چاپ پاکت کرافت

چاپ پاکت

چاپ پاکت دیجیتال و افست در انواع سایز


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک

چاپ دیجیتال قیمت بصرفه


چاپ افست قیمت بصرفهچاپ پیش فاکتور

چاپ پاکت

تفاوت چاپ دیجیتال و افست پاکت

چاپ دیجیتال پاکت: در چاپ دیجیتال یا همان چاپ فوری پاکت، پاکت ها از ابتدا در سایزهای مشخص شده در سایت ساخته شده و آماده هستند، پس از ثبت سفارش شما، پاکت های آماده یکی یکی وارد دستگاه چاپ شده و فقط طبق الگوی مشخص شده در سایت چه به صورت یک رو و چه به صورت 2 رو چاپ انجام می شود. سرعت بسیار بالای چاپ و امکان چاپ در تیراژ بسیار پایین مزیت این نوع چاپ است، به طوری که از تعداد 100 عدد و حتی بصورت 2 ساعته نیز قابل انجام است. در این شیوه چاپی حتما باید حاشیه ها و نواحی قابل چاپ را در نظر گرفته و طبق الگوهای موجود در سایت طراحی پاکت خود را انجام دهید.

چاپ افست پاکت: در چاپ افست یا همان چاپ ارزان پاکت، ابتدا چاپ افست روی کاغذهای متناسب با سایز پاکت انجام می شود، پس از آن برگه های چاپ شده که می توانند دو رو چاپ نیز باشند، به پاکت سازی ارسال شده، برش و چسب خورده و تبدیل به پاکت می شوند. در این شیوه چاپی می توان پاکت هایی با چاپ سرتاسری و دو رو نیز داشت، اما به دلیل پروسه های طولانی چاپ افست و پاکت سازی، مدت زمان آماده شدن آن بسیار طولانی تر از چاپ دیجیتال می شود و در تیراژ پایین نیز بصرفه نمی باشد، اما در تیراژ بالا قیمت بسیار مناسبی پیدا می کند و قیمت هر عدد پاکت بسیار مناسب تر و ارزان تر از چاپ دیجیتال پاکت می شود.

نکته: در صورت انتخاب چاپ دیجیتال پاکت، طراحی شما حتما باید مطابق با الگوهای چاپ مندرج در این صفحه باشد.

گالری تصاویر پاکت

چاپ پاکت فوری

پاکت سی دی

چاپ پاکت فوری

پاکت سی دی کرافت

محاسبه آنلاین قیمت

با انتخاب سایز پاکت، نوع چاپ و تیراژ دلخواه می توانید بصورت لحظه ای و بروز قیمت محاسبه شده پاکت را بصورت آنلاین مشاهده بفرمایید. لازم به ذکر است که تحویل 2 ساعته پاکت فقط در تیراژ حداقلی و پس از تایید طراحی پاکت امکان پذیر است و در صورت انتخاب تیراژ بالاتر تحویل بصورت یک روزه خواهد بود. در صورتی که به طراحی برای پاکت خود نیاز دارید زمان آماده شدن آن را نیز درنظر بگیرید. چاپ دیجیتال با تحویل فوری و کیفیت بالا امکان چاپ پاکت های کاملا سفارشی شما را با پایین ترین تیراژ فراهم نموده است، بطوری که بجای چاپ انبوه پاکت در یک سایز و طرح می توانید در سایز های متفاوت از پاکت خود در تیراژ کم چاپ کنید و برای تمام اوراق اداری یا تجاری خود پاکتی مناسب و استاندارد داشته باشید و چاپ افست پاکت این امکان را برای شما فراهم می کند که پاکت خود را بصورت دو رو و تمام صفحه چاپ کرده و بتوانید با قیمت بسیار مناسبی در تیراژ بالا پاکت ایده آل خود را داشته باشید.

سایز پاکت

چاپ دیجیتال پاکت یا همان چاپ فوری پاکت در سایز های پاکت نامه ملخی، پاکت A4 درب روی عرض، پاکت A4 درب روی طول، پاکت 18*13 ، پاکت 14*20، پاکت 16*22، پاکت 16*16 و پاکت سی دی و تنها طبق الگوی طراحی سایت قابل انجام است. سایز پاکت را انتخاب کرده طرح پاکت نامه خود را برای ما بفرستید و در 2 ساعت پاکت آماده خود را تحویل بگیرید. در چاپ افست پاکت و در تیراژ بالا، در حال حاضر سایزهای پاکت ملخی، پاکت A5، A4 و A3 قابل چاپ و پاکت سازی می باشد.

انواع پاکت

پاکت ها به دو صورت چاپ افست یا همان چاپ ارزان تیراژ بالا و چاپ دیجیتال یا چاپ فوری در تیراژ دلخواه شما انجام می شود. بجای چاپ تعداد بالا با یک طرح می توانید از چند طرح مختلف با تیراژ صد عددی برای تنوع دهی به کارتان استفاده کنید. جنس های مختلفی برای ساخت انواع پاکت وجود دارد که مرسوم ترین آن ها پاکت های تحریر 100 و 120 گرمی و بعد از آن پاکت های گلاسه 135 گرمی می باشد. به زودی کاغذهای متنوع دیگری نیز برای چاپ و پاکت سازی اضافه خواهند شد.

برای چاپ ست کامل اداری شامل انواع پاکت و سربرگ در سایز های مختلف بصورت کامل، می توانید به صفحه چاپ ست اداری ما مراجعه بفرمایید و هزینه یک سری کامل اداری را بصورت آنلاین مشاهده بفرمایید.

پرسش های متداول

پاکت ملخی چیست؟

به سایز معمول پاکت نامه که برابر 22.5 در 11 سانتی متر است پاکت ملخی می گویند که یک برگ A4 سه لا به راحتی درون آن قرار می گیرد.

 

چاپ و تولید پاکت در چه سایزهایی انجام می شود؟

پاکت ها در سایز های ملخی، A4 عمودی (درب پاکت روی عرض آن است)، A4 افقی (درب روی طول)، A5، A3 ، مربع 16 در 16، و سایز 18 در 13 چاپ و تولید می شود. با این حال امکان چاپ در انواع سایز سفارشی شما نیز وجود دارد.

 

پاکت ها روی چه کاغذهایی چاپ می شود؟

پاکت ها معمولا روی کاغذهای نازک، سبک و ارزان قیمت چاپ می شوند. کاغذ استاندارد برای چاپ، تحریر 100 گرمی است. با اینحال امکان چاپ پاکت روی انواع کاغذ مورد نظر شما مانند کرافت، گلاسه و… وجود دارد.

 

حداقل تیراژ چاپ پاکت چقدر است؟

100 عدد. به دلیل استفاده از چاپ دیجیتال می توانید 100 عدد پاکت سفارش دهید و دو ساعته تحویل بگیرید.

 

پاکت خود را بصورت افست چاپ کنم یا دیجیتال؟

در صورتی که تیراژ چند صد عددی دارید چاپ دیجیتال بهترین انتخاب است و می توانید یک روزه کل کار خود را تحویل بگیرید. اما در صورتی که چند هزار عدد پاکت می خواهید قیمت چاپ افست برای شما به صرفه تر خواهد بود

چاپ فوری پاکت

چاپ دیجیتال پاکت یا همان چاپ فوری از جمله خدماتی است که به مشتریان عزیز این مجموعه ارائه میشود.
کسانی که نیاز به چاپ پاکت در تیراژ محدود و یا چاپ در ۲ ساعت دارند می توانند از این خدمات ما در خانه چاپ و گرافیک بهره ببرند.
همچنین چاپ دیجیتال پاکت به شما این امکان را میدهد تعدادی پاکت با آدرس و تعدادی بدون آدرس داشته باشید که در صورت جابجایی برای شما غیر قابل استفاده نگردند.
ویژگیهای چاپ دیجیتال پاکت:

  1. چاپ فوری در ۲ ساعت
  2. چاپ دیجیتال در چند طرح مختلف
  3. چاپ دیجتال در چندین سایز مختلف در تیراژ کم
  4. چاپ دیجیتال در تیراژ حتی ۱۰۰ عدد
print-products