لیبل گچی خرد شونده

لیبل گچی

چاپ لیبل خرد شونده


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

با وارد کردن قطر یا عرض و طول لیبل، محاسبه گر آنلاین با چینش بهینه لیبل ها روی برگه، تعداد برگه مورد استفاده و تعداد برش را محاسبه کرده و قیمت نهایی را اعلام می کند. تیراژ بالاتر علاوه بر تخفیف مجزای خود باعث کاهش پرتی برگه های مورد استفاده و کاهش شدید هزینه نهایی می شود. با افزایش سایز لیبل امکان انتخاب تیراژ کمتر فعال می شود.

لیبل گچی گارانتی

نکته مهم: به دلیل جنس خاص لیبل گچی، امکان کم رنگ چاپ شدن طرح شما و کمی تفاوت رنگ در طرح نهایی شما وجود دارد.

برچسب خرد شونده

لیبل گچی چیست؟

لیبل های گچی که با نام لیبل خرد شونده نیز شناخته می شوند به نوعی از لیبل ها گفته می شود که پس از چسبیدن به سطح مورد نظر دیگر قابل کندن نیستند. لیبل های عادی را به دلیل انعطاف پذیر بودن می توان پس از چسباندن بارها و بارها کند و دوباره چسباند اما این نوع از لیبل ها پس از چسبیدن سخت شده و در صورتی که بخواهید آن ها را از روی سطح بکنید خرد شده و پاره پاره می شوند به همین دلیل به آن ها لیبل گچی می گویند.
این برچسب ها کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف دارند و برای مثال می توان به برچسب گارانتی محصولات اشاره کرد، برچسبی که روی جعبه محصول چسبانده می شود یا در محل باز شدن جعبه و یا روی محل پیچ های محصول که در صورت باز شدن جعبه کالا را از آکبندی خارج می کند و در صورت باز شدن خود وسیله، گارانتی را باطل می کند. از این برچسب ها برای اصالت بخشی به محصولات اصلی نیز استفاده می شود، برچسبی که نام کالا و کد آن، تاریخ واردات یا تولید آن روی آن ثبت می شود و قابل کندن و تعویض نیست تا از دستکاری محصول جلوگیری شده و از محصولات تقلبی در بازار متمایز شود.
یکی از مهم ترین کاربردهای لیبل های خرد شونده استفاده از آن ها به عنوان برچسب اموال است. روی این برچسب ها بارکد چاپ شده و روی اموال شرکت ها و سازمان های خصوصی یا دولتی چسبانده می شود و می تواند به وسیله یک دستگاه بارکدخوان گزارش کاملی از اموال و موجودی سازمان ها و شرکت های کوچک و بزرگ به دست آورد.
از دیگر موارد استفاده از لیبل گچی یا خردشونده می توان به لیبل گارانتی باتری موبایل اشاره کرد. برچسبی کوچک و ارزان با قابلیت زدن علامت خرید با ماژیک یا خودکار که به منظور شروع گارانتی ثبت می شود.

گالری تصاویر لیبل خرد شونده

برچسب گارانتی

برچسب های خرد شونده به دلیل ماهیت خود پس از چسبیدن به سطح مورد نظر در صورت کنده شدن از بین می روند. به همین دلیل برچسب بسیار مناسبی برای استفاده به عنوان برچسب های گارانتی هستند. لیبلی بسیار ارزان قیمت که روی هر محصولی که فروخته می شود می چسبانند و تاریخ فروش را روی آن علامت می زنند. در ابعاد بسیار کوچک می توانید روی باتری موبایل بچسبانید یا کمی بزرگتر بعنوان علامتی برای باز شدن جعبه محصول روی محل باز شدن درب بچسبانید. همچنین می توانید از آن به عنوان برچسب پلمب استفاده کنید و هر محصولی که توسط خریدار یا مصرف کننده از حالت پلمب خارج شود را به آسانی تشخیص دهید.

برچسب پلمپ

پلمب (که به اشتباه با نام پلمپ جا افتاده است) بر گرفته از کلمه سرب به زبان لاتین (plumbum) است از زمان های دور برای مهر و موم کردن اسناد و یا اماکن استفاده می شده است. برای مشاهده این تکه های سربی می توانید از کنتور آب منزل خود بازدید نمایید که برای جلوگیری از باز شدن توسط افراد غیر کارشناس پلمب می گردد. در نامه های اداری نیز هنوز از موم داغ برای پلمب کردن پاکت استفاده می شود.

برچسب پلمب یا لیبل پلمپ یکی از جدیدترین و ساده ترین ابزار های مهر و موم کردن وسایل مختلف با درجه امنیتی پایین تر است. این برچسب ها پس از چسبانده شدن به سطح مورد نظر دیگر سالم کنده نمی شوند و در صورت کندن پاره پاره می شوند. به همین جهت شرکت یا شخصی که از این لیبل برای پلمب نمودن استفاده کرده است متوجه باز شدن محصول یا سند مورد نظر می شود. از این برچسب معمولا روی محفظه پیچ لوازم الکترونیکی، درز بسته بندی محصولات، یا بعنوان برچسب گارانتی روی باتری موبایل یا محصولات کوچک دیگر استفاده می شود.

پرسش های متداول

لیبل گچی چیست؟

لیبل گچی یا همان لیبل خردشونده به برچسبی می گویند که پس از چسبیدن به سطح مورد نظر، در صورت کنده شدن پاره پاره می شود و نمی توان آن را سالم کند.

 

موارد استفاده از لیبل گچی چیست؟

از جمله کاربرد های این لیبل می توان به برچسب اموال، لیبل گارنتی و برچسب های اصالت کالا اشاره کرد.

 

لیبل های گچی بصورت برگی عرضه می شوند یا رولی؟

در خانه چاپ و گرافیک به هردو صورت رولی و برگی (شیتی) چاپ و عرضه می شوند.

 

قیمت لیبل گچی چطور محاسبه می شود؟

کافی است سایز و تعداد لیبل مورد نیاز خود را وارد نمایید تا بصورت خودکار و آنی قیمت نهایی لیبل شما محاسبه شود

با ورود به صفحه برچسب اموال می توانید با سایز استاندارد این برچسب ها و قیمت آن ها در تیراژ مختلف آشنا شوید و برای مشاهده سایر لیبل ها از صفحه چاپ لیبل دیجیتال خانه چاپ و گرافیک بازدید بفرمایید.

3 دیدگاه دربارهٔ «چاپ لیبل گچی (خرد شونده) | لیبل گارانتی»

  1. سلام وقت بخیر
    میخواستم لیبل گچی برای قطعات یدکی خودرو
    چاپ کنم.نیاز به طراحی و مشورت دارم.قطعات ما دارای گارانتی هست و نیاز به پلمپ روی پیچ قطعه داریم.
    فک کنم دو نوع لیبل نیازه.
    ممنون میشم کمکم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

print-products