چاپ کارت ویزیت

طراحی و چاپ کارت ویزیت

چاپ-افست-خانه-چاپ-و-گرافیک

چاپ افست کارت ویزیت

چاپ ارزان و مقرون بصرفه در تیراژ بالا

چاپ-دیجیتال-خانه-چاپ-و-گرافیک

چاپ دیجیتال کارت ویزیت

چاپ فوری با تحویل 2 ساعته در حداقل تیراژ

چاپ دیجیتال: چاپ دیجیتال چاپی فوری با کیفیت عالی و بدون نیاز به آماده سازی های زمان بر است. در هر مرحله از چاپ دیجیتال امکان مشاهده هرگونه اشکال و رفع آسان آن وجود دارد سرعت این چاپ بسیار بالاست و هزینه چاپ در تیراژ کم آن بسیار ارزان است. ولی با بالا رفتن تیراژ نسبت به چاپ افست هزینه بیشتری خواهد داشت.

چاپ افست: چاپی با کیفیت بالا و رنگ های زنده و طبیعی است. این چاپ با توجه به ساختار آن نیازمند آماده سازی زیادی پیش از چاپ است و به همین دلیل سرعت آن پایین است و هزینه چاپ در تیراژ کم با این چاپ به صرفه نمی باشد. ولی با توجه به اینکه تنها یک بار نیاز به آماده سازی دارد هرچه تیراژ بالا تر باشد این چاپ به صرفه تر خواهد شد.

طراحی کارت ویزیت

خانه چاپ و گرافیک علاوه بر مجهز بودن به مدرن ترین چاپخانه چاپ دیجیتال و افست کارت ویزیت دارنده یکی از حرفه ای ترین تیم های طراحی کارت ویزیت می باشد. طراحی مطابق با بروزترین اصول طراحی مدرن، با رعایت کامل اصول روانشناسی و هارمونی رنگ برای تاثیرگزاری هرچه بیشتر کارت ویزیت انجام می پذیرد. هزینه طراحی کارت ویزیت استاندارد پنجاه هزار تومان بوده و در محاسبه قیمت آنلاین هرکدام از کارت ویزیت ها قابل انتخاب می باشد. همچنین برای طراحی کارت ویزیت های خاص با برش های ویژه و منحصربفرد با ما تماس بگیرید.

کارت ویزیت خاص

تخصص ما کارت ویزیت خاص است، به جرات می توانیم ادعا کنیم این مجموعه دارنده متنوع ترین کارت ویزیت های ساده، خاص و فانتزی در کل کشور می باشد. متنوع ترین کاغذها و مقواها همراه با مدرن ترین تجهیزات چاپ توانایی چاپ هرنوع کارت ویزیتی که تابحال دیده اید را برای ما میسر کرده است. خاص ترین کارت ویزیت ها با چاپ دیجیتال و کارت ویزیت های فانتزی افست امکان انتخاب وسیعی روبروی شما قرار می دهد. با اینحال اگر کارت ویزیتی می خواهید که در سایت پیدا نمی کنید با ما تماس بگیرید تا بطور سفارشی برای شما چاپ کنیم.

کارت ویزیت شخصی

در هر شغل و پیشه ای که فعالیت دارید برای بدست آوردن مشتریان جدید و از دست ندادن مشتریان قدیمی بایستی به یاد آورده شوید. در هر صنعتی برای رونق کسب و کار باید بطور مداوم دیده شوید. از مدیر عامل و معاون و بازاریاب تا نقاش و مدرس و کارمند خدماتی، از صاحب آرایشگاه تا مطب دندانپزشکی و مشاور املاک، در هر حرفه ای که هستید وقتی کارت ویزیت شخصی حرفه ای برای خود داشته باشید با ارائه آن به مشتریان قدیمی و بالقوه دیگر نگران فراموش شدن نباشید. کارت ویزیت شخصی خودتان را چاپ کنید و کسب و کارتان را رونق ببخشید.

کارت ویزیت رستوران

تمام بخش های مارکتینگ و برندینگ رستوران شما در این مجموعه به طور کامل انجام می گردد. از طراحی و چاپ منو رستوران گرفته تا چاپ استیکر و نصب آن روی نمای داخلی و خارجی رستوران، از طراحی منو دیجیتال گرفته تا طراحی و چاپ کارت ویزیت رستوران، از تراکت و بروشور های تبلیغاتی برای تبلیغات وسیع میدانی تا چاپ بنر های برزگ سردر رستوران. تمامی اجزای تبلیغاتی رستوران شما در هارمونی کامل و مدرن ترین اصول تبلیغاتی طراحی و چاپ خواهند شد تا بتوانید در میان انبوهی از رستوران ها و کافی شاپ ها منحصربفرد باشید و بدرخشید.

print-products