چاپ فولدر

چاپ دیجیتال با تحویل فوری


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

چاپ کارت گارانتی

چاپ دیجیتال فولدر

ما در مجموعه خانه چاپ و گرافیک به دلیل در اختیار داشتن تنوع زیاد کاغذ و مقوا سرویس متفاوتی در زمینه چاپ دیجیتال کارت گارانتی ارائه می دهیم، چاپ دیجیتال علاوه بر کیفیت بسیار بالای چاپ امکان چاپ در کمترین زمان ممکن را فراهم می آورد و در صورت نیاز حتی در کمتر از 2 ساعت امکان پذیر است. چاپ فولدر معمولا روی کاغذهای گلاسه ضخیم انجام می شود و تنها کافی است گرماژ مورد نیاز خود را انتخاب کنید (بهترین ضخامت برای این کار گرماژ 300 است). می توانید برای افزایش دوام و یا زیبایی فولدر خود از انواع پوشش های سلفونی برای این منظور استفاده کنید، در صورت انتخاب پوشش چاپ، بجز کاغذ اصلی فولدر، جیب های فولدر نیز سلفون می گردد. فولدر ها می توانند بصورت تک جیب و یا دو جیب چاپ و تولید شوند که می توانید هرکدام که مدنظر خودتان است را انتخاب کنید. امکان چاپ در تیراژ پایین و سرعت بسیار بالا، مزیت اصلی چاپ دیجیتال فولدر است. با مراجعه به صفحه چاپ دیجیتال خانه چاپ و گرافیک می توانید سایر خدمات این مجموعه در زمینه چاپ فوری آشنا شوید و هزینه چاپ روی کاغذهای مختلف با گرماژ گوناگون و سایزهای متفاوت را به صورت لحظه ای محاسبه کنید.

برای چاپ دیجیتال فولدر بدون جیب روی انواع کاغذ به صفحه چاپ پوشه مراجعه بفرمایید.

پرسش های متداول

فولدر چیست؟

فولدر برگه ای ضخیم است که می تواند بصورت یک رو چاپ یا دو رو چاپ باشد، این برگه پس از چاپ و نصب سلفون (در صورت نیاز) از وسط تا می شود و روی آن یک جیب و یا دو جیب به دلخواه شما نصب می گردد.

 

فولدر در چه ابعادی چاپ می شود؟

فولدر ها معمولا در ابعاد A4 و یا A5 تولید می شوند، که مورد اول چاپ در ابتدا روی کاغذ SRA3 انجام می شود و پس از برش و تا شدن ابعاد آن دو لت آ4 می شود و در مورد دوم ابتدا چاپ روی SRA4 انجام شده و در انتها بصورت دو لت A5 خدمت شما عرضه می گردد . با این حال امکان انتخاب سایز پوشه با ابعاد مورد نیازی شما بصورت کاملا سفارشی نیز وجود دارد.

 

چرا چاپ دیجیتال فولدر؟

سرعت فوق العاده بالا و امکان چاپ در تیراژ پایین یا همان تعداد کم. با چاپ دیجیتال شما می توانید در هر تیراژی که مایلید چاپ کنید. تنها 50 عدد فولدر چاپ کنید و یک روزه تحویل بگیرید.

print-products