ست اداری

چاپ دیجیتال

قیمت هر برگ چاپ فوری روی انواع کاغذ


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

چاپ-دیجیتال-خانه-چاپ-و-گرافیک

قیمت هر برگ چاپ دیجیتال روی انواع کاغذهای ساده و فانتزی مانند گلاسه، انواع کتان، کرافت، فابریانو، صدفی، تحریر، عروسکی، لیبل چسبدار، لیبل PVC ضد آب و… با گرماژ متفاوت و با پوشش های مختلف سلفون مات، براق و مخملی و لمینت مات و براق در تیراژ دلخواه شما، همراه با تخفیف تصاعدی با افزایش تیراژ.

جهت شناخت کاغذهای مختلف همراه با کاربردهای هر یک به مقاله آشنایی با انواع کاغذ مراجعه نمایید.

چاپ فوری

وقتی صحبت از چاپ فوری در صنعت چاپ می شود، کل فرایند چاپ و پوشش چاپ و برش بایستی بسیار سریع بوده و در کمتر از چند ساعت انجام شود. بعنوان مثال نمایشگاهی در پیش رو دارید و در شب قبل متوجه می شوید پوستر و تراکت برای پخش و تبلیغات داخل نمایشگاه ندارید، یا کاتالوگ محصولات شما ناقص است. یا جلسه ای فوری پیش می آید و می خواهید تا چند ساعت آینده در آن شرکت کنید و کارت ویزیت خود را به همکاران خود ارائه دهید. در اینجاست که ضرورت چاپ فوری بیش از همیشه خود را نشان می دهد.

با این حال چاپ فوری به دلیل نام فوری ای که با خود به همراه دارد از نظر بسیاری از افراد چاپی با کیفیت معمولی و فقط مناسب موارد خاص و ضروری است اما درست در همین جاست که چاپ دیجیتال با کیفیت فوق العاده خود وارد میدان می شود و هر ذهنیت منفی ای که از چاپ فوری در ذهن دارید را از بین می برد. ترکیب کیفیت بالای چاپ افست با امکان چاپ تیراژ پایین و سرعت چاپ بسیار بالا یعنی آینده صنعت چاپ.

چرا چاپ دیجیتال؟

چاپ دیجیتال با ورود به صنعت چاپ، انواع خدمات چاپی را دگرگون کرد و با کیفیت فوق العاده و زمان چاپ بی رقیب چاپ افست را به حاشیه راند. دیگر لازم نیست حتما با تیراژ بالا چاپ کنید، لازم نیست برای دیدن اشکالات چاپی تا تمام شدن کل کار صبر کنید و دیگر لازم نیست یک هفته برای انجام کارتان منتظر بمانید. با چاپ دیجیتال می توانید یک عدد از برگه خود را چاپ کنید، کیفیت آن را مشاهده کنید، در صورت وجود اشکال آن را برطرف کنید سپس هر تعداد که خواستید را دوباره چاپ کنید و همه این مراحل در کمتر از 2 ساعت قابل انجام است. چاپ دیجیتال یعنی یک چاپ با کیفیت، فوری و مدرن. البته لازم به ذکر است که این زمان 2 ساعته چاپ، پس از تایید طراحی آغاز می شود و در صورت نیاز به طراحی زمان انجام آن را نیز در نظر داشته باشید.

چاپ دیجیتال در این مجموعه در ابعاد مختلف A4 ، A5 ، A3 و SRA3 انجام می شود. برای چاپ در ابعاد بزرگ تر می توانید از صفحه چاپ پلات بازدید نمایید که چاپی با عرض بالای برای پروژه های چاپی عریض مانند پوستر و بنر است.

انواع خدمات چاپ دیجیتال

چاپ لیبل متالایز طلایی مات

چاپ لیبل

کاتالوگ با صحافی منگنه لوپ

چاپ کاتالوگ

بروشور سه لت

بروشور فوری

کارت ویزیت کتان

کارت ویزیت فوری

چاپ دیجیتال تراکت

تراکت فوری

پوستر 30 در 40 سلفون مخملی

پوستر و شاسی

منو کتابچه ای سلفون مات

منو رستوران

دفترچه یادداشت صحافی فنر دوبل

دفتر و دفترچه

چاپ کارت گارانتی

چاپ کارت گارانتی

چاپ گواهینامه و سرتیفیکیت

گواهی و سرتیفیکیت

چاپ سربرگ

چاپ سربرگ

فاکتور فروش 3 برگی

فاکتور رسمی

چاپ باندرول گلاسه

چاپ باندرول

صحافی جلد سخت کیفیت عالی

چاپ کتاب

کارت تبریک

کارت دعوت

ابزار مارکتینگ

چاپ وابلر

کاغذ بسته بندی

کاغذ پوستی و مومی

تقویم دیواری 1401

چاپ تقویم

استند رول آپ پایه مشکی

سازه های نمایشگاهی

چاپ پاکت

چاپ پاکت فوری

گالری تصاویر چاپ دیجیتال

پرسش های متدوال

مهمترین مزیت چاپ دیجیتال در چیست؟
سرعت بسیار بالا (چاپ دو ساعته) و امکان چاپ در تیراژ پایین (حتی 1 برگ)

این نوع چاپ به دلیل نداشتن صفحه و پیش نیازی برای چاپ، بسیار سریع انجام می شود. فایل طراحی وارد شده و چاپ می شود، می توانید در کمتر از 2 ساعت کار خود را تحویل بگیرید. وقتی هزینه ای برای ساخت صفحات چاپی نباشد در تیراژ پایین هزینه چاپ بسیار بصرفه است و رفع اشکال آن به آسانی انجام می شود.

 

قیمت چاپ دیجیتال چطور محاسبه می شود؟

در این صفحه از خانه چاپ و گرافیک قیمت هر برگ چاپ دیجیتال یک رو یا دو رو، روی انواع کاغذهای مختلف گلاسه، فابریانو، کتان، لیبل چسبدار و … را می توانید خودتان محاسبه کنید. سایز های مختلف و پوشش های گوناگون سلفون و لمینت متناسب با کار چاپی خود را انتخاب کنید و در نهایت تیراژ مورد نیاز خود را وارد کنید. توجه داشته باشید که قیمت محاسبه شده در تیراژ بالاتر بدلیل تخفیف تصاعدی بسیار مناسب تر است.

 

شیوه چاپ دیجیتال چگونه است؟

پرینتر های چاپ دیجیتال بسیار شبیه به پرینتر های خانگی که حتما دیده اید هستند و از شیوه یکسانی برای چاپ استفاده می کنند تنها با این تفاوت که بسیار با کیفیت تر، دقیق تر و بزرگتر هستند. در این چاپگرها نیاز به هیچ صفحه ای برای زدن طرح روی کاغذ نیست و فایل طراحی مستقیما روی کاغذ چاپ می شود.

 

آیا چاپ 2 ساعته شما واقعی است یا فقط برای تبلیغ است؟

در تمامی بخش هایی که امکان انتخاب چاپ 2 ساعته وجود دارد (تقریبا تمامی کارت ویزیت ها و لیبل ها) در تیراژ حداقلی (در کارت ویزیت ها 100 عدد و در لیبل ها متناسب با سایز) بعد از تایید طراحی شما در کمتر از 2 ساعت کار شما انجام شده و آماده تحویل است. در صورت نیاز به طراحی، زمان آن را حتما در نظر داشته باشید.

 

از چاپ دیجیتال در چه مواردی استفاده می شود؟

تقریبا هر پروژه چاپی ای را می توانید با چاپ دیجیتال انجام دهید. از چاپ کارت ویزیت و لیبل و کتاب گرفته تا بروشور و کاتالوگ و پوستر، منوهای رستورانی، سازه های نمایشگاهی و… از لینک های موجود در این صفحه می توانید استفاده کنید و وارد هر بخش دلخواه خود شوید.

 

چه کاغذی برای چاپ کار من مناسب است؟

انتخاب کاغذ مناسب برای چاپ به عوامل مختلفی مانند نوع کار، نوع طراحی، سلیقه شما و مکان و شیوه استفاده از کار چاپ شده بستگی دارد. بعنوان مثال سرتیفیکیت ها معمولا روی کاغذ صدفی چاپ می شوند، طراحی های تیره تر با سلفون مات بیشتر استفاده می شوند یا در شرکت های دولتی و رسمی کارت ویزیت و اوراق اداری با کاغذهای فانتزی استفاده نمی شود. در صورت نیاز به راهنمایی از راه های مختلف با ما تماس بگیرید و اگر مایلید نمونه کاغذها را از نزدیک ببینید با مراجعه حضوری و مشاهده نمونه های مختلف انتخاب خود را با خیال راحت انجام دهید.

 

قیمت چاپ دیجیتال نسبت به چاپ افست چقدر است؟

در تیراژ پایین تنها به فکر چاپ دیجیتال باشید زیرا در تیراژ پایین چاپ افست انجام نمی شود و در صورت انجام هزینه آن بالاست (زیرا هزینه ساخت صفحه چاپی بالاتر از انجام چاپ است و عملا تفاوت قیمت بین 100 عدد و 1000 عدد چاپ ناچیز است) ولی در تیراژ بالا (1000 عدد و بیشتر) چاپ افست بسیار بصرفه و ارزان تر خواهد بود.

خانه چاپ و گرافیک

مرکز تخصصی چاپ دیجیتال 

خانه چاپ و گرافیک با در اختیار داشتن پیشرفته ترین دستگاه های بروز در عرصه چاپ دیجیتال و فراهم نمودن تنوع بی نظیر کاغذ و مقواهای فانتزی بافت دار و ساده در گرماژ مختلف مجموعه از خدمات حرفه ای را برای مشتریان خود گرد هم آورده است. از آنجا که چاپ دیجیتال یک چاپ فوری به حساب می آید مشتریان از آن توقع زیادی ندارند اما در این مجموعه ما خدماتی متفاوت از آنچه تجربه کرده اید را به شما ارائه می دهیم تا یک بار برای همیشه نظر شما راجع به چاپ فوری عوض شود.

سفارش چاپ دیجیتال

برای سفارش انواع خدمات چاپی خود می توانید با وارد شدن به صفحه هر محصولی که نیاز دارید با سیستم محاسبه قیمت آنلاین ما با تغییر نوع کاغذ و سایز و تیراژ و… قیمت پروژه چاپی خود را بدست آورده سپس روی گزینه چاپ پیش فاکتور کلیک کرده و آن را برای ما بفرستید. با ارسال پیش فاکتور به تلگرام شرکت و انتخاب طرح نهایی خود سفارش خود را در کوتاه ترین زمان ممکن (2 ساعته در تیراژ حداقلی) از ما تحویل بگیرید.

………………. جهت دریافت کاتالوگ کاغذها و نمونه چاپ با ما تماس بگیرید ……………….

تفاوت چاپ دیجیتال و چاپ افست

چاپ دیجیتال و چاپ افست در نهایت خروجی کار جز در بعضی موارد که مربوط به نوع کاغذ و تمپلات بودن طرح میباشد تفاوت چندانی ندارند و در بسیاری از مواقع قابل تشخیص از همدیگر نیستند اما از نظر هزینه، سرعت و تیراژ چاپ تفاوت های چشم گیری یا یکدیگر دارند. بطوری که چاپ دیجیتال یک چاپ فوری و کم هزینه در تیراژ کم به حساب می آید و چاپ افست چاپی ارزان در تیراژ بالا.

مزیت های چاپ دیجیتال:

  • سرعت خروجی بالای چاپ آن را به یک چاپ فوری تبدیل نموده است.
  • مشاهده رنگ نهایی با اولین خروجی.
  • امکان چاپ حتی ۱ برگ را به شما میدهد.
  • زمان تحویل کمتر از 2 ساعت باعث شده چاپ کارت ویزیت فوری و همچنین هر چاپ فوری جزو خدمات چاپ دیجیتال قرار گیرد.
  • این چاپ نیازی به زینک ندارد.
  • امکان تست طرح بر روی کاغذ های مختلف قبل از چاپ نهایی را دارید.
  • در تیراژ کم و محدود بسیار مرقون بصرفه می باشد.

با این حال محدودیت سایز در چاپ دیجیتال باعث شده در همه موارد قابل استفاده و کاربردی نباشد، همچنین این چاپ در تیراژ بالا مقرون به صرفه نمی باشد.

مزیت های چاپ افست:

  • رنگ های چاپ شده توسط چاپ افست به واقعیت بسیار نزدیک اند.
  • چاپ افست در تیراژ بالا هزینه بسیار مناسبی دارد.
  • چاپ دیجیتال به دلیل نداشتن لاستیک و تنظیم فشار سیلندر همچون چاپ افست توانایی چاپ با پوشش کامل در مقواهایی بافت دار با گرماژ بالا را ندارد اما بعضی از طراحی ها در خروجی کار حال و هوای خاصی را ایجاد میکند که خارج از لطف هم نیست و ارزش امتحان کردن را دارد و حس کهنگی را القا میکند که از این رو جهت طراحی های سنتی و پتینه بسیار مناسب است.

◊ شما در هر زمان می توانید با کارشناسان ما در خانه چاپ و گرافیک در مورد پروژه چاپی خود مشورت گرفته و بهترین چاپ را انتخاب نمایید.

print-products