منوی کتابچه ای جلد سخت

منو رستوران کتابچه ای

چاپ منو رستوران با صحافی آلبومی

صفحات داخلی:
جلد منو:

*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

منو کتابچه ای پشت جلد

طراحی منو رستوران

طراحی منو رستوران و کافی شاپ شما مطابق با اصول مدرن طراحی و روانشناسی رنگ و متناسب با رنگ و طراحی کلی رستوران و کافی شاپ شما انجام می شود. در صورت تمایل به انجام طراحی منو توسط ما گزینه طراحی منو را انتخاب کنید. محاسبه هزینه طراحی متناسب با تعداد برگه های منو شما انجام می شود و هر برگ طراحی جداگانه و مخصوص به خود را دارد در نتیجه هرچه تعداد برگه های منو شما بیشتر باشد به تناسب هزینه طراحی کلی منو نیز بیشتر خواهد شد. توجه کنید که هزینه طراحی به تیراژ چاپ وابسته نیست و تنها به تعداد برگه های منو بستگی دارد.

چاپ منو رستوران کتابچه ای

این نوع از منو رستوران جزو شکیل ترین و مستحکم ترین منوهای موجود است و به دلیل مراحل ساخت بیشتر زمان تحویل طولانی تری نیز دارد. کلیه صفحات و جلد این منو پس از چاپ سلفون شده تا مقاوت آن به میزان زیادی افزایش پیدا کند. صفحات این منو از بهم چسبیدن دو برگه گلاسه 300 گرمی SRA4 تشکیل شده که پس از چاپ، تا شدن و برش هر صفحه ابعادی برابر A5 پیدا می کند. ضخامت صفحات و جلد در این منو بسیار زیاد است و جزو منوهای لوکس برای رستوران و کافی شاپ محسوب می شود.

منو رستوران آلبومی

منو رستوران کتابچه ای به دلیل صحافی آلبومی که روی آن انجام می شود به عنوان منوی آلبومی نیز شناخته می شود. صحافی آلبومی بدین صورت است که مانند آلبوم های عکس صفحات یک به یک به همدیگر چسبانده می شود و مانند صحافی چسب گرم در پایین برگه ها از چسب استفاده نمی شود به همین دلیل منو به راحتی کاملا باز می شود، هر دو صفحه بصورت کاملا یک دست و یکپارچه دیده می شود و برگه ها به هیچ وجه کنده نمی شوند. این نوع صحافی بسیار مقاوم و در عین حال زیبا و لوکس است. منوی آلبومی بهترین انتخاب شما برای رستوران ها، کافی شاپ ها و کافه های لوکس و با سلیقه است.

چاپ دیجیتال منو

چاپ دیجیتال این منو رستوران باعث شده امکان چاپ در تیراژ پایین انجام پذیر باشد و بتوان حتی یک عدد از این منو را چاپ کرد تا در صورتی که از نتیجه کار رضایت داشتید با هر تعدادی که خواستید آن را چاپ کنید. چاپ دیجیتال این منو علاوه بر کیفیت بسیار بالای آن در رنگ مشکی و شادابی رنگ های روشن و زنده، سرعت بسیار بالای چاپ آن است، به طوری که ظرف 3 روز کلیه مراحل تولید این منو اعم از چاپ دیجیتال و خط تا و برش و صحافی چسب و نظارت بر کیفیت این منو انجام شده و تحویل شما می گردد.

همانطور که پیشتر اشاره شد این منو با صحافی آلبومی ساخته می شود و هر برگ آن تشکیل شده از دو برگ بهم چسبیده است در صورتی که سرعت و هزینه چاپ منو الویت های اصلی شما می باشند می توانید از صفحه چاپ منو رستوران بروشوری ما بازدید نمایید. منو بروشوری تک برگ بوده و علاوه بر هزینه پایین چاپ، به دلیل بهره مندی از چاپ دیجیتال و عدم نیاز به صحافی و برش می تواند به سرعت چاپ شده و در اختیار شما قرار گیرد. در صفحه منو رستوران خانه چاپ و گرافیک نیز می توانید از تمام منوهای رستوران و کافی شاپ ما بازدید نمایید.

گالری تصاویر منو کتابچه ای

print-products