این امکان را میدهد تعدادی پاکت با آدرس و تعدادی بدون آدرس داشته باشید که در صورت جابجایی برای شما غیر قابل استفاده نگردند.
ویژگیهای چاپ دیجیتال پاکت:

  1. چاپ فوری پاکت در ۲ ساعت
  2. چاپ دیجیتال پاکت در چند طرح مختلف
  3. چاپ دیجتال پاکت در چندین سایز مختلف در تیراژ کم
  4. چاپ دیجیتال پاکت در تیراژ حتی ۱۰۰ عدد
print-products