چاپ دفترچه جلد سخت فنری

چاپ دفترچه یادداشت

در دو مدل سفارشی و سررسیدی

چاپ دفترچه جلد سخت فنری

دفتر یادداشت سفارشی

برگه، جلد و صحافی به انتخاب شما

چاپ دفتر مشق و دفتر یادداشت

دفتر مشق

چاپ دفتر مشق 40 تا 100 برگ

سالنامه-رقعی-فانتزی-1401

دفتر یادداشت با جلد چرم

سررسید با برگه های یادداشت

چاپ دفتر و جزوه

دفتر نقاشی

دفتر نقاشی تحریر و بالکی

چاپ انواع دفتر

دفتر یادداشت جلد چرم: این نوع از دفتر یادداشت دقیقا مانند یک سررسید یا سالنامه آماده است که برگه های آن تماما برای یادداشت برداری طراحی شده اند و خود دارای سه مدل مختلف است. دو مدل مدیریتی و فانتزی دارای برگه های ثابت و مدل لوکس قابلیت تعویض صفحات را دارد. برای داشتن دفترچه یادداشتی لوکس، زیبا و آماده این نوع از دفتر یادداشت را انتخاب نمایید.

دفتر یادداشت سفارشی : قیمت و مدل این نوع از دفتر یادداشت بسیار متنوع و متفاوت است، انتخاب جنس صفحات، تعداد صفحات، نوع جلد و پوشش آن و نوع صحافی تماما به انتخاب شما خواهد بود. می توانید با قیمت بسیار پایینی تنها برگه یادداشت بدون صحافی انتخاب کنید می توانید صحافی فنر یا چسب برای آن انتخاب کنید و یا می توانید دفترچه خود را با صحافی جلد سخت به دفتری لوکس و زیبا تبدیل کنید. برای داشتن دفترچه یادداشتی کاملا سفارشی و دلخواه این مدل مناسب شما خواهد بود.

دفتر مشق: دفتر های مشق دفتری های ساده ای هستند که در بصورت 40، 60، 80 و 100 برگ آماده میشوند. می توانید طرح دلخواه خود را برای صفحات داخلی و جلد برای ما ارسال کنید. صفحه مربوط به دفتر مشق در اصل همان دفتر یادداشت سفارشی است که گزینه های انتخابی آن ساده تر و محدود شده است.

دفتر نقاشی: دفتر نقاشی با جلد دلخواه و صفحات داخلی بدون چاپ از جنس دو کاغذ تحریر سفید رنگ و بالکی کاهی رنگ است. شما می توانید طرح دلخواه خود را برای جلد دفتر نقاشی برای ما ارسال کنید. صفحه نقاشی نیز در اصل همان صفحه چاپ دفتر سفارشی است که گزینه های انتخابی آن محدود به کاغذهای داخلی بدون چاپ شده است و بسیاری از گزینه های پیچیده از صفحه آن حذف شده است.

print-products