دفترچه یادداشت صحافی فنر دوبل

چاپ دفتر یادداشت

چاپ دیجیتال و افست دفتر و دفترچه یادداشت

صفحات داخلی:
جلد دفترچه:

*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیریدپیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک

چاپ دیجیتال قیمت بصرفه


چاپ افست قیمت بصرفهچاپ پیش فاکتور

صحافی منگنه

صحافی منگنه بیشتر مناسب تعداد برگه های کم می باشد و حداکثر تا 100 صفحه قابل انتخاب است و پس از آن بطور خودکار صحافی چسب گرم انتخاب می شود

صحافی منگنه لوپ

صحافی منگنه لوپ بیشتر مناسب تعداد برگه های کم می باشد و حداکثر تا 100 صفحه قابل انتخاب است و پس از آن بطور خودکار صحافی چسب گرم انتخاب می شود

صحافی چسب گرم

صحافی چسب گرم برای هر تعداد برگه ای قابل انجام است و دفترچه شما مانند کتاب های معمولی می شود.

صحافی سرچسب

صحافی سرچسب مناسب دفترچه هایی است که میخواید برگه های آن به راحتی کنده شود و به عنوان کاغذ یادداشت مورد استفاده قرار گیرد.

صحافی جلد سخت سلفونی

در این نوع صحافی طرح جلد شما روی کاغذ گلاسه چاپ شده، سلفون می شود، روی مقوایی ضخیم چسبانده شده و سپس به کتاب چاپ شده چسبانده می شود. جلدی بسیار شکیل، زیبا و مستحکم.

صحافی گالینگور

در این نوع صحافی طرح جلدی ضخیم با روکشی مشابه پارچه با چسب گرم به دفترچه شما چسبانده میشود. روی جلد گالینگور امکان چاپ وجود ندارد.

صحافی جلد سخت با فنر

در این نوع صحافی طرح جلد شما روی کاغذ گلاسه چاپ شده، سلفون می شود، روی مقوایی ضخیم چسبانده شده، پانچ میگردد و سپس با فنر دوبل صحافی می شود. جلدی بسیار شکیل، زیبا و مستحکم.

صحافی فنر دوبل

در این نوع صحافی جلد و صفحات داخلی دفترچه شما پس از چاپ پانچ شده و توسط فنر دوبل صحافی شده و کنار هم قرار می گیرند. فنر دوبل مناسب ترین صحافی با قیمت مناسب برای دفترچه های یادداشت است.

صحافی فنر دوبل با طلق مات

این نوع طلق را می توانید به همراه جلد مجزا و یا بدون جلد (با انتخاب کاغذ تحریر برای جلد) به همراه فنر دوبل برای صحافی دفترچه خود انتخاب کنید، ضخامت بالا، استحکام عالی و ظاهر زیبا و خاص از مشخصات این نوع صحافی است.

بدون صحافی

دفترچه بدون صحافی برای مواردی که قصد صحافی با شیوه خودتان را دارید، جهت صحافی های فانتزی، فنرهای شکل دار، منگنه های خاص و ...

دفتر یادداشت

محاسبه آنلاین قیمت چاپ دیجیتال انواع دفتر یادداشت، دفتر مشق و انواع دفتر در ابعاد مختلف و تیراژ درخواستی شما. با چاپ دیجیتال دفترچه می توانید از تیراژ 4 عدد به بالا انتخاب کرده و با قیمت بسیار مناسب و بسیار سریع دفترچه های چاپ شده خود را تحویل بگیرید و با چاپ افست در تیراژ بالا قیمتی بسیار بصرفه و مناسب برای همکاران و توزیع کنند های دفترچه فراهم شده است. تنها کافی است سایز دفتر یادداشت، تعداد و نوع برگه ها را مشخص کنید، نوع جلد و پوشش آن را انتخاب کنید و در انتها نوع صحافی و تیراژ دلخواه خود را نیز انتخاب کرده و قیمت نهایی محصول خود را مشاهده بفرمایید. می توانید بدون صحافی و فقط برگه یادداشت چاپ کنید، می توانید برگه ها را با صحافی فنر به یکدیگر متصل کنید و یا می توانید با صحافی جلد سخت دفتر یادداشت خود را به کتابچه ای لوکس و زیبا تبدیل کنید.

برای طراحی دفتر یادداشت خود می توانید از طرح آماده برگه های یادداشت ما استفاده کرده و یا با ارسال طراحی خود دفتر یادداشتی منحصر بفرد و یکتا داشته باشید. در این صفحه می توانید دفترچه ای کاملا سفارشی و متفاوت بسازید، انتخاب تک تک موارد طراحی و چاپ کاملا به سلیقه و انتخاب شما بستگی دارد. توصیه ما این است که خلاقیت خود را به چالش بکشید و محصولی متفاوت و خاص خلق کنید.

چاپ دفتر یادداشت دلخواه شما از تیراژ 4 عدد.

در صورتی که هر گونه پرسشی دارید یا محصولی می خواهید که در سایت مشاهده نکرده اید کافی است با ما تماس بگیرید.

در این صفحه می توانید تمام گزینه های مربوط به چاپ یک دفتر کاملا اختصاصی مانند جنس صفحات داخلی، جنس جلد، نوع صحافی، نوع پوشش، طلاکوبی، قالب اختصاصی و … را خودتان انتخاب کنید. به دلیل گزینه های بسیار زیاد تخصصی برای شخصی سازی دفتر، این صفحه شاید کمی پیچیده باشد. در صورتی که قصد چاپ یک دفتر ساده به عنوان دفتر نقاشی یا دفتر مشق را دارید می توانید از صفحه های مربوط به دفتر مشق و دفتر نقاشی دیدن فرمایید و به آسانی دفتر مورد نیاز خود را سفارش دهید.

گالری تصاویر

صحافی فنر دوبل

صحافی فنر دوبل

چاپ کاتالوگ صحافی منگنه لوپ

صحافی منگنه لوپ

صحافی منگنه

صحافی منگنه

صحافی چسب گرم جلد سخت

صحافی چسب گرم جلد سخت

صحافی چسب گرم شومیز

صحافی چسب گرم شومیز

پرسش های متدوال

دفتر یادداشت چیست؟

دفتر یادداشت یا دفترچه یادداشت ترکیبی از تعدادی برگه سفید یا خط دار یا طرح دار است که توسط انواع مختلف صحافی (منگنه، چسب، فنر و …) به یکدیگر چسبانده شده اند.

 

بهترین صحافی برای دفتر یادداشت چیست؟

صحافی فنر به دلیل مقاومت بسیار بالا، باز شدن آسان و امکان چرخش کامل برگه ها بهترین نوع صحافی برای دفتر یادداشت محسوب می شود، با اینکه می توانید دفترچه خود را با انواع صحافی منگنه چسب گرم و یا جلد سخت نیز انتخاب کنید.

 

دفتر یادداشت سفارشی یعنی چه؟

یعنی هر بخش دفتر یادداشت خود را می توانید بصورت دلخواه انتخاب کنید. از طراحی جلد و صفحات داخلی گرفته تا تعداد برگه ها، جنس برگه ها، جلد و نوع صحافی. هر بخش از دفتر یادداشت شما به دلخواه شما آماده و چاپ می شود.

 

حداقل سفارش برای چاپ دفتر یادداشت چه تعداد است؟

1 جلد. با این حال وقتی تیراژ به 10 جلد برسد قیمت هر دفترچه بسیار بصرفه تر می شود و با افزایش تیراژ تخفیف های زیادی به روی قیمت اولیه اعمال می شود.

 

چاپ دفتر یادداشت سفارشی چقدر زمان می برد؟

به دلیل بهره مندی از چاپ دیجیتال در چاپ این دفترچه های یادداشت می توانید ظرف 1 روز دفتر یادداشت سفارشی خود را از ما تحویل بگیرید.

print-products