چاپ لیبل

چاپ دیجیتال لیبل، برچسب و استیکر

لیبل pvc شیشه ای دایره ای

لیبل PVC شیشه ای

کاملا ضد آب، شفاف

لیبل کرافت

لیبل کرافت

برچسب کاغذی کاهی رنگ

لیبل سلفون براق

لیبل سلفونی

قیمت مناسب کیفیت بالا

لیبل کاغذی نیم تیغ اشکال خاص

لیبل کاغذی

چاپ فوری و ارزان

چاپ لیبل متالایز طلایی

لیبل متالایز ضدآب

لیبل لوکس طلایی و نقره ای

چاپ لیبل متالایز نقره ای مات

لیبل متالایز کاغذی

لوکس، درخشان و ارزان

لیبل گچی خرد شونده

لیبل گچی

چاپ برچسب خرد شونده

لیبل پی وی سی سفید

لیبل PVC سفید

ضد آب، پس زمینه سفید

هولوگرام ماتریکس

چاپ هولوگرام

چاپ هولوگرام امنیتی (void)

چاپ لیبل پی وی سی سفید

لیبل صدفی

ضد آب و درخشان

چاپ لیبل ژله ای

لیبل ژله ای

تماس بگیرید

برچسب اموال

برچسب اموال

تماس بگیرید

برش نیم تیغ چیست؟

برش نیم تیغ به وسیله دستگاه برشی به نام کاتر پلاتر انجام می شود به همین دلیل به نام برش کاتر پلاتر نیز شناخته می شود. در این نوع برش تنها دور تا دور لایه رویی لیبل بریده می شود و لیبل ها به آسانی می توانند از لایه زیرین خود جدا شوند. دقت بسیار بالای این دستگاه موجب می شود برش هایی با دقت میلیمتری در انواع شکل های درخواستی شما انجام شود تا لیبل شما دقیقا با طرحی که می خواهید و در هر اندازه ای که می خواهید بریده شود.

برش نیم تیغ

پرسش های متدوال چاپ لیبل

ارزان ترین لیبل کدام است؟

بین لیبل های دیجیتال، لیبل کاغذی به دلیل اینکه بدون پوشش است ارزان ترین و سریع ترین نوع چاپ لیبل محسوب می شود. در هرکدام از لیبل ها، انتخاب برش مستقیم (توضیحات پایین تر را بخوانید) هزینه کمتری از برش نیم تیغ دارد.

 

تفاوت برش مستقیم با برش نیم تیغ در چیست؟

در برش مستقیم، لیبل به همراه لایه زیرین خود بصورت کامل بریده می شود ولی در برش نیم تیغ تنها لایه رویی لیبل بریده می شود، لایه زیرین سالم مانده و تمام لیبل های هر صفحه روی لایه زیرین باقی می مانند و شما لیبل خود را بصورت برگه ای مثلا با 60 لیبل چسبیده روی آن که به شکلی بسیار دقیق بریده شده اند دریافت می کنید.

 

کدام نوع برش برچسب را انتخاب کنم؟

در صورتی که سایز برچسب های شما کوچک است یا به شکل دایره و اشکال خاص دیگر است تنها انتخاب شما برش نیم تیغ خواهد بود زیرا دقت بسیار بالای برش و توانایی برش در اشکال خاص تنها توسط کاتر پلاتر امکان پذیر است. ولی در صورتی که لیبل های سایز بزرگ و مستطیل شکل دارید با انتخاب برش مستقیم می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 

سریع ترین زمان چاپ لیبل چقدر است؟

سریع ترین زمان چاپ لیبل شما در خانه چاپ و گرافیک 2 ساعت است که این زمان پس از تایید طراحی شما صورت می گیرد و در صورتی که کار شما نیاز به طراحی دارد و یا طرح ارسالی شما مشکلی داشته باشد زمان آن را نیز باید در نظر داشته باشید.

 

تحویل 2 ساعته مربروط به چه لیبل هایی است؟

تقریبا تمامی لیبل های دیجیتال این مجموعه امکان چاپ 2 ساعته را دارند که در صفحه آن ها امکان انتخاب آن وجود دارد. بجز لیبل های گچی و برچسب اموال.

 

پر فروش ترین لیبل چه جنسی است؟

لیبل ها با توجه به کارایی خود مصارف مختلفی دارند ولی به طور کلی لیبل های سلفون و لیبل های پی وی سی شیشه ای بسیار پرکاربرد و محبوب اند.

 

چاپ افست لیبل چه تفاوتی با دیچیتال دارد؟

در چاپ افست لیبل می توانید با قیمت ارزان تری به ازای هر عدد لیبل خود را چاپ کنید ولی محاسبه قیمت با سایز ثابت و حداقل تیراژ 1000 عددی ثابت باعث می شود چاپ دیجیتال بسیار آسان تر، سریع تر و بهینه تر باشد. با این حال هنوز هم برخی از تکنیک های چاپی مانند یووی، لیبل فیلتر دار و طلاکوب تنها توسط چاپ افست انجام می شود.

 

حداقل تیراژ چاپ لیبل چه تعدادی است؟

حداقل تیراژ در چاپ دیجیتال لیبل متناسب با سایز هر عدد لیبل تعیین می شود. برای لیبل با برش نیم تیغ تا سایز 2 سانتی متر حداقل تیراژ 1000 عدد است، لیبل بین 2 و 3 سانتی متر حداقل تیراژ 500 عدد است و برای لیبل های بزرگتر از 3 سانتی متر حداقل تیراژ 100 عدد می باشد.

 

چرا با وارد کردن مقدار دلخواه تیراژ خودش تغییر می کند؟

به دلیل اینکه حداقل تیراژ در سایز های مختلف متفاوت است. بعنوان مثال برای سایز برچسب زیر 2 سانتی متر هر مقداری زیر 1000 عدد وارد کنید دوباره عدد 1000 انتخاب می شود.

 

چرا تفاوت قیمت بین سایز های مختلف ناگهان تغییر زیادی می کند؟

به دلیل تغییر چینش لیبل ها در صفحات، با تغییر سایز تعداد لیبلی که در هر صفحه جای می گیرد تغییر می کند. بعنوان مثال در برخی مواقع با بزرگتر کردن تنها چند میلی متری سایز، بجای 4 عدد لیبل در هر صفحه 2 عدد جای می گیرد و در نتیجه قیمت کاغذ مصرفی دو برابر خواهد شد.

چاپ و نصب استیکر

طراحی و چاپ استیکر برای رستوران، کافی شاپ یا فروشگاه شما

چاپ لیبل

چاپ برچسب، لیبل و استیکر یکی از خدمات چاپی این مجموعه است . چاپ فوری لیبل در هر تیراژ درخواستی و امکان تحویل حتی 2 ساعته در تیراژ حداقلی. چاپ دیجیتال لیبل یکی از روش های نوین چاپی برای تیراژ پایین و امکان شخصی سازی بالا است. به عنوان مثال چند طرح مختلف دارید و از هرکدام صد عدد لیبل نیاز دارید، برای چاپ این لیبل ها بایستی از چاپ دیجیتال استفاده کنید. چاپ دیجیتال لیبل در انواع مدل های لیبل کاغذی، لیبل سلفونی، لیبل پی وی سی شیشه ای، لیبل پی وی سی سفید، لیبل ژله ای و لیبل پلی کربنات بنابر نوع نیاز شما در هر تیراژ و ابعاد متفاوت با امکان محاسبه آنلاین قیمت.

طراحی لیبل

در صورتی که طراحی لیبل خود را از پیش انجام داده اید تنها با ارسال آن در کوتاه ترین زمان لیبل خود را تحویل بگیرید. اما در صورتی که برای لیبل خود به طرحی حرفه ای و جذاب نیاز دارید، طراحی لیبل، برچسب و استیکر خود را تماما به ما بسپارید و در کوتاه ترین زمان لیبل آماده خود را تحویل بگیرید. طراحی لیبل با رعایت اصول طراحی مدرن و مینیمال، طراحی صنعتی و رعایت هویت بصری و رنگ سازمانی شما، در نظر گرفتن روانشناسی رنگ و نوع محصولی که لیبل روی آن می چسبد. طراحی لیبل در خانه چاپ و گرافیک علاوه بر رعایت تمامی اصول طراحی با قیمت مناسب و زمان کوتاهی انجام می پذیرد.

چاپ دیجیتال لیبل، چاپی با کیفیت بالا و بسیار فوری است و در تیراژ های پایین کاملا مقرون بصرفه و ارزان می باشد، ولی با بالا رفتن تیراژ چاپ، چاپ افست مقرون بصرفه تر از چاپ دیجیتال می شود. در صورتی که به تیراژ بالای لیبل نیاز دارید و یا زمان چاپ برایتان اهمیت زیادی ندارد می توانید از صفحه چاپ افست لیبل و برچسب خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید.

print-products