ست اداری

چاپ ست اداری

چاپ انواع اوراق اداری


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک

چاپ افستچاپ پیش فاکتور

اوراق اداری با قالب عمومی

ست اداری با قالب عمومی

هزینه مناسب تر و سرعت بالاتر آماده شدن

 اوراق اداری با قالب اختصاصی

ست اداری با قالب اختصاصی

مناسب برای ست های اداری خاص و انحصاری

اوراق اداری: اوراق اداری یا ست اداری به مجموعه ای از اوراقی می گویند که داشتن آن ها برای هر اداره ای ضروری می باشد. با چاپ ست اداری، تمام اوراق اداری خود را با قیمت بسیار مناسبی بصورت یکجا چاپ کنید. ست های اداری شامل انواع سربرگ و پاکت های اداری در سایزهای مختلف می باشد.

قالب اختصاصی: با انتخاب قالب اختصاصی، قالب مورد نیاز برای ساخت پاکت های شما، بصورت اختصاصی برای شما ساخته می شود و می توانید برای پاکت های خود قالبی با برش خاص و منحصر بفرد سازمان خود را داشته باشید.

نکته: در صورتی که می خواهید ست اداری خود را (سربرگ و پاکت) بصورت جدا از هم چاپ کنید می توانید از صفحه های زیر دیدن فرمایید.

چاپ سربرگ

چاپ سربرگ

چاپ سربرگ دیجیتال و افست

چاپ پاکت

چاپ پاکت

چاپ انواع پاکت فوری و ارزان

طراحی ست اداری

هرچه روی طراحی ست اداری شرکت خود وسواس بیشتری به خرج دهید نتیجه آن را بطور واضحی روی تاثیرگذاری روی مشتریان و هکاران و برندینگ شرکت خود خواهید دید. یک شرکت و سازمان موفق بایستی در تک تک عناصر مورد استفاده در شرکت ردپایی از لوگو و رنگ سازمانی خود بگذارد. وقتی برندینگ را از درون شرکت خود آغاز کنید پی ریزی محکمی برای معرفی خود و دیده شدن در دنیای پر از رقابت برمیدارید. می توانید برای ست اداری خود از طراحی آماده یا نمونه های موجود در اینترنت استفاده کنید ولی نتیجه کار بسیار متفاوت خواهد بود با اینکه سربرگ شرکت، نامه های اداری، فاکتور و غیره کاملا همخوان با سایر عناصر شرکت شما باشد. کلیه مراحی طراحی ست اداری و چاپ آن را به ما بسپارید و در کوتاه ترین مدت و بالاترین کیفیت از ما تحویل بگیرید.

اوراق اداری

از مهم ترین دلایل برتری و پیش افتادن در رقابت توجه زیاد به جزئیات است. اوراق اداری سازمان یا شرکت شما شاید در نگاه اول بسیار ناچیز و بی اهمیت جلوه کنند اما وقتی که در نامه نگاری های اداری و سازمانی لوگو و رنگ سازمانی شرکت شما بطور مداوم روی کاغذی باکیفیت قرار بگیرد تاثیر زیادی روی برندینگ شرکت شما خواهد گذاشت. اوراق اداری یا همان ست اداری مجموعه ای از کاغذهای چاپ شده اداری مانند پاکت نامه یا سربرگ اداری است که در شرکت ها و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. این اوراق به دلیل اینکه به میزان زیادی مورد استفاده قرار می گیرند و مدام در معرض دید هستند خود می توانند به ابزار تبلیغاتی موثری برای شما تبدیل شوند. لذا استفاده از چاپی با کیفیت روی کاغذی با کیفیت پیشنهاد ما برای چاپ ست اداری شماست.

چرا خانه چاپ و گرافیک

ما در خانه چاپ و گرافیک با در اختیار داشتن انواع کاغذهای ساده، خاص و فانتزی و مجهز بودن به انواع ماشین آلات مدرن چاپی و مجموعه ای از پاکت های آماده و امکان ساخت انواع قالب های اختصاصی برای پاکت سازی، خدمات ویژه ای را در زمینه چاپ دیجیتال اوراق اداری در کوتاه ترین زمان و کیفیتی متفاوت به مشتریان و همکاران عزیز ارائه می دهیم. اوراق اداری یا همان ست اداری به مجموعه ای از کاغذهای مورد نیاز اداری مانند پاکت و سربرگ و… می گویند که به شکل دیجیتال و افست در این مجموعه چاپ می گردند. در بخش دیجیتال امکان سفارش سربرگ و پاکت بصورت مجزا و فوری وجود دارد که در صورت نیاز شما در مدت 2 ساعت قابل انجام می باشد. در بخش افست اوراق اداری یک ست کامل بصورت یکجا چاپ و عرضه می گردد که از نظر قیمتی بسیار ارزان و بصرفه می باشد.
برای داشتن اوراق اداری ساده و ارزان می توانید از کاغذ تحریر در گرماژ 80 گرمی و 100 گرمی استفاده کنید و برای چاپ سربرگ متفاوت و جذاب می توانید از کاغذهای فانتزی ما مانند گلاسه، کتان و مقوای کارتی استفاده کنید و اوراق اداری خود را به شکلی خاص و منحصر بفرد داشته باشید.
جهت اطلاع از انواع متد چاپ و کاغذهای متنوع و فانتزی و همچنین دریافت کاتالوگ نمونه ها با ما تماس بگیرید.

print-products