منو رستوران کاتالوگی

چاپ منو رستوران با صحافی فنر دوبل

صفحات داخلی:
جلد منو:

*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  5022 2910 8444 0229  سیاوش اسکندرنیا 
چاپ فانتزی منو رستوران کتابچه ای

صحافی فنر دوبل

این نوع از صحافی علاوه بر ظاهر شکیل دارای استحکام بالایی بوده و به راحتی ورق زده می شود. فنر دوبل برای برگه های ضخیم و سنگین بسیار مناسب است. در صورتی که قصد استفاده از برگه های نازک و سبک تر دارید و هزینه منو برای شما الویت اصلی می باشد می توانید از منو رستوران با صحافی منگنه استفاده کنید.

منو رستوران کاتالوگی

در منو رستوران کاتالوگی می توان برای جلد منو و صفحات داخلی از کاغذ و مقوا با جنس ها و گرماژ کاملا متفاوتی استفاده کرد. حتی می توان از پوشش های متفاوتی برای جلد و صفحات داخلی استفاده کرد. در این منو ابتدا جلد منو و صفحات آن چاپ می شوند، سپس پانچ شده و با فنر دوبل صحافی می شوند. این منو در سه اندازه A4، A5 و A3 تولید می شود. برای ابعاد سفارشی خودتان نیز می توانید با ما تماس بگیرید. جلد منو و برگه ها هر کدام می توانند از انواع کاغذهای تحریر، کتان، گلاسه، کرافت، صدفی و فابریانو با گرماژ های متفاوت تشکیل شوند. با سلفون کردن جلد و صفحات داخلی در انواع مختلف سلفون مات، سلفون براق و سلفون مخملی می توانید مقاومت منو رستوران را در برابر رطوبت و پارگی افزایش دهید و به آن جلوه زیباتری ببخشید.

چاپ دیجیتال منو

چاپ دیجیتال منو کاتالوگی باعث شده تا امکان چاپ در تیراژ پایین نیز انجام پذیر باشد و بتوان حتی یک عدد از این منو را چاپ کرد تا در صورتی که از نتیجه کار رضایت داشتید با هر تعدادی که خواستید آن را چاپ کنید. چاپ دیجیتال این منو علاوه بر کیفیت بسیار بالای آن در رنگ مشکی و سایر رنگ های تیره و شادابی رنگ های روشن و زنده، سرعت بسیار بالای چاپ آن است، به طوری که ظرف تنها یک روز کاری کلیه مراحل تولید این منو اعم از چاپ دیجیتال کلیه صفحات و پوشش سلفون مات، براق یا مخملی، پانچ و صحافی فنر دوبل و نظارت بر کیفیت این منو انجام شده و تحویل شما می گردد. چاپ دیجیتال مناسب ترین چاپ برای منو رستوران ها و کافی شاپ ها است، می توانید بارها و بارها طرح و رنگ و قیمت منو خود را به راحتی تغییر داده و مناسب سلیقه خود کنید.

در صورتی که سرعت و هزینه چاپ منو الویت های اصلی شما می باشند می توانید از صفحه چاپ منو رستوران بروشوری ما بازدید نمایید. منو بروشوری تک برگ بوده و علاوه بر هزینه پایین چاپ، به دلیل بهره مندی از چاپ دیجیتال و عدم نیاز به صحافی و برش می تواند به سرعت چاپ شده و در اختیار شما قرار گیرد و در صورتی که خواهان منویی شکیل، مستحکم و خاص هستید از منو کتابچه ای ما دیدن فرمایید در صفحه منو رستوران خانه چاپ و گرافیک نیز می توانید از تمام منوهای رستوران و کافی شاپ ما بازدید نمایید.