برچسب اموال

چاپ لیبل اموال با تحویل فوری


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  6219  8610  5721  1202  سیاوش اسکندرنیا 

با وارد کردن قطر یا عرض و طول لیبل، محاسبه گر آنلاین با چینش بهینه لیبل ها روی برگه، تعداد برگه مورد استفاده و تعداد برش را محاسبه کرده و قیمت نهایی را اعلام می کند. تیراژ بالاتر علاوه بر تخفیف مجزای خود باعث کاهش پرتی برگه های مورد استفاده و کاهش شدید هزینه نهایی می شود. با افزایش سایز لیبل امکان انتخاب تیراژ کمتر فعال می شود.

برچسب اموال
برچسب خرد شونده

برچسب اموال چیست؟

برچسب های اموال یا لیبل اموال به نوعی از لیبل های گچی می گویند که با نام لیبل خرد شونده نیز شناخته می شوند. این لیبل ها پس از چسبیدن به سطح مورد نظر دیگر قابل کندن نیستند. لیبل های عادی را به دلیل انعطاف پذیر بودن می توان پس از چسباندن بارها و بارها کند و دوباره چسباند اما این نوع از لیبل ها پس از چسبیدن سخت شده و در صورتی که بخواهید آن ها را از روی سطح بکنید خرد شده و پاره پاره می شوند به همین دلیل به آن ها لیبل گچی می گویند.
روی این برچسب ها بارکد چاپ شده و روی اموال شرکت ها و سازمان های خصوصی یا دولتی چسبانده می شود و می تواند به وسیله یک دستگاه بارکدخوان گزارش کاملی از اموال و موجودی سازمان ها و شرکت های کوچک و بزرگ به دست آورد.
ابعاد استاندارد برچسب های اموال 1.5 در 4 سانتی متر است که در تیراژ های 1000 عددی به بالا چاپ و عرضه می گردد. اما در صورتی که به ابعاد متفاوتی نیاز دارید و قصد چاپ لیبل در ابعاد دلخواه خود را دارید می توانید با ورود به صفحه چاپ لیبل گچی با وارد کردن عرض و طول لیبل مورد نظر خود قیمت محاسبه شده را بصورت لحظه ای مشاهده کرده و برچسب خود را در اندازه دلخواه در کوتاه ترین زمان ممکن از ما تحویل بگیرید.

برای مشاهده سایر لیبل ها، برچسب ها و استیکرهای متنوع ما از صفحه چاپ لیبل دیجیتال خانه چاپ و گرافیک بازدید بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

print-products