منو کافه بروشوری

منو رستوران کاتالوگی

چاپ منو رستوران، کافه و کافی شاپ با انواع صحافی

صفحات داخلی:
جلد منو:

*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

صحافی منگنه

صحافی منگنه لوپ

صحافی فنر دوبل

صحافی جلد سخت فنری

طراحی منو رستوران

طراحی منو رستوران و کافی شاپ شما مطابق با اصول مدرن طراحی و روانشناسی رنگ و متناسب با رنگ و طراحی کلی رستوران و کافی شاپ شما انجام می شود. در صورت تمایل به انجام طراحی منو توسط ما گزینه طراحی منو را انتخاب کنید. محاسبه هزینه طراحی متناسب با تعداد برگه های منو شما انجام می شود و هر برگ طراحی جداگانه و مخصوص به خود را دارد در نتیجه هرچه تعداد برگه های منو شما بیشتر باشد به تناسب هزینه طراحی کلی منو نیز بیشتر خواهد شد. توجه کنید که هزینه طراحی به تیراژ چاپ وابسته نیست و تنها به تعداد برگه های منو بستگی دارد.

گالری تصاویر منو رستوران کاتالوگی

منو رستوران کاتالوگی

در منو رستوران کاتالوگی می توان برای جلد منو و صفحات داخلی از کاغذ و مقوا با جنس ها و گرماژ کاملا متفاوتی استفاده کرد. حتی می توان از پوشش های متفاوتی برای جلد و صفحات داخلی استفاده کرد. در این منو ابتدا جلد منو و صفحات آن چاپ می شوند، سپس با توجه به نوع صحافی انتخابی شما با منگنه معمولی، منگنه لوپ و یا فنر دوبل صحافی می شوند. این منو در سه اندازه A4، A5 و A3 تولید می شود. در صورتی که ابعاد مورد نظر شما در محاسبه قیمت وجود ندارد می توانید برای ابعاد سفارشی خودتان با ما تماس بگیرید.

جلد منو و برگه ها هر کدام می توانند از انواع کاغذهای تحریر، کتان، گلاسه، کرافت، صدفی و فابریانو با گرماژ های متفاوت تشکیل شوند. با سلفون کردن جلد و صفحات داخلی در انواع مختلف سلفون مات، سلفون براق و سلفون مخملی می توانید مقاومت منو رستوران را در برابر رطوبت و پارگی افزایش دهید و به آن جلوه زیباتری ببخشید. به علت اینکه منو رستوران همواره در معرض کثیف شدن و رطوبت  قرار دارد توصیه می کنیم حتما برای جلد و تمامی صفحات سلفون را انتخاب کنید.

انواع صحافی منگنه و فنری

صحافی فنر دوبل: علاوه بر ظاهر شکیل دارای استحکام بالایی بوده و به راحتی ورق زده می شود. فنر دوبل برای برگه های ضخیم و سنگین بسیار مناسب است. در صورتی که قصد استفاده از برگه های نازک و سبک تر دارید  استفاده از صحافی منگنه برای منو شما مناسب تر می باشد.

صحافی منگنه: صحافی منگنه یا همان منگنه معمولی علاوه بر قیمت مناسب خود، بسیار کوچک و ظریف است و در طراحی منو هیچ تاثیری نمی گذارد. منگنه ای کوچک و ظریف که برگه هارا محکم در کنار یکدیگر قرار می دهد. صحافی منگنه برای تعداد برگه های کم و برگه های نازک تر و سبک تر بسیار مناسب است.

صحافی منگنه لوپ: صحافی منگنه لوپ از نظر کارایی دقیقا مانند منگنه عادی است و تفاوت آن با منگنه معمولی بیشتر ظاهری است. این نوع منگنه ظاهری شکیل تر و خاص تر دارد و برای قرار دادن منو های اضافی خود درون زونکن بسیار مناسب است.

در صورتی که سرعت و هزینه چاپ منو الویت های اصلی شما می باشند می توانید از صفحه چاپ منو رستوران بروشوری ما بازدید نمایید. منو بروشوری تک برگ بوده و علاوه بر هزینه پایین چاپ، به دلیل بهره مندی از چاپ دیجیتال و عدم نیاز به صحافی و برش می تواند به سرعت چاپ شده و در اختیار شما قرار گیرد و در صورتی که خواهان منویی شکیل، مستحکم و خاص هستید از منو کتابچه ای ما دیدن فرمایید در صفحه منو رستوران خانه چاپ و گرافیک نیز می توانید از تمام منوهای رستوران و کافی شاپ ما بازدید نمایید.

منو رستوران فانتزی و خاص

برای اینکه منو رستوران شما فانتزی و جذاب شود می توانید از ترکیب کاغذهای فانتزی مانند کاغذ صدفی و کرافت به همراه پوشش سلفون مخملی استفاده کنید. ترکیب مناسب کاغذ و پوشش سلفونی به همراه رعایت هارمونی ابعاد منو و طراحی آن می تواند تبدیل به منو منحصر بفردی شود که مشتری رستوران یا کافی شاپ شما با دیدن و لمس آن به کیفیت کار شما پی ببرد. برای چاپ منو رستوران خاص از کاغذهایی استفاده کنید که برای این کار کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال کاغذهای فابریانو و کتان کاغذهای خاصی هستند که با طراحی مناسب منو می توانند منوی رستورانی شما را منحصر بفرد کنند. استفاده از کاغذ های خاص در کنار پوششی کلاسیک مانند سلفون مات می تواند تبدیل به برگ برنده شما برای طراحی یک منو رستورانی خاص و زیبا شود.

چاپ دیجیتال منو

چاپ دیجیتال منو کاتالوگی باعث شده تا امکان چاپ در تیراژ پایین نیز انجام پذیر باشد و بتوان حتی یک عدد از این منو را چاپ کرد تا در صورتی که از نتیجه کار رضایت داشتید با هر تعدادی که خواستید آن را چاپ کنید. چاپ دیجیتال این منو علاوه بر کیفیت بسیار بالای آن در رنگ مشکی و سایر رنگ های تیره و شادابی رنگ های روشن و زنده، سرعت بسیار بالای چاپ آن است، به طوری که ظرف تنها یک روز کاری کلیه مراحل تولید این منو اعم از چاپ دیجیتال کلیه صفحات و پوشش سلفون مات، براق یا مخملی، پانچ و صحافی فنر دوبل و نظارت بر کیفیت این منو انجام شده و تحویل شما می گردد. چاپ دیجیتال مناسب ترین چاپ برای منو رستوران ها و کافی شاپ ها است، می توانید بارها و بارها طرح و رنگ و قیمت منو خود را به راحتی تغییر داده و مناسب سلیقه خود کنید.

print-products