تماس با ما

با ما تماس بگیرید

برای هر سوالی هر روز از ساعت 9 صبح تا 7 شب به وسیله تلفن و در ساعات دیگر با موبایل، تلگرام و یا ایمیل با ما در تماس باشید.

و یا از طریق چت وبسایت (گوشه پایین سمت چپ) سوالات خود را بپرسید.

نشانی : تهران، خیابان انقلاب، نرسیده به میدان فردوسی از سمت شرق، خیابان شهید موسوی، پلاک ۱۸، واحد ۱۶

تلفن :     ۸۸۸۱۰۳۶۰   –   ۸۸۸۴۸۴۵۰  –     ۸۸۸۳۲۹۴۰   –   ۸۸۸۳۶۴۳۹

شماره تلگرام:     ۰۹۳۵۶۶۶۹۶۵۵

ایمیل : info@digichapograph.com

تلگرام : digitalprinthouse

راهنمای ثبت سفارش

جهت ثبت سفارش پروژه چاپی مورد نظر خود ابتدا وارد بخش مربوطه شده و با تغییر گزینه های متغیر مانند جنس کاغذ، نوع پوشش، اندازه و تیراژ قیمت بروز را بصورت لحظه ای مشاهده کنید. پس از انتخاب روی گزینه چاپ پیش فاکتور کلیک کرده و پیش فاکتور مورد نظر را همراه با طراحی خود به تلگرام خانه چاپ و گرافیک ارسال نمایید. در صورتی که نیاز به طراحی توسط مجموعه ما دارید در پیام خود این مورد را قید نمایید.

زمان درج شده در پیش فاکتور، پس از تایید طراحی شما و ثبت سفارش صورت می گیرد.

شرایط استفاده از چاپ 2 ساعته: در محصولاتی که تحویل 2 ساعته در صفحه محاسبه قیمت آن ها ذکر شده می توانید با انتخاب تحویل 2 ساعته با حداکثر سرعت پروژه خود را چاپ نمایید. دو ساعت مورد نظر پس از تایید طرح شما محاسبه می شود و در صورتی که طرح شما اشکال داشته باشد و یا اینکه به طراحی نیاز داشته باشید زمان رفع اشکال طراحی و یا طراحی محصول شما به این 2 ساعت اضافه می شود. مورد بعدی اینکه تحویل 2 ساعته تنها در تیراژ حداقلی امکان پذیر است که معمولا 100 عدد (در کارت ویزیت ها) می باشد. در صورتی که به تیراژ بیشتری نیاز دارید و چاپ شما برش و پوشش سلفونی یا لمینتی زیادی داشته باشد زمان چاپ شما افزایش پیدا می کند و بایستی کمی زودتر برای سفارش خود اقدام کنید.

شیوه های تماس با ما: علاوه بر امکان مراجعه حضوری به دفتر و یا تماس با شماره تلفن های شرکت در ساعات اداری، در هر ساعت از شبانه روز می توانید با ارسال ایمیل و یا پیام در شبکه های اجتماعی ما (واتساپ و تلگرام) با ما تماس بگیرید. همچنین امکان فرستادن پیام در چت آنلاین سایت امکان پذیر است و پشتیبان ما در کوتاه ترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهد داد. در صورت آنلاین نبودن پشتیبان سایت می توانید شماره تلفن خود را در چت سایت ارسال نمایید تا به محض آنلاین شدن با شما تماس گرفته شود. برای اطلاع از نشانی دقیق، ایمیل و شماره های تماس خانه چاپ و گرافیک به صفحه تماس با ما مراجعه بفرمایید.

print-products