چاپ لیبل

چاپ دیجیتال لیبل، برچسب و استیکر

لیبل PVC ضد آب شیشه ای

لیبل PVC شیشه ای

کاملا ضد آب، شفاف

لیبل PVC ضد آب سفید

لیبل PVC سفید

ضد آب، پس زمینه سفید

چاپ لیبل سلفونی

لیبل سلفونی

قیمت مناسب کیفیت بالا

چاپ لیبل کاغذی فوری

لیبل کاغذی

چاپ فوری و ارزان

لیبل متالایزر

لیبل متالایز

لیبل لوکس طلایی و نقره ای

لیبل گچی

لیبل گچی

چاپ لیبل خرد شونده

چاپ برچسب اموال

برچسب اموال

چاپ لیبل اموال استاندارد

چاپ لیبل ژله ای

لیبل ژله ای

تماس بگیرید

لیبل پلی کربنات

لیبل پلی کربنات

تماس بگیرید

چاپ و نصب استیکر

طراحی و چاپ استیکر برای رستوران، کافی شاپ یا فروشگاه شما

چاپ لیبل

چاپ لیبل، برچسب و استیکر یکی از خدمات چاپی این مجموعه است . چاپ فوری لیبل در هر تیراژ درخواستی و امکان تحویل حتی 2 ساعته در تیراژ حداقلی. چاپ دیجیتال لیبل یکی از روش های نوین چاپی برای تیراژ پایین و امکان شخصی سازی بالا است. به عنوان مثال چند طرح مختلف دارید و از هرکدام صد عدد لیبل نیاز دارید، برای چاپ این لیبل ها بایستی از چاپ دیجیتال استفاده کنید. چاپ دیجیتال لیبل در انواع مدل های لیبل کاغذی، لیبل سلفونی، لیبل پی وی سی شیشه ای، لیبل پی وی سی سفید، لیبل ژله ای و لیبل پلی کربنات بنابر نوع نیاز شما در هر تیراژ و ابعاد متفاوت با امکان محاسبه آنلاین قیمت.

طراحی لیبل

در صورتی که طراحی لیبل خود را از پیش انجام داده اید تنها با ارسال آن در کوتاه ترین زمان لیبل خود را تحویل بگیرید. اما در صورتی که برای لیبل خود به طرحی حرفه ای و جذاب نیاز دارید، طراحی لیبل، برچسب و استیکر خود را تماما به ما بسپارید و در کوتاه ترین زمان لیبل آماده خود را تحویل بگیرید. طراحی لیبل با رعایت اصول طراحی مدرن و مینیمال، طراحی صنعتی و رعایت هویت بصری و رنگ سازمانی شما، در نظر گرفتن روانشناسی رنگ و نوع محصولی که لیبل روی آن می چسبد. طراحی لیبل در خانه چاپ و گرافیک علاوه بر رعایت تمامی اصول طراحی با قیمت مناسب و زمان کوتاهی انجام می پذیرد.

چاپ دیجیتال لیبل، چاپی با کیفیت بالا و بسیار فوری است و در تیراژ های پایین کاملا مقرون بصرفه و ارزان می باشد، ولی با بالا رفتن تیراژ چاپ، چاپ افست مقرون بصرفه تر از چاپ دیجیتال می شود. در صورتی که به تیراژ بالای لیبل نیاز دارید و یا زمان چاپ برایتان اهمیت زیادی ندارد می توانید از صفحه چاپ افست لیبل و برچسب خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید.

print-products