چاپ دیجیتال تراکت

چاپ تراکت

چاپ تراکت دیجیتال و افست


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک

چاپ دیجیتال قیمت بصرفه


چاپ افست قیمت بصرفهچاپ پیش فاکتور

بروشور تک لت
بروشور دو لت
بروشور سه لت

تفاوت چاپ تراکت دیجیتال و افست

چاپ دیجیتال تراکت: در چاپ دیجیتال فایل شما به چاپگرها فرستاده می شود و برگه ها یکی یکی چاپ می شوند، هیچ کلیشه و آماده سازی زمان بر و یا هزینه بری وجود ندارد. در این نوع چاپ امکان چاپ حتی 1 برگ تراکت نیز وجود دارد و بهترین روش برای چاپ در تیراژ کم تا متوسط با سرعت بالا و هزینه پایین است اما وقتی تیراژ چاپ بالا برود صرفه اقتصادی خود را از دست می دهد.

چاپ افست تراکت: در این نوع چاپ نیاز به ساخت کلیشه، استفاده از زینک و آماده سازی های هزینه بر و زمان بری برای شروع است. به همین دلیل حتی در تیراژ پایین هزینه و زمان بسیار بالاتری نسبت به چاپ دیجیتال در بر دارد. اما وقتی این آماده سازی های زمان بر و هزینه بر انجام شد سرعت چاپ بسیار بالایی خواهد داشت و در تیراژ بالا نه تنها هزینه بسیار پایین تر بلکه سرعت بالاتری هم خواهد داشت.

چاپ تراکت ارزان

چاپ افست تراکت موجب این امر شده است که قیمت چاپ تراکت در تیراژ بالا به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا کند. در تیراژ پایین چاپ دیجیتال تراکت بسیار مقرون بصرفه و سریع خواهد بود و با افزایش تیراژ چاپ تا پس از میزان مشخصی خواهید دید که قیمت چاپ افست هزینه مناسب تری خواهد داشت. از آن تیراژ به بعد ( که با توجه به سایز تراکت متغیر است) قیمت چاپ افست بسیار مناسب تر شده و برای هر تراکت قیمت بسیار کمتری خواهید پرداخت. چاپ دیجیتال و افست تراکت بر روی کاغذ گلاسه بصورت رنگی و در گرماژ نازک تا متوسط انجام می شود و بر روی کاغذ تحریر بصورت تک رنگ (سیاه سفید) و یا رنگی قابل انجام است. قیمت چاپ تراکت ما با توجه به کیفیت چاپ بسیار رقابتی تعیین شده تا علاوه بر سرعت و کیفیت چاپ از هزینه پرداختی خود نیز مطمئن باشید.

چاپ تراکت فوری

با در اختیار داشتن مدرن ترین ماشین آلات چاپ دیجیتال تراکت و انواع کاغذ های تحریر تک رنگ، تحریر و انواع گلاسه مناسب چاپ تراکت مفتخریم که اعلام کنیم سریع ترین چاپ تراکت را همراه بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهیم. چاپ تراکت فوری در 1 روز و حتی در صورت نیاز فوری شما چاپ 2 ساعته تراکت در تیراژ بالا بصورت سفارشی نیز امکان پذیر است. چاپ دیجیتال تراکت علاوه بر قیمت مناسب و چاپ بسیار سریع این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که در تیراژ های خیلی کم نیز با هزینه پایین تراکت چاپ کنید. طراحی تراکت خود را پس از چاپ تیراژ پایین به راحتی بهبود دهید یا در آن تغییرات انجام دهید یا به عنوان مثال بجای آنکه ده هزار عدد تراکت یک شکل چاپ کنید ده مدل تراکت هزار تایی با طراحی های متفاوت و جذاب چاپ کنید و از بازخورد های آن ها استفاده کنید.

سایز تراکت

یکی دیگر از عوامل مهم در دیدن شدن تراکت شما رعایت سایز تراکت یا همان اندازه تراکت با توجه به طراحی آن است. وقتی طرح انتخابی شما برای چاپ روی تراکت با فونت ریز و کوچک چاپ شود و اندازه تراکت نیز کوچک انتخاب شود وقتی این تراکت چاپ شده روی زمین می افتد و از فاصله چشم انسان قابل خواندن نباشد عملا هیچ توجهی به خود جلب نخواهد کرد و هزینه شما به هدر می رود. در نتیجه هنگام طراحی تراکت سایز تراکت را در نظر داشته باشید و طرحی چاپ کنید که خوانا بوده و در اندازه های چاپی شما کاملا جلب توجه کرده و بتواند مخاطب را به سمت خود بکشد. چاپ تراکت علاوه بر سه اندازه استاندارد a6، a5 و a4 در هر سایز و شکل دلخواه شما (برش با قالب) قابل انجام بوده و هیچ محدودیتی در انتخاب شکل و سایز تراکت خود نخواهید داشت.

طراحی تراکت

مهم ترین عامل برای تاثیر گذاری هرچه بیشتر یک تراکت در درجه اول نوع طراحی آن است. تراکت با قیمت ارزان خود ابزاری عالی برای تبلیغات در تیراژ وسیع است و در صورتی که با طراحی خاص خود بتواند بین انبوهی از تبلیغات دیگر دیده شود آنگاه خواهید دید که چگونه تاثیر بزرگی روی برندینگ شما خواهد گذاشت. یک تراکت با طراحی عالی تراکتی است که در هر جایی حتی وقتی روی زمین افتاده است بتواند با یک نگاه توجه مخاطب را به خود جلب کند. لذا توصیه ما طراحی دو طرفه تراکت است تا اگر به پشت روی زمین افتاد هزینه شما هدر نرود و از هر دو طرف جلب توجه کند. با جلب توجه تراکت شما بین تبلیغات دیگر اطرافش نرخ بازدهی تبلیغات شما افزایش پیدا می کند و فارغ از نوع کاغذی که انتخاب کرده اید هزینه های شما به میزان زیادی کاهش پیدا می کند.

کاغذهای انتخابی برای تراکت تحریر تک رنگ، تحریر رنگی و گلاسه های با گرماژ پایین است زیرا تراکت تبلیغاتی با تیراژ وسیع است و در چاپ با تیراژ بالا در هزینه های شما صرفه جویی شود. اما در صورتی که برای چاپ خود به کاغذهای دیگری نیاز دارید می توانید از صفحه چاپ دیجیتال ما بازدید نمایید تا با متنوع ترین کاغذهای ساده و فانتزی با گرماژ متفاوت آشنا شوید و بهترین گزینه را برای پروژه چاپی خود برگزینید.

پرسش های متداول چاپ تراکت

چرا چاپ دیجیتال تراکت؟

با چاپ دیجیتال می توانید در تیراژ پایین روی کاغذهای مختلف طرح های گوناگونی چاپ کنید. بعنوان مثال از هر طرح 100 عدد چاپ کنید یک روزه تحویل بگیرید و در نقاط مختلف پخش کرده تا نتیجه کار خود را ببینید. کاغذهای مختلف را امتحان کرده و بازدهی تبلیغات خود را بالا ببرید.

 

چرا چاپ افست تراکت؟

چاپ افست در تیراژ پایین پرهزینه و زمانبر بوده ولی در تیراژ بالای چاپ بسیار مقرون بصرفه تر از چاپ دیجیتال شده و قیمت هر عدد تراکت برای شما بسیار ارزان تر خواهد شد.

 

حداقل تیراژ چاپ تراکت چقدر است؟

با چاپ دیجیتال شما حتی می توانید یک برگ تراکت چاپ کنید. امکان چاپ در تیراژ پایین و سرعت فوق العاده بالا مهم ترین مزیت چاپ دیجیتال تراکت است.

 

سایز استاندارد چاپ تراکت چقدر است؟

سایز تراکت متناسب با طراحی شما تعیین می شود. سایز A5 مرسوم ترین ابعاد برای چاپ تراکت است ولی A6 نیز پرطرفدار است. شما در هر سایز، شکل و کاغذی که بخواهید، تراکت خود را چاپ شده و آماده ظرف یک روز از ما تحویل بگیرید.

print-products