چاپ پاکت فوری

چاپ دیجیتاب پاکت با تحویل 2 ساعته


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  6219  8610  5721  1202  سیاوش اسکندرنیا 
چاپ پاکت

محاسبه آنلاین قیمت چاپ پاکت

با انتخاب سایز پاکت، نوع چاپ و تیراژ دلخواه می توانید بصورت لحظه ای و بروز قیمت محاسبه شده پاکت را بصورت آنلاین مشاهده بفرمایید. لازم به ذکر است که تحویل 2 ساعته پاکت فقط در تیراژ حداقلی و پس از تایید طراحی پاکت امکان پذیر است و در صورت انتخاب تیراژ بالاتر تحویل بصورت یک روزه خواهد بود. در صورتی که به طراحی برای پاکت خود نیاز دارید زمان آماده شدن آن را نیز درنظر بگیرید. چاپ دیجیتال پاکت با تحویل فوری و کیفیت بالا امکان چاپ پاکت های کاملا سفارشی شما را با پایین ترین تیراژ فراهم نموده است، بطوری که بجای چاپ انبوه پاکت در یک سایز و طرح می توانید در سایز های متفاوت از پاکت خود در تیراژ کم چاپ کنید و برای تمام اوراق اداری یا تجاری خود پاکتی مناسب و استاندارد داشته باشید.

گالری تصاویر چاپ پاکت

چاپ پاکت فوری

چاپ پاکت سی دی

چاپ پاکت فوری

چاپ پاکت سی دی کرافت

سایز پاکت

چاپ دیجیتال پاکت یا همان چاپ پاکت فوری در سایز های پاکت نامه ملخی، پاکت A4 درب روی عرض، پاکت A4 درب روی طول، پاکت 18*13 ، پاکت 14*20، پاکت 16*22، پاکت 16*16 و پاکت سی دی. امکان چاپ فوری در هر سایز و اندازه ای. تنها سایز پاکت را انتخاب کرده طرح پاکت نامه خود را برای ما بفرستید و در 2 ساعت پروژه خود را تحویل بگیرید.

انواع پاکت

پاکت ها به دو صورت چاپ افست یا همان چاپ ارزان تیراژ بالا و چاپ دیجیتال یا چاپ فوری در هر تیراژ دلخواه انجام می شود. بجای چاپ تعداد بالا با یک طرح می توانید از چند طرح مختلف با تیراژ صد عددی برای تنوع دهی به کارتان استفاده کنید. جنس پیشفرض پاکت نامه تحریر 80 گرمی است ولی امکان انتخاب جنس دلخواه بصورت سفارشی نیز وجود دارد.

پرسش های متداول

پاکت ملخی چیست؟

به سایز معمول پاکت نامه که برابر 22.5 در 11 سانتی متر است پاکت ملخی می گویند که یک برگ A4 سه لا به راحتی درون آن قرار می گیرد.

 

تولید و چاپ پاکت در چه سایزهایی انجام می شود؟

پاکت ها در سایز های ملخی، A4 عمودی (درب پاکت روی عرض آن است)، A4 افقی (درب روی طول)، A5 ، مربع 16 در 16، و سایز 18 در 13 چاپ و تولید می شود. با این حال امکان چاپ در انواع سایز سفارشی شما نیز وجود دارد.

 

چاپ پاکت روی چه کاغذهایی انجام می شود؟

پاکت ها معمولا روی کاغذهای نازک، سبک و ارزان قیمت چاپ می شوند. کاغذ استاندارد برای چاپ پاکت، تحریر 100 گرمی است. با اینحال امکان چاپ پاکت روی انواع کاغذ مورد نظر شما مانند کرافت، گلاسه و… وجود دارد.

 

حداقل تیراژ چاپ پاکت چقدر است؟

100 عدد. به دلیل استفاده از چاپ دیجیتال می توانید 100 عدد پاکت سفارش دهید و یک ساعته تحویل بگیرید.

 

پاکت خود را بصورت افست چاپ کنم یا دیجیتال؟

در صورتی که تیراژ چند صد عددی دارید چاپ دیجیتال بهترین انتخاب است و می توانید یک روزه کل کار خود را تحویل بگیرید. اما در صورتی که چند هزار عدد پاکت می خواهید قیمت چاپ افست برای شما به صرفه تر خواهد بود

چاپ دیجیتال پاکت

چاپ دیجیتال پاکت یا همان چاپ پاکت فوری از جمله خدماتی است که به مشتریان عزیز این مجموعه ارائه میشود.
کسانی که نیاز به چاپ پاکت در تیراژ محدود و یا چاپ پاکت در ۲ ساعت دارند میتوانند از این خدمات ما در خانه چاپ و گرافیک بهره ببرند.
همچنین چاپ دیجیتال پاکت به شما این امکان را میدهد تعدادی پاکت با آدرس و تعدادی بدون آدرس داشته باشید که در صورت جابجایی برای شما غیر قابل استفاده نگردند.
ویژگیهای چاپ دیجیتال پاکت:

  1. چاپ فوری پاکت در ۲ ساعت
  2. چاپ دیجیتال پاکت در چند طرح مختلف
  3. چاپ دیجتال پاکت در چندین سایز مختلف در تیراژ کم
  4. چاپ دیجیتال پاکت در تیراژ حتی ۱۰۰ عدد

در صورت نیاز به چاپ پاکت در تیراژ بالا می توانید از چاپ افست پاکت استفاده نمایید.

print-products