چاپ کارت دعوت

چاپ دیجیتال کارت دعوت و کارت تبریک

چاپ دیجیتال کارت دعوت

چاپ فوری کارت دعوت و کارت تبریک نیاز اساسی مجموعه هایی میباشد که در زمان کوتاه و محدودی تصمیم به شرکت در نمایشگاه و یا برگزاری همایش یا سمیناری میگیرند و بایستی به سرعت کارت های آماده خود را ارسال کنند.
بهترین راه برای اینکه نشان دهید به یاد مشتریان و همکاران خود هستید ارسال کارت تبریک سال نو و اعیاد مختلف است. ما در خانه چاپ گرافیک با توانایی بالا در چاپ کارت تبریک فوری و همچنین چاپ کارت تبریک های خاص و فانتزی به خوبی این نیاز مشتریان را پاسخگو بوده ایم.

انواع کارت دعوت

  • چاپ کارت دعوت فوری با گلاسه تک لت
  • چاپ کارت دعوت فوری با گلاسه ۲ لت
  • چاپ کارت دعوت فوری با گلاسه ۳ لت
  • چاپ کارت دعوت فوری با مقوای کتان
  • چاپ کارت دعوت فوری با مقوای فابریانو
  • چاپ کارت دعوت فوری با طلاکوب

با مشاهده صفحه چاپ دیجیتال قیمت انواع چاپ روی کاغذهای متنوع با ضخامت ها و بافت های گوناگون و سایز ها و تیراژ مختلف را بصورت لحظه ای در سیستم محاسبه قیمت مشاهده کنید و برای کارت تبریک، کارت عروسی و یا کارت دعوت خود کاغذی مناسب با قیمتی مناسب انتخاب کرده طرح خود را ارسال و یک روزه تحویل بگیرید.

کارت تبریک

امروزه با وجود شبکه های اجتماعی استفاده از کارت تبریک و کارت دعوت بسیار کمتر از قبل شده و تنها منحصر به مراسم های خاص و ویژه است. شما می توانید با فرستادن پیامی در تلگرام یا اینستاگرام تولد یا مراسم دوست یا عزیز خود را تبریک بگویید با اینحال برای تبریک مراسم هایی مانند سال نو یا سالگرد تاسیس شرکت یا تولد کارکنان و… چاپ کارت تبریک فیزیکی و ارسال آن علاوه بر نشان دادن احترام و ارزش به دوستان، همکاران و کارمندان خود راهی مناسب و صمیمی برای برندینگ و دیده شدن بیشتر شرکت و برندتان محسوب می شود. یکی از زیباترین و موثرترین راه های کسب احترام و توجه دیگران، نشان دادن احترام و توجه به آنان است.

کارت عروسی

برای چاپ کارت عروسی نیاز نیست از کارت های آماده و تکراری با طراحی کسل کننده و قدیمی استفاده کنید. نمونه های جذاب طراحی کارت عروسی را در اینترنت ببینید و با کمی خلاقیت و ذوق برای خودتان و به دست خودتان کارت عروسیتان را طراحی کنید. این کار نشانی از شروع یک همراهی شیرین و صمیمانه در کنار یکدیگر است. کارت خود را طراحی کرده و چاپ آن را به ما بسپارید. در صورتی که طراحی حرفه ای تری برای کارت خود می خواهید تنها کافی است طرح یا شکل کارتی که از آن خوشتان آمده یا رنگ مورد علاقه و سبک فونت یا متن خود را برای ما بفرستید تا کلیه مراحل طراحی و چاپ کارت عروسی را مطابق سلیقه شما برایتان انجام دهیم.

print-products