میز کانتر

کانتر نمایشگاهی


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  5022 2910 8444 0229  سیاوش اسکندرنیا 
میز کانتر تاجدار
میز کانتر تاجدار
میز کانتر نمایشگاهی

کانتر دو نفره منحنی

میز کانتر نمایشگاهی درجه یک

کانتر دو نفره صاف

میز-کانتر-یک-نفره-منحنی

کانتر تک نفره منحنی

میز کانتر نمایشگاهی یک نفره صاف

کانتر تک نفره صاف

میز کانتر چیست

این سازه نمایشگاهی که با نام کانتر نمایشگاهی نیز شناخته می شود همواره یکی از پر استفاده ترین سازه های تبلیغاتی مورد استفاده در نمایشگاه ها، فروشگاه ها، مال ها، پاساژها و سایر اماکن تجاری بوده است. حتما تا کنون در نمایشگاه ها میزهای کوچک و بزرگی در رنگ ها و لوگوهای مختلف دیده اید که معمولا اپراتوری در پشت آن ها ایستاده و برای محصول یا شرکت خود مشغول مارکتینگ است. این میز ها را میز کانتر نمایشگاهی می نامند. سازه ای یک نفره یا دو نفره در دو مدل با سطح صاف و سطح منحنی که یک طرف آن تماما چاپ شده است و رویه مستحکمی دارد که می توان محصولات گوناگونی را برای نمایش روی آن قرار داد. مدل دیگری از این سازه وجود دارد که میز سمپلینگ یا میز کانتر تاجدار نام دارد این سازه کاملا مشابه به مدل های دیگر است با این تفاوت که سطحی تاج مانند در بالای آن وجود دارد که با ستون های کناری به سازه پایینی وصل می شود و از آن برای نمایش اطلاعات مختلف یا چاپ لوگو یا هر مورد دیگری استفاده می شود.

چاپ انجام شده روی این سازه از نوع چاپ دیجیتال است. این نوع چاپ علاوه بر کیفیت بالای رنگ و شارپنس و کنتراست عالی چاپی فوری و بسیار سریع بوده که در تیراژ پایین در کمتر از 2 ساعت انجام می شود. توصیه اکید ما این است که برای چاپ خود حتما پوشش لمینت مات یا براق را انتخاب کنید. پوشش لمینتی چاپ شما را بسیار مقاوم و ماندگار کرده و در برابر رطوبت و خراش و پارگی کار شما را بیمه می کند و در صورت کثیف شدن می توانید توسط دستمال مرطوب به آسانی آن را تمیز کرده و مانند روز اول کنید.

جهت مشاهده سایر سازه های نمایشگاهی شامل استند پاپ آپ، استند رول آپ، استند ایکس و لایت باکس از صفحه سازه های نمایشگاهی ما بازدید بفرمایید

print-products