چاپ دیجیتال تراکت

چاپ تراکت فوری


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  6219  8610  5721  1202  سیاوش اسکندرنیا 
چاپ دیجیتال تراکت

طراحی تراکت

مهم ترین عامل برای تاثیر گذاری هرچه بیشتر یک تراکت در درجه اول نوع طراحی آن است. تراکت با قیمت ارزان خود ابزاری عالی برای تبلیغات در تیراژ وسیع است و در صورتی که با طراحی خاص خود بتواند بین انبوهی از تبلیغات دیگر دیده شود آنگاه خواهید دید که چگونه تاثیر بزرگی روی برندینگ شما خواهد گذاشت. یک تراکت با طراحی عالی تراکتی است که در هر جایی حتی وقتی روی زمین افتاده است بتواند با یک نگاه توجه مخاطب را به خود جلب کند. لذا توصیه ما طراحی دو طرفه تراکت است تا اگر به پشت روی زمین افتاد هزینه شما هدر نرود و از هر دو طرف جلب توجه کند. با جلب توجه تراکت شما بین تبلیغات دیگر اطرافش نرخ بازدهی تبلیغات شما افزایش پیدا می کند و فارغ از نوع کاغذی که انتخاب کرده اید هزینه های شما به میزان زیادی کاهش پیدا می کند.

چاپ تراکت فوری

با در اختیار داشتن مدرن ترین ماشین آلات چاپ دیجیتال تراکت و انواع کاغذ های تحریر تک رنگ، تحریر و انواع گلاسه مناسب چاپ تراکت مفتخریم که اعلام کنیم سریع ترین چاپ تراکت را همراه بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهیم. چاپ تراکت فوری در 1 روز و حتی در صورت نیاز فوری شما چاپ 2 ساعته تراکت در تیراژ بالا بصورت سفارشی نیز امکان پذیر است. چاپ دیجیتال تراکت علاوه بر قیمت مناسب و چاپ بسیار سریع این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که در تیراژ های خیلی کم نیز با هزینه پایین تراکت چاپ کنید. طراحی تراکت خود را پس از چاپ تیراژ پایین به راحتی بهبود دهید یا در آن تغییرات انجام دهید یا به عنوان مثال بجای آنکه ده هزار عدد تراکت یک شکل چاپ کنید ده مدل تراکت هزار تایی با طراحی های متفاوت و جذاب چاپ کنید و از بازخورد های آن ها استفاده کنید.

سایز تراکت

یکی دیگر از عوامل مهم در دیدن شدن تراکت شما رعایت سایز تراکت یا همان اندازه تراکت با توجه به طراحی آن است. وقتی طرح انتخابی شما برای چاپ روی تراکت با فونت ریز و کوچک چاپ شود و اندازه تراکت نیز کوچک انتخاب شود وقتی این تراکت چاپ شده روی زمین می افتد و از فاصله چشم انسان قابل خواندن نباشد عملا هیچ توجهی به خود جلب نخواهد کرد و هزینه شما به هدر می رود. در نتیجه هنگام طراحی تراکت سایز تراکت را در نظر داشته باشید و طرحی چاپ کنید که خوانا بوده و در اندازه های چاپی شما کاملا جلب توجه کرده و بتواند مخاطب را به سمت خود بکشد.

تراکت ارزان

چاپ دیجیتال تراکت موجب این امر شده است که قیمت چاپ تراکت در تیراژ پایین به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا کند. با این حال با افزایش تیراژ به صورت تصاعدی مشمول تخفیف های ما خواهید شد بصورتی که در تیراژ 1000 عدد برای چاپ تراکت سیاه سفید بیش از 50 درصد تخفیف در هزینه چاپ تراکت خواهید داشت. در مورد کاغذهای دیگر نیز تخفیف های عالی در تیراژ های مختلف برای شما اعمال خواهد شد. قیمت چاپ تراکت در این مجموعه با توجه به کیفیت بالای چاپ بسیار رقابتی تعیین شده تا علاوه بر سرعت و کیفیت بالای چاپ از هزینه پرداختی خود نیز مطمئن باشید.

پرسش های متداول چاپ تراکت

چرا چاپ دیجیتال تراکت؟

با چاپ دیجیتال می توانید در تیراژ پایین روی کاغذهای مختلف طرح های گوناگونی چاپ کنید. بعنوان مثال از هر طرح 100 عدد چاپ کنید یک روزه تحویل بگیرید و در نقاط مختلف پخش کرده تا نتیجه کار خود را ببینید. کاغذهای مختلف را امتحان کرده و بازدهی تبلیغات خود را بالا ببرید.

 

حداقل تیراژ چاپ تراکت چقدر است؟

با چاپ دیجیتال شما حتی می توانید یک برگ تراکت چاپ کنید. امکان چاپ در تیراژ پایین و سرعت فوق العاده بالا مهم ترین مزیت چاپ دیجیتال تراکت است.

 

سایز استاندارد چاپ تراکت چقدر است؟

سایز تراکت متناسب با طراحی شما تعیین می شود. سایز A5 مرسوم ترین ابعاد برای چاپ تراکت است ولی A6 نیز پرطرفدار است. شما در هر سایز، اندازه و کاغذی که بخواهید، تراکت خود را چاپ شده و آماده ظرف یک روز از ما تحویل بگیرید.

کاغذهای انتخابی برای تراکت تحریر تک رنگ، تحریر رنگی و گلاسه های با گرماژ پایین است زیرا تراکت تبلیغاتی با تیراژ وسیع است و در چاپ با تیراژ بالا در هزینه های شما صرفه جویی شود. اما در صورتی که برای چاپ خود به کاغذهای دیگری نیاز دارید می توانید از صفحه چاپ دیجیتال ما بازدید نمایید تا با متنوع ترین کاغذهای ساده و فانتزی با گرماژ متفاوت آشنا شوید و بهترین گزینه را برای پروژه چاپی خود برگزینید.

print-products