چاپ لارج فرمت

چاپ پلات

پوستر و انواع چاپ لارج فرمت

قاب فنری

چاپ قاب فنری

تخته شاسی

چاپ تخته شاسی

چاپ فوم برد

چاپ پوستر ارزان

چاپ پوستر

چاپ لارج فرمت

چاپ لارج فرمت یا چاپ عریض با نام چاپ پلات شناخته می شود و برای پوشش آن از لمینت استفاده می شود و به اختصار به آن پلات لمینت می گویند. این نوع چاپ می تواند با عرض یک متر و طول دلخواه پروژه شما را برای بنر و پوستر های عریض و ابعاد بزرگ به آسانی چاپ کند. استفاده از جوهر های اصلی باعث بالاتر رفتن کیفیت چاپ و ماندگاری بیشتر آن می شود.

پلات لمینت

از کاربرد های چاپ پلات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • چاپ بنر های عریض
  • چاپ فوری انواع پوستر
  • چاپ پوستر در ابعاد بزرگ
  • چاپ فوم برد درجه یک
  • چاپ تخته شاسی
  • چاپ قاب فنری با متریال عالی
  • چاپ فوری با تحویل 1 روزه

قیمت پلات

قیمت پلات برای ابعاد بزرگ بسیار مناسب است، شما می توانید متناسب با پروژه چاپی خود در صفحه مربوطه در اندازه های متفاوت و پوشش های گوناگون با سیستم محاسبه آنلاین سایت، قیمت آن را بصورت لحظه ای مشاهده نمایید و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید. چاپ پوستر، فوم برد، تخته شاسی و قاب فنری در ابعاد بزرگ چاپ پلات بوده و با ورود به هر صفحه قیمت چاپ و سازه های هرکدام را مشاهده بفرمایید. به دلیل اینکه عرض چاپ در دستگاه پلات 1 متر می باشد در بخش پوستر و قاب فنری وقتی چاپی با عرض نیم متر دارید حتما تیراژ را زوج انتخاب کرده تا پرتی کاغذ و چاپ حذف شود و قیمت پایین تری محاسبه گردد.

پلات لمینت

پوششی که روی چاپ پلات انجام می شود پوشش لمینت است که می تواند در دو نوع مات و براق باشد. لمینت به دو صورت سرد و گرم روی کاغذ چاپ شده، چسبانده می شود. لمینت پوششی بسیار مستحکم و مقاوم در برابر پاره شدن و رطوبت بوده که علاوه بر ماندگاری بالا موجب می شود پوستر یا بنر شما پاره نشود و بتوانید آن را با خیال راحت تمیز کنید و با دستمالی مرطوب آن را مشابه روز اول کنید. بنابر این پوشش پلات نه تنها هزینه ای اضافه نیست که با ماندگار کردن بنر ها و پوسترهای شما از چاپ مجدد آن ها جلوگیری می کند و می توانید تا مدت ها از آن ها استفاده کنید و به نوعی صرفه جویی محسوب می شود.

print-products