چاپ ست اداری

چاپ انواع اوراق اداری

چاپ-افست-خانه-چاپ-و-گرافیک

چاپ افست ست اداری

چاپ ارزان و مقرون بصرفه در تیراژ بالا

چاپ-دیجیتال-خانه-چاپ-و-گرافیک

چاپ دیجیتال ست اداری

چاپ فوری با تحویل 2 ساعته در حداقل تیراژ

چاپ دیجیتال: چاپ دیجیتال چاپی فوری با کیفیت عالی و بدون نیاز به آماده سازی های زمان بر است. در هر مرحله از چاپ دیجیتال امکان مشاهده هرگونه اشکال و رفع آسان آن وجود دارد سرعت این چاپ بسیار بالاست و هزینه چاپ در تیراژ کم آن بسیار ارزان است. ولی با بالا رفتن تیراژ نسبت به چاپ افست هزینه بیشتری خواهد داشت.

چاپ افست: چاپی با کیفیت بالا و رنگ های زنده و طبیعی است. این چاپ با توجه به ساختار آن نیازمند آماده سازی زیادی پیش از چاپ است و به همین دلیل سرعت آن پایین است و هزینه چاپ در تیراژ کم با این چاپ به صرفه نمی باشد. ولی با توجه به اینکه تنها یک بار نیاز به آماده سازی دارد هرچه تیراژ بالا تر باشد این چاپ به صرفه تر خواهد شد.

طراحی ست اداری

هرچه روی طراحی ست اداری شرکت خود وسواس بیشتری به خرج دهید نتیجه آن را بطور واضحی روی تاثیرگذاری روی مشتریان و هکاران و برندینگ شرکت خود خواهید دید. یک شرکت و سازمان موفق بایستی در تک تک عناصر مورد استفاده در شرکت ردپایی از لوگو و رنگ سازمانی خود بگذارد. وقتی برندینگ را از درون شرکت خود آغاز کنید پی ریزی محکمی برای معرفی خود و دیده شدن در دنیای پر از رقابت برمیدارید. می توانید برای ست اداری خود از طراحی آماده یا نمونه های موجود در اینترنت استفاده کنید ولی نتیجه کار بسیار متفاوت خواهد بود با اینکه سربرگ شرکت، نامه های اداری، فاکتور و غیره کاملا همخوان با سایر عناصر شرکت شما باشد. کلیه مراحی طراحی ست اداری و چاپ آن را به ما بسپارید و در کوتاه ترین مدت و بالاترین کیفیت از ما تحویل بگیرید.

اوراق اداری

از مهم ترین دلایل برتری و پیش افتادن در رقابت توجه زیاد به جزئیات است. اوراق اداری سازمان یا شرکت شما شاید در نگاه اول بسیار ناچیز و بی اهمیت جلوه کنند اما وقتی که در نامه نگاری های اداری و سازمانی لوگو و رنگ سازمانی شرکت شما بطور مداوم روی کاغذی باکیفیت قرار بگیرد تاثیر زیادی روی برندینگ شرکت شما خواهد گذاشت. اوراق اداری یا همان ست اداری مجموعه ای از کاغذهای چاپ شده اداری مانند پاکت نامه یا سربرگ اداری است که در شرکت ها و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. این اوراق به دلیل اینکه به میزان زیادی مورد استفاده قرار می گیرند و مدام در معرض دید هستند خود می توانند به ابزار تبلیغاتی موثری برای شما تبدیل شوند. لذا استفاده از چاپی با کیفیت روی کاغذی با کیفیت پیشنهاد ما برای چاپ ست اداری شماست.

print-products