چاپ کارت بازی

چاپ کارت بازی

کارت بازی PVC نازک و ضخیم


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

چاپ کارت بازی
چاپ کارت بازی روی کاغذ پی وی سی
راهنمای طراحی کارت ویزیت

لطفا پیش از ارسال فایل طراحی، راهنمای طراحی کارت بازی را مشاهده بفرمایید.

نکات مهم چاپ کارت بازی

# تیراژ هر طرح: تیراژ هر طرح به معنی تعداد چاپ هر کارت شما است. مثلا شما میخواهید از بازی خود 20 بسته تولید کنید، تعداد هر طرح شما 20 عدد می شود که در هر بسته 1 عدد از هر طرح قرار می گیرد.

# تعداد کارت های بازی (تعداد طرح): برابر با تعداد کارت های مختلف داخل هر بسته از بازی است. مثلا بازی شما 40 کارت مختلف دارد، باید تعداد طرح را برابر با 40 قرار دهید.

## این صفحه مخصوص چاپ کارت بازی است و حداقل باید 10 طرح مختلف برای چاپ داشته باشید، در صورتی که فقط یک طرح دارید و از آن طرح حداقل 100 عدد میخواهید، به صفحه کارت ویزیت پی وی سی مراجعه بفرمایید.

چاپ کارت بازی

کارت بازی پی وی سی یا همان pvc به دلیل ماهیت پلاستیکی مانند خود، نسبت به کارت های کاغذی بسیار مقاوم تر و ماندگار تر هستند و جنس آن ها به طور ذاتی در برابر آب و رطوبت مقاوم است و به دلیل خاصی کشسانی بالای پلاستیک، در برابر پاره شدن نیز بسیار مقاوم تر از کارت های بازی کاغذی هستند. پی وی سی ها به دلیل مقاومت و ماندگاری عالی خود بهترین جنس برای ساخت و چاپ انواع کارت بازی هستند. کارت های بازی PVC را می توانید در 2 گرماژ متفاوت 400 میکرونی و 700 میکرونی براق سفارش دهید. کارت 400 میکرونی نازک تر بوده و انعطاف پذیری بالایی دارد، فابلیت بر زدن بسیار خوبی بعنوان کارت بازی دارد و تقریبا برای اکثر بازی های برد گیم بسیار مناسب است. کارت 700 میکرونی ضخیم تر و براق بوده و برای بازی هایی که به کارت ضخیمی نیاز دارند مناسب تر است.

چاپ کارت بازی های پی وی سی ما بصورت دیجیتال انجام می شود و به همین دلیل می توانید از هر کارت به تعداد فقط یک برگ نیز چاپ کنید و فرایند چاپ بسیار سریع انجام می شود. حداقل تیراژ یک برگ برای هر طرح باعث میشود بتوانید به راحتی و با کمترین هزینه انواع کارت بازی را به آسانی چاپ کنید.

چاپ کارت بردگیم

برای چاپ کارت بردگیم شما میتوانید از هر طرح حتی فقط 1 برگ چاپ کنید، با توجه به سایز کارت های شما، حداقل تیراژ چاپ هر طرح با توجه به تعداد کارتی که در هر برگ قرار میگیرد محاسبه می شود. مثلا کارت های سایز کوچکی دارید که در هر برگ 20 عدد جا می شود، در اینصورت حداقل تیراژ چاپ هر طرح 20 عدد میشود، یا کارت های بزرگی دارید و حداقل تیراژ 4 عدد می شود.

برای محاسبه قیمت بردگیم خوداز سیستم محاسبه گر استفاده کنید. بعنوان مثال بردگیمی می خواهید چاپ کنید که 40 کارت مختلف دارد و در مجموع میخواهید 20 عدد از این نوع بازی را چاپ کنید و به فروش برسانید، برای این کار در قدم اول سایز کارت های خود را در بخش بالا وارد کرده تا سیستم حداقل تعداد چاپ هر طرح را برای شما محاسبه کند، بعد از آن،گزینه تیراژ هر طرح را برابر 20 قرار داده و گزینه تعداد کارت های بازی (تعداد طرح) را برابر 40 قرار دهید.

بردگیم چیست؟

یکی از مفرح ترین بازی های امروزی بردگیم ها هستند. بردگیم یا همان بازی های رومیزی، به بازی هایی میگویند که معمولا شامل صفحه بازی، تعدادی کارت و تعدادی مهره میباشد. بازی هایی مثل منچ و مارپله، گربه های انفجاری، راز جنگل، مونوپلی، یونو و …  جزو بازی های بردگیم محسوب میشوند. برای ساخت یک برد گیم بایستی در قدم اول صفحه و کارت های آن را چاپ کنید.

برای چاپ کارت ها و صفحه های بردگیم خود بایستی بهترین کاغذ را انتخاب کنید. بهترین کاغذ برای این کار، برگ های پی وی سی می باشد. پی وی سی یا همان PVC برگه ایست که علاوه بر ضدآب بودن به دلیل خاصیت کشسانی خود در برابر پارگی بسیار مقاوم است. با چاپ دیجیتال انواع برگه های پی وی سی در خانه چاپ و گرافیک می توانید کارت های بردگیم خود را در تیراژ بسیار پایین، در زمان بسیار کوتاه و با قیمت بسیار مناسبی چاپ کنید.

پرسش های متداول

پی وی سی چیست؟

پی وی سی یا همان PVC مخفف عبارت پلی وینیل کلراید است. پی وی سی، نوعی پلاستیک است که در ضخامت های مختلفی تولید می شود که هر کدام موارد استفاده بسیار زیادی در صنعت دارند. در ضخامت های پایین می توان به چاپ لیبل پی وی سی ضد آب اشاره کرد که بسیار مقاوم تر از لیبل های کاغذی است و در ضخامت های بالاتر، از آن برای چاپ کارت بازی و یا چاپ کارت ویزیت های ضد آب و مستحکم استفاده می شود.

چرا کارت بازی پی وی سی؟

کارت بازی پی وی سی به دلیل اینکه از پلاستیک ساخته شده کاملا در برابر آب مقاوم است. کارت های بازی کاغذی حتی وقتی روکش مقاومی مثل لمینت روی آن ها قرار می گیرد بازهم از کناره ها مستعد جذب رطوبت و خرابی هستند و به دلیل بافت کاغذی خود معمولا طول عمر بالایی ندارند. اما کارت بازی های پی وی سی نه تنها کاملا در برابر آب مقاوم هستند و دفرمه نمی شوند که به دلیل جنس خود دارای طول عمری بسیار بالاتر از کارت های بازی کاغذی هستند.

ضخامت کارت بازی پی وی سی شما چقدر است؟

کارت بازی های پی وی سی این مجموعه در 2 ضخامت 400 میکرونی (منعطف و بر خور) و 700 میکرونی (براق و ضخیم) تولید می شود که تمامی موارد استفاده از کارت های بازی را پوشش خواهند داد.

سایز کارت های بازی برای بردگیم چقدر است؟

انتخاب سایز کارت های بازی PVC مطابق با سلیقه شما خواهند بود که از سایز 4 سانتی متری شروع شده و تا ابعاد بسیار بزرگتر در هر سایزی قابل چاپ اند.

حداقل تیراژ چاپ کارت بازی بردگیم شما چه تعداد است؟

حداقل تیراژ کارت های بازی فقط 1 برگ است! اگر سایز کارت های شما ریز باشد و مثلا 30 عدد در یک صفحه قرار گیرد حداقل تیراژ هر طرح برابر 30 عدد می شود و برای کارت های بزرگ مثلا حداقل تیراژ 4 عدد می شود.

از کدام مدل pvc برای چاپ کارت بازی خود استفاده کنم؟

اگر انعطاف پذیری و حالت فنری مانند کارت ویزیت برای شما مهم است و می خواهید کارت های بازی را به آسانی بر بزنید، می خواهید کارتها و در نتیجه بردگیم شما سبک و مقاوم باشد، کارت های پی وی سی 400 میکرونی و اگر ضخامت کارت برای شما مهم است کارت های 700 میکرونی را برای چاپ کارت بازی خود انتخابد.

print-products