چاپ سفارشی کتاب

چاپ کتاب دیجیتال

چاپ جزوه و پایان نامه

صفحات داخلی:
جلد خارجی:

*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

چاپ دیجیتال کتاب

قیمت چاپ کتاب

محاسبه آنلاین قیمت چاپ دیجیتال انواع کتاب، جزوه و پایان نامه در ابعاد مختلف و تیراژ درخواستی شما. چاپ فوری با کیفیت بالا با صحافی چسب گرم، صحافی فنر دوبل، جلد سخت کالینگور و جلد سخت سلفونی.

چاپ کتاب دلخواه شما از تیراژ 4 عدد.

راهنمای قطع خشتی

لطفا پیش از ارسال فایل طراحی، راهنمای سایز استاندارد کتاب را مشاهده بفرمایید.

تفاوت کاغذ تحریر و بالکی: کاغذ تحریر سفید رنگ بوده، در دو گرماژ 70 و 80 گرمی تولید می شود و ضخامت کمی دارد اما کاغذ بالکی کاهی رنگ است و برای مطالعه چشم را کمتر خسته میکند، سبک تر است (گرماژ 65 گرم) ولی ضخامت بالاتری دارد به شکلی که کتابی که با کاغذ بالکی چاپ شود علاوه بر سبک تر بودن کاملا ضخیم تر از کتابی است که با کاغذ تحریر چاپ شود.

چاپ کتاب

چاپ کتاب به دو شیوه متفاوت چاپ کتاب افست و چاپ کتاب دیجیتال انجام می شود. چاپ افست کتاب زمان زیادی می طلبد و برای چاپ در تیراژ وسیع بکار می رود. این چاپ در تعداد بالا کاملا مقرون بصرفه و ارزان محسوب می شود. چاپ دیجیتال یا همان چاپ فوری کتاب بهترین شیوه برای چاپ با تیراژ پایین است. برای شروع انتشار کتاب، برای چاپ در تیراژ پایین یا برای هدیه به دوستان، برای اهدا به کتابخانه یا هر مورد دیگری که نیاز به چاپ کتاب در تیراژ پایین دارید چاپ دیجیتال کتاب بهترین گزینه برای چاپ کتاب است. چاپ ارزان کتاب در تیراژ پایین با بهترین کیفیت و سرعت فوق العاده بالا. متن مورد نظر خود را برای ما ارسال کرده و در ظرف تنها یک روز می توانید کتاب خود را چاپ کرده و تحویل بگیرید.

چاپ جزوه و پایان نامه

علاوه بر چاپ دیجیتال کتاب در این مجموعه چاپ جزوه و چاپ پایان نامه نیز بصورت فوری و با هر تیراژ درخواستی شما انجام می شود. می توانید جزوه یا پایان نامه خود را بدون صحافی، با صحافی چسب گرم، فنری، یا حتی با جلد سخت سفارش دهید، پایان نامه خود را آماده کرده و برای ما بفرستید و به شکل کتابی شکیل و زیبا تحویل بگیرید. یا جزه خود را با صحافی فنری و تکثیر در هر تعداد دلخواه در اختیار دانش آموزان، دانشجویان یا هم کلاسی های خود قرار دهید. چاپ جزوه و پایان نامه مانند کتاب می تواند با هر نوعی کاغذی که نیاز دارید انجام شود. کافی است جنس کاغذ، سایز جزوه و پایان نامه، تعداد برگه ها، تیراژ چاپی مورد نظر و روکش جلد و صفحات را انتخاب کرده و یک روزه جزوه یا پایان نامه خود را تحویل بگیرید.

گالری تصاویر چاپ دیجیتال کتاب

سایز کتاب

چاپ کتاب در مجموعه خانه چاپ و گرافیک در انواع قطع های ویزری، رحلی، رقعی و خشتی انجام می شود و حتی امکان برش کتاب شما در سایر سازهای سفارشی کوچکتر و بزرگتر از قطع های استاندارد نیز موجود می باشد. از مزیت چاپ دیجیتال کتاب این است که می توانید در سایزهای گوناگون با تیراژ پایین چاپ کنید بعنوان مثال ده عدد کتاب با سایز بزرگ، بیست عدد در سایز متوسط و پنجاه عدد در سایز کوچک جیبی چاپ کنید و با هزینه ای اندک کتاب خود را در قطع های متفاوت چاپ و تکثیر کتید. امکان چاپ در تیراژ پایین دست شما را برای چاپ در هر قطع و ابعادی کاملا باز می گذارد. برای چاپ در ابعاد سفارشی با ما تماس بگیرید و کتاب خود را یک روزه با کیفیت عالی و قیمت مناسب چاپ کنید.

هزینه چاپ کتاب

برای محاسبه هزینه چاپ کتاب می توانید متناسب با جنس برگه، جلد، روکش صفحات، تعداد برگه و تیراژ هزینه چاپ کتاب خود را بصورت لحظه ای و آنلاین مشاهده کنید. کلیه قیمت ها بروز بوده و آماده تحویل می باشد. با افزایش تیراژ از تخفیف تصاعدی برخوردار شوید. برای چاپ کتاب های معمولی از کاغذ تحریر تک رنگ و گرماژ 70 یا 80 گرمی به همراه جلد گلاسه استفاده کنید تا با هزینه بسیار عالی و ارزان کتاب خود را چاپ کنید. در صورت چاپ کتاب برای کودکان از چاپ رنگی و گرماژ بالاتر استفاده کنید تا علاوه بر جذابیت مقاومت برگه ها افزایش پیدا کند. برای افزایش مقاوت جلد کتاب، توصیه ما این است که همیشه روکش سلفونی برای آن انتخاب کنید تا دوام کتاب به میزان زیادی افزایش پیدا کند.

چاپ کتاب

چاپ و ساخت کاور سخت

چاپ جزوه

چاپ پایان نامه

چاپ کتاب صحافی جلد سخت

چاپ کتاب صحافی چسب گرم

پرسش های متداول چاپ جزوه و کتاب

حداقل تیراژ چاپ کتاب چقدر است؟

1 جلد. اما به دلیل اجرت صفحه چینی و صحافی با افزایش تیراژ به 10 جلد، قیمت هر کتاب بسیار به صرفه تر خواهد بود.

 

چاپ کتاب چقدر زمان می برد؟

با روش چاپ دیجیتال در مدت 1 روز کل فرایند چاپ، برش و صحافی کتاب شما انجام شده و کتاب شما ارسال می گردد.

 

قیمت چاپ جزوه چقدر است؟

برای چاپ جزوه دقیقا مانند چاپ دیجیتال کتاب کافی است تعداد برگه و تیراژ مورد نظر خود را وارد کرده، صحافی جزوه خود را انتخاب نموده و قیمت آن را بصورت بروز و آنی مشاهده نمایید.

 

آیا می توان از هر کاغذی برای چاپ کتاب استفاده کرد؟

بله شما می توانید از هر نوع کاغذ با هر گرماژی که تمایل دارید برای چاپ کتاب خود استفاده نمایید.

 

بهترین صحافی برای کتاب و جزوه کدام است؟

بهترین صحافی برای کتاب های معمولی چسب گرم و برای کتاب های لوکس جلد سخت است و بهترین صحافی برای جزوه ها به منظور خوانایی و مانگاری بیشتر فنر دوبل است.

صحافی-دوخت

صحافی دوخت

صحافی فنر دوبل

صحافی فنر دوبل

چاپ کاتالوگ صحافی منگنه لوپ

صحافی منگنه لوپ

صحافی منگنه

صحافی منگنه

صحافی چسب گرم جلد سخت

صحافی چسب گرم جلد سخت

صحافی چسب گرم شومیز

صحافی چسب گرم شومیز

چاپ دیجیتال کتاب و جزوه

امروزه با گسترش رسانه های دیجیتال و تغییر سازوکارهای نشر و همچنین تولید بیشتر عنواین کتاب توسط نویسندگان و مترجمین، نیاز به تولید و چاپ کتاب دیجیتال در تیراژ محدود به نیازی بنیادین برای ناشرین مبدل شده است. در خانه چاپ و گرافیک شرایطی را محیا کرده ایم تا خدمات چاپ دیجیتال کتاب در تیراژ محدود را با کیفیت عالی و قیمت مناسب را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
صحافی چسب گرم کتاب دیجیتال با کیفیت عالی و تضمینی انجام می شود.

چاپ دیجیتال بر خلاف تصور چاپی با قابلیت های بالاست.ما در خانه چاپ و گرافیک انواع چاپ کتاب را به صورت فوری و بالاترین کیفیت به شما عرضه میکنیم.


انواع چاپ کتاب

  • چاپ کتاب با صحافی چسب گرم و جلد گلاسه ( پوشش سلفون مات یا براق )
  • چاپ کتاب با صحافی چسب گرم جلد گلاسه برگردان
  • چاپ کتاب با صحافی چسب گرم جلد سخت
  • چاپ کتاب با صحافی دوخت جلد سخت
print-products