کارت ویزیت کرافت سوئدی

کارت ویزیت کرافت

چاپ دیجیتال با تحویل 2 ساعته (حداقل تیراژ)


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیریدپیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

کارت ویزیت بازی مرکب - squid game
راهنمای طراحی کارت ویزیت

لطفا پیش از ارسال فایل طراحی، راهنمای طراحی کارت ویزیت را مشاهده بفرمایید.

کاغذ کرافت

حتما تا به حال کاغذ کاهی رنگ نازکی که با آن دسته گل می پیچند و یا در آن شیرینی و آجیل می فروشند را دیده اید و با آن آشنایی نسبی دارید. کاغذ کرافت از نوعی خمیر کاغذ شیمیایی بدست می آید و به دلیل خاصیت کشسانی و مقاومت بالا در برابر پارگی استفاده بسیاری در صنایع مختلف دارد. از میوه فروشی ها، گل فروشی، شیرینی فروشی ها تا استفاده گسترده در بسته بندی محصولات. کاغذ کرافت در گرماژ متفاوتی تولید می شود در گرماژ پایین می تواند بسیار نازک باشد و در گرماژ بالا بافتی مقوا شکل و مستحکم دارد.

از گرماژ 300 گرمی کاغذ کرافت برای چاپ کارت ویزیت استفاده می شود. این گرماژ موجب می شود کارت ویزیت سنگینی و استحکام بالایی داشته باشد. مقاومت بالای این نوع کاغذ در کنار بافت خاص و قدیمی شکل خود بهترین زمینه برای طراحی کارت ویزیت های هنری و خلاقانه است. با مشاهده ی نمونه کارت های کرافت تولید شده توسط خانه چاپ و گرافیک متوجه خواهید شد با کمی سلیقه و تبحر در طراحی می توانید با این نوع کاغذ خاص ترین کارت ویزیت را برای خود طراحی کرده و کارتی منحصر بفرد برای خود چاپ کنید.

کرافت سوئدی

کاغذ کرافت علاوه بر نوعی که در ایران تولید می شود از کشورهای دیگر نیز وارد می شود از جمله کاغذ کرافت هندی که نوع ارزان قیمت این کاغذ است و در گرماژ پایین تولید می شود که مناسب کارت ویزیت نیست و کاغذ کرافت سوئدی که در گرماژ 300 گرمی مخصوص چاپ کارت ویزیت وارد می شود. بافت کاغذ کرافت سوئدی کمی لطیف تر از نوع ایرانی بوده، حس لمس متفاوتی داشته و مقاوت بیشتری از خود نشان می دهد. از نظر ظاهری نیز رنگ این نوع کرافت کمی زنده تر و شاداب تر از کرافت ایرانی می باشد.

در گالری تصاویر می توانید یک طراحی یکسان کارت ویزیت که روی هر دو نوع کاغذ کرافت ایرانی و سوئدی چاپ شده را ببینید و با هم مقایسه نمایید. با توجه به تفاوت قیمتی این دو نوع کارت در صورتی که به دنبال کارت ویزیتی خاص و منحصر بفرد هستید و تک تک جزئیات ریز برای طراحی شما اهمیت دارد می توانید کرافت سوئدی را برای چاپ کارت ویزیت خود انتخاب کنید و در صورتی که به دنبال کارت ویزیتی زیبا و خاص با قیمت ارزان و مناسب هستید کارت ویزیت کرافت ایرانی انتخاب بسیار خوبی خواهد بود.

گالری تصاویر کارت ویزیت کرافت

از مزیت های چاپ دیجیتال کارت ویزیت سرعت بسیار بالای آن است، امکان چاپ کارت ویزیت شما در مدت زمان تنها 2 ساعت با بالاترین کیفیت چاپ و برش همراه با مناسب ترین قیمت از امکانات خانه چاپ و دیجیتال برای شما عزیزان است. برای مشاهده تمام کارت ویزیت های دیجیتال خانه چاپ و گرافیک از صفحه چاپ کارت ویزیت فوری ما بازدید نمایید.

متنوع ترین چاپ دیجیتال کارت ویزیت

 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت گلاسه
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت لمینیت مات و براق
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون مات و براق
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون مخمل
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت سلفون ضخیم 600 گرمی
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت لمینیت ضخیم 600 گرمی
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت کارتی 300 گرمی
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت کتان کبریتی ، کتان کهلر آلمان ، کتان ایتالیا و کتان امباس
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت ضخیم مغز رنگی
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت فابریانو ،فابریانو صدفی، فابریانو مویی کرم و فابریانو چکشی
 • چاپ دیجیتال کارت ویزیت پرچدار دو لایه سلفون مات و کالکی
print-products