لایت باکس

لایت باکس

تحویل فوری سازه های نمایشگاهای و تبلیغاتی

لایت باکس نه تنها یکی از بهترین سازه های نمایشگاهی برای افزایش زیبایی غرفه شماست بلکه یکی از سازه های بسیار مناسب برای نمایش اطلاعات مختلف یا تبلیغات و نصب در بسیاری از سازمان ها و شرکت ها می باشد. این سازه به دلیل بهره مندی از نورپردازی داخلی در هر ساعتی از شبانه روز می تواند به آسانی اطلاعات مورد نیاز، محصول و یا برند شما را به نمایش بگذارد و محدودیتی در زمان و مکان قرار گیری خود ندارد و سازه ای همواره درخشان است. لایت باکس از ترکیب فریم آلمینیومی مستحکم در دو ضخامت 5 و 10 سانتی متری، پوستر با چاپ پلات و محفظه داخلی با سیستم نور پردازی آن تشکیل شده است.

*متاسفانه در حال حاضر سفارش گیری برای لایت باکس انجام نمی شود.

قیمت لایت باکس

این سازه به دلیل دارا بودن فریم ضخیم آلمینیومی و نورپردازی داخلی به نسبت سایر سازه های تبلغاتی قیمت بیشتری دارد با این حال بهترین سازه برای جلب توجه بیشتر و مخصوصا برای مکان هایی با نورپردازی ضعیف می باشد. البته قیمت آن با توجه به کارایی و مواد به کار رفته در ساختار سازه آن بسیار مناسب و بصرفه است ولی در صورتی که به دنبال سازه ای ارزان تر برای نمایش تبلیغات و اطلاعات محصول یا برند خود هستید می توانید از محصولات مناسب دیگری مانند قاب فنری برای نصب روی دیوار و یا استند ایکس برای قرار گیری بنر تبلیغاتی شما روی زمین استفاده نمایید.

لایت باکس تبلیغاتی

این سازه از مناسب ترین سازه های تبلیغاتی برای نصب روی دیوار و نمایش تبلیغ شما در هر ساعت از شبانه روز می باشد. نمایش اطلاعات شرکت، اطلاعات محصول و یا هر مورد تبلیغاتی دیگری که با نورپردازی موجب جلب توجه بیشتر می شود مناسب این نوع سازه است. این سازه بدون نیاز به نورپردازی خارجی همواره تبلیغات شما را در میان انبوهی از تبلیغات دیگر برجسته و چشمگیر می کند. در صورتی که برای غرفه نمایشگاهی خود نیاز به سازه ای مناسب دارید و نورپردازی محیط شما نیز خوب است می توانید از استند رول آپ با قابلیت رول شوندگی بنر و حمل آسان نیز بازدید نمایید.

print-products