چاپ پوشه

چاپ دیجیتال با تحویل فوری


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

چاپ کارت گارانتی

چاپ دیجیتال پوشه

ما در مجموعه خانه چاپ و گرافیک به دلیل در اختیار داشتن تنوع زیاد کاغذ و مقوا سرویس متفاوتی در زمینه چاپ دیجیتال کارت گارانتی ارائه می دهیم، چاپ دیجیتال علاوه بر کیفیت بسیار بالای چاپ امکان چاپ در کمترین زمان ممکن را فراهم می آورد و در صورت نیاز حتی در کمتر از 2 ساعت امکان پذیر است. چاپ پوشه معمولا روی کاغذهایی با ضخامت بالا انجام می شود، کاغذهایی که برای اینکار مورد استفاده قرار میگیرد گلاسه 250 و 300، کارتی 160 و 300 و ایندربرد 250 گرمی است، با انتخاب جنس کاغذ و ضخامت مورد نظر پوشه خود قیمت را بصورت آنی مشاهده بفرمایید. می توانید برای افزایش دوام و یا زیبایی پوشه خود از انواع پوشش های سلفونی برای این منظور استفاده کنید، اما در صورتی که قصد نوشتن روی پوشه را دارید، از انتخاب پوشش چاپ خودداری بفرمایید. پوشه ها در دو سایز آ4 و آ5 (ابعاد بعد از تا شدن) چاپ و تولید شوند که می توانید هرکدام که مدنظر خودتان است را انتخاب کنید. امکان چاپ در تیراژ پایین و سرعت بسیار بالا، مزیت اصلی چاپ دیجیتال فولدر است. با مراجعه به صفحه چاپ دیجیتال خانه چاپ و گرافیک می توانید سایر خدمات این مجموعه در زمینه چاپ فوری آشنا شوید و هزینه چاپ روی کاغذهای مختلف با گرماژ گوناگون و سایزهای متفاوت را به صورت لحظه ای محاسبه کنید.

برای چاپ دیجیتال پوشه بصورت تک جیب و یا دو جیب به صفحه چاپ فولدر مراجعه بفرمایید.

پرسش های متداول

پوشه چیست؟

پوشه برگه ای ضخیم است که می تواند بصورت یک رو چاپ یا دو رو چاپ باشد، این برگه پس از چاپ و نصب سلفون (در صورت نیاز) از وسط تا می شود و برای نگهداری مدارک و انواع کاغذ به کار می رود.

 

پوشه در چه ابعادی چاپ می شود؟

پوشه ها معمولا در ابعاد A4 و یا A5 تولید می شوند، که مورد اول چاپ در ابتدا روی کاغذ SRA3 انجام می شود و پس از برش و تا شدن ابعاد آن دو لت آ4 می شود و در مورد دوم ابتدا چاپ روی SRA4 انجام شده و در انتها بصورت دو لت A5 خدمت شما عرضه می گردد . با این حال امکان انتخاب سایز پوشه با ابعاد مورد نیاز شما بصورت کاملا سفارشی نیز وجود دارد.

 

چرا چاپ دیجیتال پوشه؟

سرعت فوق العاده بالا و امکان چاپ در تیراژ پایین یا همان تعداد کم. با چاپ دیجیتال شما می توانید در هر تیراژی که مایلید چاپ کنید. تنها 50 عدد پوشه چاپ کنید و یک روزه تحویل بگیرید.

print-products