کاغذ بسته بندی

چاپ کاغذ پوستی و کاغذ مومی

کاغذ بسته بندی لباس، کفش و مواد غذایی


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک

چاپ افستچاپ پیش فاکتور

کاغذ پوستی

کاغذ پوستی

یک رو صیقلی، مناسب بسته بندی پوشاک، کفش و ...

کاغذ مومی

کاغذ مومی

دو رو صیقلی، چاپ با جوهر گیاهی، مناسب بسته بندی مواد غذایی

انواع کاغذ بسته بندی

دو مورد از مهمترین کاغذهای مناسب بسته بندی در صنایع مختلف کاغذ پوستی و کاغذ مومی هستند. با وجود تشابه این دو کاغذ به یکدیگر، تفاوت های موجود در هرکدام باعث شده مصارف متفاوتی داشته باشند. قیمت هریک از این کاغذها در بالا به همراه هزینه چاپ محاسبه شده است.

نکته مهم: در چاپ کاغذهای مومی برای بسته بندی مواد غذایی، جهت حفظ سلامت محصولات بسته بندی شده از مرکب گیاهی استفاده می شود.

چاپ کاغذ مومی

کاغذ مومی

کاغذ مومی از نظر ظاهری بسیار مشابه کاغذ پوستی است، کاغذی نازک، سفید، نیمه شفاف و روغنی شکل، با این حال نباید آن ها را با یکدیگر اشتباه گرفت. کاغذ مومی سطح صیقلی تری دارد و هر دو سمت آن حالت روغنی و براق دارد. روغنی بودن هر دو سمت کاغذ مومی، باعث شده این کاغذ در برابر رطوبت و چربی مقاومت بیشتری داشته باشد و آن را مناسب بسته بندی مواد غذایی مانند انواع ساندویچ و فست فود، گوشت، مرغ، ماهی و فراورده های گوشتی کرده است. با این حال برای استفاده در داخل مایکروفر استفاده از کاغذ مومی توصیه نمی شود و بهتر است از کاغذ پوستی استفاده کنید.

کاغذ بسته بندی

کاغذ پوستی

کاغذی نازک، نیمه شفاف و سفید رنگ است که یک طرف آن حالت روغنی و طرف دیگر آن زبر تر است، این کاغذ کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف دارد. از کاربردهای این کاغذ در صنعت چاپ و بسته بندی می توان به بسته بندی داخلی محصولات مختلف مانند کفش و لباس و … اشاره کرد. کاغذ پوستی وقتی روی آن چاپ انجام شود و مزین به لوگو و برند شما شود نه تنها جلوه ای لوکس و زیبا به محصولات شما می دهد بلکه نوعی تبلیغ و برندسازی بسیار قدرتمند برای شرکت شما می باشد. توجه به جزئیات در تمامی سطوح بسته بندی و فروش محصول نشانگر برندی اصیل و با کیفیت است.

گالری تصاویر کاغذ بسته بندی

کاربرد های کاغذ پوستی

همانطور که در بالاتر اشاره شد کاغذ پوستی علاوه بر حضور پررنگ در صنعت بسته بندی و چاپ کاربردهای متنوع دیگری نیز دارد. استفاده به عنوان کاغذ ترسیم الگوی خیاطی، کاغذ نقشه کشی و کپی برداری در معماری و طراحی، کاغذ مورد استفاده در صنایع شیرینی پزی و آشپزی به دلیل مقاومت عالی در برابر حرارت و استفاده های بی شمار دیگری از این کاغذ باعث شده کاغذ پوستی کاغذی محبوب و پرکاربرد در صنایع مختلف باشد.

کاربرد های کاغذ مومی

کاغذ مومی مانند کاغذ پوستی بستری مناسب برای بسته بندی محصولات مختلف است. ویژگی بارز این کاغذ علاوه بر روغنی بودن دو طرف آن که سبب شده مقاومت بسیار خوبی دربرابر رطوبت از خود نشان بدهد این است که در چاپ این کاغذ از مرکب های گیاهی استفاده می شود تا سلامت محصول درون خود را تضمین کند و آن را به کاغذی بسیار مناسب برای بسته بندی مواد غذایی و خوراکی تبدیل می کند.

چاپ روی کاغذ پوستی و مومی

کاغذ های پوستی و یا مومی بدون چاپ بیشتر مناسب محصولات فله ای و ارزان قیمت بازار است. وقتی روی این کاغذ لوگوی شما چاپ شود به راحتی می توانید توجه به جزئیات، زیبایی و لوکس بودن محصول خود را به رخ بکشید و کالای خود را با حاشبه سود بیشتری به بازار عرضه کنید. هرچه محصول شما از عناصر منحصر بفرد بیشتری در تولید و عرضه برخوردار باشد مقبولیت بیشتری در بازار مصرف کننده کسب خواهد کرد. چاپ کاغذ پوستی و کاغذ مومی با قیمت مناسب و سرعت بالا در خانه چاپ و گرافیک با بالاترین کیفیت انجام می شود.

پرسش های متداول

کاغذ پوستی چیست؟

کاغذی نازک، نیمه شفاف و سفید رنگ است که یک طرف آن حالت روغنی مانند و طرف دیگر آن زبر است. در صنعت چاپ کاربردهای مختلفی مانند بسته بندی پوشاک، کفش، مواد غذایی و سایر محصولات دارد و در سایر صنایع به عنوان کاغذی برای نقشه کشی، کپی برداری و طراحی الگو در معماری و خیاطی دارد.

 

کاغذی مومی چیست؟

کاغذ مومی کاغذی نازک، نیمه شفاف، سفید و بسیار مشابه کاغذ پوستی با این تفاوت که هر دو سمت آن روغنی است و مقاومت بسیار خوبی در برابر رطوبت از خود نشان می دهد. به همین دلیل کاغذ مومی کاغذی بسیار مناسب برای بسته بندی محصولات و مواد غذایی می باشد.

 

محاسبه قیمت چاپ روی کاغذی پوستی و کاغذ مومی چگونه است؟

کافی است نوع کاغذ، سایز مورد نظر و تیراژ دلخواه خود را انتخاب کنید، در صورت نیاز به طراحی تیک مورد نظر را زده و قیمت نهایی و به روز را مشاهده بفرمایید و پس از ثبت سفارش کاغذ پوستی یا مومی مزین به لوگو و برند خود را با بالاترین کیفیت از ما تحویل بگیرید.

print-products