چاپ دفتر مشق و دفتر یادداشت

دفتر مشق

چاپ دفتر مشق دیجیتال و افست

صفحات داخلی:
جلد دفترچه:

*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک

چاپ دیجیتال قیمت بصرفه


چاپ افست قیمت بصرفهچاپ پیش فاکتور

صحافی منگنه

صحافی منگنه بیشتر مناسب تعداد برگه های کم می باشد و حداکثر تا 100 صفحه قابل انتخاب است و پس از آن بطور خودکار صحافی چسب گرم انتخاب می شود

صحافی فنر دوبل

در این نوع صحافی جلد و صفحات داخلی دفترچه شما پس از چاپ پانچ شده و توسط فنر دوبل صحافی شده و کنار هم قرار می گیرند. فنر دوبل مناسب ترین صحافی با قیمت مناسب برای دفترچه های یادداشت است.

برای سادگی بیشتر این صفحه، بسیاری از گزینه های انتخاب یک دفتر کاملا سفارشی حذف شده است، در صورتی که میخواهید دفتری کاملا سفارشی داشته باشید که گزینه های مختلفی مانند تعداد صفحات، جنس کاغذ جلد، نوع چاپ صفحات داخلی، سایز دفتر، نوع صحافی، نوع پوشش چاپ و … را خودتان انتخاب کنید، به صفحه چاپ دفتر یادداشت سفارشی مراجعه بفرمایید.

دفتر مشق

دفتری ساده با خطوط با فاصله از هم است که بصورت دو رو در دو طرف هر صفحه چاپ می شود. برای راحتی انتخاب شما، گزینه های چاپ این دفتر در گزینه های 40 برگ، 60 برگ، 80 برگ و 100 برگ محدود شده اند. جلد دفتر های مشق معمولا بصورت گلاسه رنگی با سلفون و یا بدون سلفون است و صفحات داخلی این دفترها از دو نوع کاغذ سفید رنگ (تحریر) و یا کاهی رنگ (بالکی) چاپ می شود. با چاپ دیجیتال دفتر می توانید از تیراژ 4 عدد به بالا انتخاب کرده و با قیمت بسیار مناسب و بسیار سریع دفتر های چاپ شده خود را تحویل بگیرید و با چاپ افست در تیراژ بالا قیمتی بسیار بصرفه و مناسب برای همکاران و توزیع کنند های دفتر فراهم شده است. در این صفحه می توانید به آسانی قیمت انواع دفتر مشق را بصورت آنلاین مشاهده کنید و سفارش خود را به سادگی ثبت کنید. برای طراحی دفتر خود می توانید از طرح آماده برگه های ما استفاده کرده و یا با ارسال طراحی خود، دفتری منحصر بفرد و یکتا داشته باشید. چاپ دفتر های دلخواه شما از تیراژ 4 عدد به بالا انجام می شود. در صورتی که هر گونه پرسشی دارید یا محصولی می خواهید که در سایت مشاهده نکرده اید کافی است با ما تماس بگیرید.

گالری تصاویر

صحافی فنر دوبل

صحافی فنر دوبل

چاپ کاتالوگ صحافی منگنه لوپ

صحافی منگنه لوپ

صحافی منگنه

صحافی منگنه

پرسش های متدوال

دفتر مشق چیست؟

دفتری است ساده که تعدادی برگه خط دار توسط منگنه و یا فنر دوبل (سیمی) به همدیگر چسبانده شده است. این دفترها معمولا در تعداد برگه های 40، 60، 80 و 100 برگ چاپ می شوند.

 

بهترین صحافی برای دفتر مشق چیست؟

صحافی منگنه به دلیل قیمت بسیار ارزان و استحکام بالا پر استفاده ترین صحافی برای چاپ دفتر است، اما صحافی فنر دوبل (سیمی) نیز با قیمت کمی بالاتر بسیار محبوب است و برای دفتر های یادداشت و مشق به دلیل قابلیت چرخش برگه ها، از منگنه نیز مناسب تر است.

 

دفتر مشق با طراحی دلخواه یعنی چه؟

یعنی هر بخش دفتر خود را می توانید بصورت دلخواه انتخاب کنید. کافی است طرح دلخواه خود را برای ما ارسال کنید تا دفتری کاملا دلخواه و سفارشی از ما تحویل بگیرید.

 

حداقل سفارش برای چاپ دفتر مشق چه تعداد است؟

4 جلد. با این حال وقتی تیراژ به 10 جلد برسد قیمت هر دفتر بسیار بصرفه تر می شود و با افزایش تیراژ تخفیف های زیادی به روی قیمت اولیه اعمال می شود.

 

چاپ دفتر مشق چقدر زمان می برد؟

به دلیل بهره مندی از چاپ دیجیتال در چاپ این دفترها، می توانید ظرف 1 روز دفتر مشق با طرح دلخواه خود را از ما تحویل بگیرید. در صورتی که در تعداد بالا قصد سفارش دفتر دارید و چاپ افست برای شما بصرفه تر باشد، زمان چاپ به 1 هفته افزایش می یابد.

print-products