چاپ باندرول گلاسه

چاپ باندرول

چاپ باندرول گلاسه با تحویل دو ساعته


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

چاپ باندرول گلاسه

برای طراحی باندرول خود، 2 میلیمتر از هر طرف برای اضافه رنگ و 5 میلیمتر از هر طرف برای خلاصی برش در نظر بگیرید. همواره مقداری غیر قرینگی در چاپ و برش وجود دارد که این مورد در طرح های دارای کادر بسیار مشهود تر است.

کاغذ گلاسه

پر استفاده ترین کاغذ در صنعت چاپ، کاغذ گلاسه است. چه در چاپ کاتالوگ و بروشور چه در چاپ کارت ویزیت و چه در چاپ باندرول این کاغذ با بافت صاف و صیقلی خود باعث می شود علاوه بر اینکه جوهر به زیبایی و یک دست روی آن بنشیند امکان آن را ایجاد می کند که پس از چاپ پوشش های سلفون و لمینت به خوبی روی آن بچسبند. در این نوع کاغذ خبری از بافت های برجسته و طرحدار، یا ظاهری قدیمی شکل یا فانتزی نیست. سطحی صاف و یک دست مناسب انواع چاپ و پوشش ارمغان کاغذ گلاسه برای صنعت چاپ است. در نتیجه علاوه بر امکان چاپ عالی و بی نقص روی این کاغذ، بهترین چسبندگی برای پوشش چاپ را نیز دارا می باشد.

باندرول گلاسه

کاغذ گلاسه به دلیل سطح صیقلی خود بهترین کاغذ برای چاپ یکدست و بی نقص باندرول بوده و گلاسه 170 گرمی نیز بهترین ضخامت برای چاپ باندرول است، این ضخامت نه بیش از حد نازک است که به آسانی پاره شود و یا با نصب سلفون چروک و موجدار شود و نه بیش از حد ضخیم است که به آسانی تا نشود. گلاسه 170 گرمی علاوه بر امکان نصب عالی انواع پوشش سلفونی، به راحتی تا می شود و در ناحیه تا شدگی نمی شکند. با نصب سلفون های متنوع براق، مات، مات ضدخش، مخملی ضد لک، مات طرحدار و مات شنی علاوه بر افزایش مقاومت باندرول خود، می توانید جلوه بسیار زیبا و منحصر بفردی به آن ببخشید.

گالری تصاویر چاپ باندرول

باندرول ها تنها روی کاغذ گلاسه 170 گرمی چاپ می شوند، شما می توانید با مراجعه به صفحه چاپ دیجیتال قیمت انواع مختلف کاغذهای ساده و بافت دار در ضخامت های مختلف، همراه با انواع پوشش های سلفونی و لمینتی را مشاهده بفرمایید.

print-products