چاپ دلخواه

چاپ انواع کاغذ و مقوا در هر سایزی


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

برش-قالبی-با-سایز-دلخواه

چاپ دیجیتال دلخواه

در این صفحه می توانید قیمت هر محصول چاپی که نیاز دارید را مشاهده نمایید. با امکانات کاملی که در این صفحه قرار داده شده است شما می توانید انواع کاغذ را انتخاب کرده، ضخامت آن را مشخص کنید، سایز دقیق برای آن تعیین کنید و در صورت تمایل برای آن برش قالبی دایکات (اشکال خاص) در نظر بگیرید، خط تا انتخاب کنید، پرفراژ انتخاب کنید و هر گزینه دیگری که برای خدمات پس از چاپ خود در نظر دارید را بر روی محصول خود اعمال کنید و قیمت آن را بصورت آنی مشاهده بفرمایید.

چرا خانه چاپ و گرافیک

خانه چاپ و گرافیک مرکز چاپ و تولید انواع محصولات چاپی، با متنوع ترین موجودی کاغذ و مقوا در هر سایز و شکل مورد نظر شما با بهترین کیفیت چاپ و انواع خدمات پس از چاپ است. امکان استفاده از متنوع ترین پوشش های چاپ مانند انواع سلفون مات، براق، مخملی، طرحدار و انواع لمینت و همچنین قیمت دهی تمام خدمات پس از چاپ در این صفحه برای شما فراهم است. در صفحه چاپ دلخواه ما می توانید هر محصول چاپی ای که داشته باشید را قیمت دهی نمایید.

پرسش های متداول

چاپ دلخواه چیست؟

چاپ دلخواه به این معنی است که تمام موارد چاپ و خدمات پس از چاپ توسط شما انتخاب می شود. از جنس و ضخامت و سایز دقیق کاغذ چاپی گرفته تا نوع پوشش چاپ و شماره گذاری و پرفراژ و تمام مواردی که برای قیمت دهی محصولات خود نیاز دارید

 

قیمت چاپ دلخواه چطور محسابه می شود؟

در ابتدا جنس کاغذ، گرماژ و سایز آن را انتخاب کرده و سپس هر عنوانی که برای محصول چاپی خود انتخاب کنید با توجه به سایز و تعداد آن محصول قیمت گذاری می شود. هر چه تیراژ درخواستی شما افزایش یابد تخفیف بیشتری روی محصول مورد نظر شما اعمال خواهد شد.

print-products