منو-کلاسوری-چرم

منو رستوران کلاسوری

چاپ منو رستوران با جلد چرم

صفحات داخلی:
جلد منو:

*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

چاپ منو رستوران کلاسوری

طراحی منو رستوران

طراحی منو رستوران و کافی شاپ شما مطابق با اصول مدرن طراحی و روانشناسی رنگ و متناسب با رنگ و طراحی کلی رستوران و کافی شاپ شما انجام می شود. در صورت تمایل به انجام طراحی منو توسط ما گزینه طراحی منو را انتخاب کنید. محاسبه هزینه طراحی متناسب با تعداد برگه های منو شما انجام می شود و هر برگ طراحی جداگانه و مخصوص به خود را دارد در نتیجه هرچه تعداد برگه های منو شما بیشتر باشد به تناسب هزینه طراحی کلی منو نیز بیشتر خواهد شد. توجه کنید که هزینه طراحی به تیراژ چاپ وابسته نیست و تنها به تعداد برگه های منو بستگی دارد.

چاپ منو رستوران کلاسوری

منو رستوران کلاسوری دارای قابلیت کم و زیاد کردن برگه های منو به هر میزان دلخواه است. به طوری که با نوسانات مداوم قیمت نیازی به راحتی با تغییر برگه ها قیمت های خود را بروز می کنید. این نوع منو از برگه های گلاسه 300 گرمی ضخیم برخوردار بوده که بنا به درخواست شما لمینیت مات و یا براق می شوند تا علاوه بر زیبایی بیشتر باعث افزایش استحکام و مقاومت در برابر رطوبت و پاره شدن شده و به راحتی با یک دستمال مرطوب تمیز می شوند. برگه های این منو پس از چاپ، برش و پانچ درون جلد چرمی شکیل و مستحکم قرار می گیرند. هر برگه ابعادی برابر A5 دارد و می توان تعداد زیادی برگه در هر منو قرار داد.

چاپ دیجیتال منو

چاپ دیجیتال این منو رستوران باعث شده تا امکان چاپ در تیراژ پایین نیز انجام پذیر باشد و بتوان حتی یک عدد از این منو را چاپ کرد تا در صورتی که از نتیجه کار رضایت داشتید با هر تعدادی که خواستید آن را چاپ کنید. چاپ دیجیتال این منو علاوه بر کیفیت بسیار بالای آن در رنگ مشکی و سایر رنگ های تیره و شادابی رنگ های روشن و زنده، سرعت بسیار بالای چاپ آن است، به طوری که ظرف 3 روز کلیه مراحل تولید این منو اعم از آماده سازی جلد چرمی، چاپ دیجیتال صفحات داخلی، لمینت تک تک صفحات داخلی، برش و پانچ برگه ها، نصب جلد و نظارت بر کیفیت این منو انجام شده و تحویل شما می گردد.

در صورتی که سرعت و هزینه چاپ منو الویت های اصلی شما می باشند می توانید از صفحه چاپ منو رستوران بروشوری ما بازدید نمایید. منو بروشوری تک برگ بوده و علاوه بر هزینه پایین چاپ، به دلیل بهره مندی از چاپ دیجیتال و عدم نیاز به صحافی و برش می تواند به سرعت چاپ شده و در اختیار شما قرار گیرد. در صفحه منو رستوران خانه چاپ و گرافیک نیز می توانید از تمام منوهای رستوران و کافی شاپ ما بازدید نمایید.

گالری تصاویر منو کلاسوری

print-products