سالنامه 1401

دفتر یادداشت با جلد چرمی

چاپ دیجیتال با طرح دلخواه شما


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

دفتر یادداشت فانتزی
دفتر یادداشت لوکس
دفتر یادداشت مدیریتی

دفتر یادداشت با جلد چرمی

دفتر یادداشتی لوکس با جلدی از چرم مصنوعی بسیار مقاوم و زیبا. این دفترچه با عرضه در رنگ های مختلف و مدل های گوناگون یکی از بهترین دفترچه های یادداشت موجود در بازار است. دفترچه های یادداشت  یکی از کاربردی ترین لوازم برای هر اداره و سازمانی است. بجای استفاده از برگه های جدا که گم و درهم ریخته می شوند می توانید دفتر یادداشت خود را به شکل سررسیدی شکیل سفارش داده و به میز کار خود نظم دهید. سه مدل مختلف از دفترچه های با جلد چرم در خانه چاپ و گرافیک طراحی و چاپ می شود:

دفتر یادداشت مدیریتی: این مدل از دفترچه یادداشت دارای برگه های ثابت، جلدی بسیار مقاوم و زیبا و در سه رنگ مختلف عرضه می شود. سایز این دفتر یادداشت B5 بوده و بوسیه یک کش مقاوم دفترچه یادداشت بسته می شود.

دفتر یادداشت فانتزی: همانند مدل مدیریتی بوده، یعنی برگه های ثابت و جلد مقاوم و تنها تفاوت آن در سایز A5 بودن، رنگ بندی متفاوت در 5 رنگ مختلف و بافت جلد آن است.

دفتر یادداشت لوکس: این دفترچه یادداشت با جلد خارجی و ضامن مستحکم فلزی خود دارای قابلیت تعویض صفحات است. به دلیل ماندگاری و کیفیت بسیار بالای آن، می توانید یک بار خریده و تا چند سال فقط برگه های آن را تعویض نمایید.

در صورتی که دفترچه یادداشتی کاملا سفارشی و دلخواه لازم دارید که بتوانید تعداد برگه ها، نوع جلد و صحافی و … را خودتان انتخاب کنید از صفحه چاپ دفتر یادداشت ما بازدید نمایید.

گالری تصاویر

امکان ارائه پکیج های مختلف در سایزهای گوناگون و کاغذهای دلخواه با اقلام داخلی متفاوت و کاملا سفارشی موجود است. در صورت داشتن هرگونه پرسشی با ما تماس بگیرید. برای مشاهده تمام تقویم ها و سررسید های سال 1401 مجموعه ما به صفحه چاپ تقویم خانه چاپ و گرافیک مراجعه نمایید و برای مشاهده سایر هدایای تبلیغاتی از صفحه هدایای تبلیغاتی ما بازدید بفرمایید.

print-products