اتیکت دو لایه کرافت و کالک

چاپ اتیکت

اتیکت دولایه پرچدار


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

اتیکت دو لایه کرافت و کالک
راهنمای طراحی کارت ویزیت

لطفا پیش از ارسال فایل طراحی، راهنمای طراحی کارت ویزیت را مشاهده بفرمایید.

اتیکت محصول چیست؟

اتیکت یا تگ پوشاک یا هر محصول دیگری به تکه کاغذ کوچکی می گویند که حاوی اطلاعات یا قیمت یک محصول است و یکی از گسترده ترین صنایع مورد استفاده از آن، صنعت پوشاک است. هنگام خرید یک لباس یا شلوار حتما کاغذی که به آن متصل است را دیده اید. کاغذ و مقواهایی که معمولا با یک زنجیر نازک یا یک نخ یا منگنه به لباس متصل اند و اطلاعات مختلفی از آن محصول را نشان می دهند. از سایز محصول گرفته تا برند، جنس پارچه، نحوه شستشو و هر مورد دلخواه دیگری. اتیکت را می توان با کاغذهای مختلفی چاپ کرد و متناسب با نوع محصول یا رنگ برند آن را طراحی کرد. علاوه بر این اتیکت دو لایه که مخصوص استفاده بعنوان اتیکت طراحی شده است می توانید در بخش چاپ کارت ویزیت، هر نوع کارت ویزیت دیگری را انتخاب کنید و اطلاعات برند یا محصول خود را روی آن چاپ کرده و بعنوان اتیکت استفاده نمایید. اتیکت و کارت ویزیت بجز شیوه و نوع اطلاعاتی که نمایش می دهند از نظر چاپ و جنس کاغذ هیچ تفاوتی باهم ندارند و از هر کارت ویزیت می توانید بعنوان اتیکت نیز استفاده کرد.

گالری تصاویر اتیکت دولایه

چاپ دیجیتال اتیکت

شیوه چاپ اتیکت و کارت ویزیت تفاوتی با یکدیگر ندارد و تنها موردی که این دو را از هم متمایز می کند بیشتر به نوع طراحی و کارهای جانبی انجام شده روی آن ها بر می گردد. بعنوان مثال کارت ویزیت ها مگر در طراحی های خیلی خاص پرچ نمی شوند و یا اینکه اتیکت ها تنوع بیشتری در ابعاد چاپی دارند. چاپ اتیکت بصورت چاپ دیجیتال انجام می شود و در تیراژ حداقلی در کمتر از 2 ساعت چاپ می گردد.

اتیکت پرچدار دولایه

اتیکت دو لایه به دلیل انجام خدمات بیشتر نسبت به کارت ویزیت های معمولی شامل چاپ روی دو برگه جدا، پانج و پرچ کارت، امکان تحویل 2 ساعته مانند سایر کارت ها را ندارد. همانطور که در تصویر مشخص است این اتیکت دارای دو لایه چاپ شده متحرک است، دو لایه کاغذ کالک و کاغذهای گلاسه یا کرافت روی هم قرار داده شده پانچ شده و سپس پرچ می شوند تا این اتیکت زیبا را پدید آورند.

از مزیت های چاپ دیجیتال کارت ویزیت سرعت بسیار بالای آن است، امکان چاپ کارت ویزیت شما در مدت زمان تنها 2 ساعت با بالاترین کیفیت چاپ و برش همراه با مناسب ترین قیمت از امکانات خانه چاپ و دیجیتال برای شما عزیزان است. برای مشاهده تمام کارت ویزیت های دیجیتال خانه چاپ و گرافیک از صفحه چاپ کارت ویزیت فوری ما بازدید نمایید.

انواع خدمات چاپ دیجیتال کارت ویزیت

 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت گلاسه
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت لمینیت مات و براق
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون مات و براق
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون مخمل
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون ضخیم 600 گرمی
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت لمینیت ضخیم 600 گرمی
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت کارتی 300 گرمی
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت کتان کبریتی ، کتان کهلر آلمان ، کتان ایتالیا و کتان امباس
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت ضخیم مغز رنگی
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت فابریانو ،فابریانو صدفی، فابریانو مویی کرم و فابریانو چکشی
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت پرچدار دولایه سلفون مات و کالکی
print-products