منو رستوران

چاپ منو رستوران با تحویل فوری

منو رستوران بروشوری

منو رستوران بروشوری

چاپ منو تک برگ

چاپ فانتزی منو رستوران کتابچه ای

منو رستوران کاتالوگی

صحافی منگنه، منگنه لوپ و فنر دوبل

چاپ منو رستوران کلاسوری

منو رستوران کلاسوری

جلد چرم، صفحات قابل تعویض

چاپ دیجیتال منو فانتزی رستوران

منوی رستوران فانتزی ایستاده

تماس بگیرید

منو کتابچه ای رز سفید

چاپ منو رستوران

خانه چاپ و گرافیک با درنظر گرفتن نیاز رستوران ها و کافی شاپ ها به منوهای باکیفیت و جذاب که بتواند آن ها را از رقبا متمایز کند تصمیم به چاپ دیجیتال منو رستوران گرفت. این مجموعه با در اختیار داشتن انواع کاغذ و مقواهای ساده و فانتزی مانند کاغذهای گلاسه، تحریر، فابریانو، کرافت، صدفی و … به همراه انواع تجهیزات مدرن صحافی اعم از چسب گرم و فنر دوبل و منگنه تولید کننده متنوع ترین منوهای رستورانی در کل کشور می باشد. چاپ دیجیتال منو رستوران یا همان چاپ فوری منو رستوران با بالاترین سرعت ممکن انجام شده و به دست شما می رسد. چاپ و تحویل یک روزه منو های بروشوری و در صورت نیاز شما چاپ 2 ساعته منو های رستورانی تک برگ به صورت سفارشی امکان پذیر می باشد.

طراحی منو رستوران

مجموعه خانه چاپ و گرافیک با در اختیار داشتن طراح های حرفه ای می تواند منو رستورانی شما را با بالاترین کیفیت و جذابیت متناسب با روانشناسی رنگ و هارمونی با لوگو و هویت بصری مجموعه شما طراحی کرده و کلیه مراحل تولید منو رستوران از طراحی اولیه تا طراحی نهایی و چاپ فوری آن را با بالاترین سرعت و کیفیت به انجام برساند. در صورتی که مجموعه شما دارای طراح حرفه ای برای طراحی منوهای شماست تنها با ارسال طراحی خود برای ما می توانید در حداکثر سرعت منو خود را از ما تحویل بگیرید و در صورت تمایل به انجام طراحی منو توسط ما گزینه طراحی منو را در بخش مربوط به هر منو انتخاب کنید. هزینه انجام طراحی متناسب با تعداد برگه های منو شما محاسبه می شود و هر برگ طراحی جداگانه و مخصوص به خود را دارد در نتیجه هرچه تعداد برگه های منو شما بیشتر باشد به تناسب هزینه طراحی کلی منو نیز بیشتر خواهد شد. توجه کنید که هزینه طراحی به تیراژ چاپ وابسته نیست و تنها به تعداد برگه های منو بستگی دارد.

منو کافی شاپ

طراحی تخصصی منو کافی شاپ و استفاده از کاغذهای فانتزی و بافت دار در چاپ منو کافی شاپ می تواند منویی منحصر بفرد برای مجموعه شما تولید کند. منو کافی شاپ ها معمولا با توجه به تم یا هارمونی رنگی موجود در کافی شاپ شما بایستی طراحی شده و بافت کاغذی که منو روی آن چاپ می شود بایستی با بافت میز، صندلی و نمای کلی کافی شاپ شما همخوانی داشته باشد. در صورتی که هنوز برای طراحی منوی کافی شاپ خود مردد هستید کلیه مراحل طراحی و چاپ منو خود را به ما بسپارید و با خیال آسوده در کمترین زمان منویی منحصر بفرد از ما تحویل بگیرید.

منو دیجیتال

امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی و وبسایت های مختلف اینترنتی منو رستوران ها و کافی شاپ ها نه تنها بایستی بصورت فیزیکی چاپ شود بلکه بایستی به صورت دیجیتالی و مجازی نیز این کار انجام شود. شما می توانید با عکس گرفتن از منو خودتان و قرار دادن در وبسایت یا شبکه های اجتماعی خود این کار را انجام دهید ولی کیفیت به دست آمده هیچگاه مطلوب نخواهد بود. این مجموعه با طراحی حرفه ای منو دیجیتال متناسب با وبسایت یا شبکه های اجتماعی شما قادر است نیاز شما برای دیده شدن در انبوه سایت ها و کانال های تلگرامی و اینستاگرامی را براورده سازد.

منو کتابچه ای صفحات سلفون

چرا خانه چاپ و گرافیک

 • طراحی تخصصی منو رستوران و کافی شاپ
 • سابقه همکاری با بزرگترین رستوران ها و کافی شاپ های کشور
 • مجهز به بروزترین ماشین آلات چاپ دیجیتال و چاپ افست
 • دارای متنوع ترین کاغذ و مقواهای ساده و فانتزی
 • منو رستوران ارزان با کاغذ تحریر
 • منو رستوران با کیفیت با کاغذ گلاسه در انواع گرماژ
 • چاپ منو فانتزی با کاغذهای صدفی و کتان
 • چاپ منو های خاص رستورانی با کاغذهای کرافت و فابریانو
 • انواع سلفون های مات، براق و مخملی متناسب با طراحی شما
 • چاپ دیجیتال منو رستوران و تحویل فوری
 • چاپ 2 ساعته در تیراژ محدود

جهت مشاوره در مورد جنس چاپ منو رستوران فوری میتوانید طرح مورد نظر خود را به تلگرام شرکت ارسال نموده و یا با تماس با ما از مشاوره کارشناسان خانه چاپ و گرافیک به صورت رایگان بهره ببرید.

    می توانید جهت دریافت کاتالوگ نمونه کاغذ ها با ما تماس بگیرید.

print-products