چاپ دفتر یادداشت

جلد، برگه ها و صحافی به انتخاب شما

صفحات داخلی:
جلد خارجی:

*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  6219  8610  5721  1202  سیاوش اسکندرنیا 
چاپ دفتر یادداشت

قیمت چاپ دفتر یادداشت

محاسبه آنلاین قیمت چاپ دیجیتال انواع دفتر یادداشت در ابعاد مختلف و تیراژ درخواستی شما. چاپ فوری با کیفیت بالا با صحافی چسب گرم، صحافی فنر دوبل، جلد سخت کالینگور و جلد سخت سلفونی.

چاپ دفتر یادداشت دلخواه شما با تیراژ حتی یک عدد.

دفتر یادداشت

در این صفحه می توانید برای خود دفتر یادداشت سفارشی چاپ کنید. سایز دفتر یادداشت، تعداد و نوع برگه ها را مشخص کنید، نوع جلد و پوشش آن را انتخاب کنید و در انتها نوع صحافی و تیراژ دلخواه خود را نیز انتخاب کرده و قیمت نهایی محصول خود را مشاهده بفرمایید. می توانید بدون صحافی و فقط برگه یادداشت چاپ کنید، می توانید برگه ها را با صحافی فنر به یکدیگر متصل کنید و یا می توانید با صحافی جلد سخت دفتر یادداشت خود را به کتابچه ای لوکس و زیبا تبدیل کنید.

برای طراحی دفتر یادداشت خود می توانید از طرح آماده برگه های یادداشت ما استفاده کرده و یا با ارسال طراحی خود دفتر یادداشتی منحصر بفرد و یکتا داشته باشید. در این صفحه می توانید دفترچه ای کاملا سفارشی و متفاوت بسازید، انتخاب تک تک موارد طراحی و چاپ کاملا به سلیقه و انتخاب شما بستگی دارد. توصیه ما این است که خلاقیت خود را به چالش بکشید و محصولی متفاوت و خاص خلق کنید.

در صورت تمایل به داشتن دفترچه یادداشتی آماده و زیبا با جلد مقاوم و خارجی می توانید از صفحه دفتر یادداشت با جلد چرم ما بازدید نمایید. برای چاپ دفترچه یادداشتی منحصر بفرد امکان انتخاب انواع کاغذ و جلد برای شما وجود دارد و در صورتی که هر گونه پرسشی دارید یا محصولی می خواهید که در سایت مشاهده نکرده اید کافی است با ما تماس بگیرید.

گالری تصاویر

صحافی فنر دوبل

صحافی فنر دوبل

چاپ کاتالوگ صحافی منگنه لوپ

صحافی منگنه لوپ

صحافی منگنه

صحافی منگنه

صحافی چسب گرم جلد سخت

صحافی چسب گرم جلد سخت

صحافی چسب گرم شومیز

صحافی چسب گرم شومیز

پرسش های متدوال

دفتر یادداشت چیست؟

دفتر یادداشت یا دفترچه یادداشت ترکیبی از تعدادی برگه سفید یا خط دار یا طرح دار است که توسط انواع مختلف صحافی (منگنه، چسب، فنر و …) به یکدیگر چسبانده شده اند.

 

بهترین صحافی برای دفتر یادداشت چیست؟

صحافی فنر به دلیل مقاومت بسیار بالا، باز شدن آسان و امکان چرخش کامل برگه ها بهترین نوع صحافی برای دفتر یادداشت محسوب می شود، با اینکه می توانید دفترچه خود را با انواع صحافی منگنه چسب گرم و یا جلد سخت نیز انتخاب کنید.

 

دفتر یادداشت سفارشی یعنی چه؟

یعنی هر بخش دفتر یادداشت خود را می توانید بصورت دلخواه انتخاب کنید. از طراحی جلد و صفحات داخلی گرفته تا تعداد برگه ها، جنس برگه ها، جلد و نوع صحافی. هر بخش از دفتر یادداشت شما به دلخواه شما آماده و چاپ می شود.

 

حداقل سفارش برای چاپ دفتر یادداشت چه تعداد است؟

1 جلد. با این حال وقتی تیراژ به 10 جلد برسد قیمت هر دفترچه بسیار بصرفه تر می شود و با افزایش تیراژ تخفیف های زیادی به روی قیمت اولیه اعمال می شود.

 

چاپ دفتر یادداشت سفارشی چقدر زمان می برد؟

به دلیل بهره مندی از چاپ دیجیتال در چاپ این دفترچه های یادداشت می توانید ظرف 1 روز دفتر یادداشت سفارشی خود را از ما تحویل بگیرید.

print-products