کارت ویزیت دیجیتال

چاپ فوری کارت ویزیت

کارت ویزیت ضخیم

ازین پس برای چاپ کارت ویزیت های ضخیم به صفحه مربوط به هریک از کارت ویزیت ها مراجعه کرده و گرماژ 600 گرمی را انتخاب نمایید. امکان چاپ کلیه کارت ویزیت های این مجموعه با ضخامت بیش از 2 برابری فراهم می باشد.

چاپ دیجیتال کارت ویزیت، چاپی با کیفیت بالا و بسیار فوری است که در تیراژ پایین در مدت تنها 2 ساعت چاپ می شود و در تعداد پایین کاملا مقرون بصرفه و ارزان می باشد، ولی با بالا رفتن تیراژ چاپ، چاپ افست مقرون بصرفه تر از چاپ دیجیتال می شود. در صورتی که به تیراژ بالای کارت ویزیت نیاز دارید و یا زمان چاپ برایتان اهمیت زیادی ندارد می توانید از صفحه چاپ افست کارت ویزیت خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید.

سفارش طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت در خانه چاپ و گرافیک همانند سایر خدمات به صورت فوری و در کوتاهترین زمان ممکن انجام میشود. جهت سفارش طراحی کارت ویزیت متناسب با کارتی که انتخاب کرده اید در بخش محاسبه قیمت تیک طراحی کارت ویزیت را زده و پیش فاکتور خود را دریافت کنید.

  • ویژگیهای طراحی کارت ویزیت در خانه چاپ و گرافیک:

  1. طراحی کارت ویزیت خاص و منحصر به فرد
  2. طراحی کارت ویزیتی هماهنگ با رنگ سازمانی شما
  3. طراحی کارت ویزیت با در نظر گرفتن جنس کارت و خروجی آن
  4. طراحی کارت ویزیت با رعایت استانداردها ( سایز فونت و رنگ و فواصل آن )
  5. کارت ویزیت اولین وسیله معرفی و شخصیت مجموعه شماست بر خلاف طراحی آنلاین کارت ویزیت که شما کارتی تکراری و بدون خلاقیت خواهید داشت طراحی کارت ویزیت توسط آتلیه این مجموعه به شما کمک میکند که هر چه بهتر و برازنده تر مجموعه خود را معرفی کنید

هزینه طراحی کارت ویزیت فوری ۵۰/۰۰۰ تومان

کارت ویزیت فوری

چاپ کارت ویزیت فوری به معنای چاپ کارت بی کیفیت یا کم اهمیت نیست، فقط تکنولوژی چاپ این کارت ها به صورت چاپ دیجیتال بوده و بسیار سریع انجام می شود است. اکثر کارت ویزیت های دیجیتال ما دارای سه انتخاب فوری، معمولی و 2 ساعته برای تحویل هستند. حالت پیشفرض فوری بوده و ظرف یک روز کاری بجز روز سفارش، کارت ویزیت شما آماده تحویل می شود. در حالت معمولی این زمان به دو تا سه روز کاری می رسد و حالت تحویل 2 ساعته تنها در تیراژ حداقلی یعنی 100 عدد امکان پذیر است، بدین صورت که پس از ارسال و تایید طرح شما در کمتر از دو ساعت کار شما چاپ شده و آماده تحویل می گردد.

چاپ دیجیتال کارت ویزیت

چاپ دیجیتال کارت ویزیت مزایای بسیاری نسبت به چاپ افست آن دارد، این نوع چاپ با وجود اینکه چاپی فوری محسوب می شود اما از نظر کیفیت چاپ فوق العاده است. با امکان چاپ روی انواع کاغذ و مقوا شما میتوانید در کوتاه ترین زمان کارت ویزیتی دلخواه داشته باشید. چاپ دیجیتال بر روی مقواهای فانتزی خاص میتواند گزینه بسیار مناسبی برای داشتن یک کارت ویزیت متفاوت باشد. کیفیت بالای چاپ، زمان چاپ کوتاه و امکان چاپ در تیراژ پایین چاپ دیجیتال کارت ویزیت را بهترین گزینه برای چاپ کارت ویزیت تبدیل کرده است. چاپ دیجیتال کارت ویزیت بر روی انواع مقواهای خاص و فانتزی تخصص ماست.

 میتوانید جهت دریافت کاتالوگ نمونه کاغذ ها با ما تماس بگیرید.

 

همچنین جهت مشاوره در مورد جنس چاپ کارت ویزیت فوری میتوانید طرح مورد نظر خود را به تلگرام خانه چاپ و گرافیک ارسال نموده و از مشاوره کارشناسان ما به صورت رایگان بهره ببرید.

print-products