کارت ویزیت دای کات

چاپ دیجیتال کارت ویزیت های فانتزی

کارت ویزیت بافت دار، دولایه و اشکال خاص

برای داشتن کارت ویزیتی فانتزی علاوه بر طراحی مناسب و رنگ بندی جذاب بایستی به جنس کارت ویزیت نیز توجه ویژه ای داشته باشید:

کارت ویزیت های بافت دار: بیشتر کارت ویزیت های این صفحه را کارت ویزیت های بافت دار تشکیل می دهند، این کارت ها دارای بافت های متنوعی بوده که علاوه بر زیبایی ظاهری حس لمس خوشایندی به کارت شما نیز می بخشند. این کارت ها فقط با یک طراحی عالی می توانند به بهترین شکل خود را نمایش دهند. به دلیل داشتن بافت نامسطح معمولا از پوشش های سلفون و لمینت روی این کارت ها استفاده نمی شود و برای افزایش مقاومت و ضخامت کارت های بافت دار می توانید ضخامت 600 گرمی را برای آن ها انتخاب کنید که علاوه بر فانتزی بودن، کارت ویزیت خود را کاملا لوکس و شکیل کنید و ماندگاری آن را به میزان زیادی بالا ببرید.

کارت ویزیت دو لایه: این کارت ویزیت بسیار مناسب اتیکت و تگ های لباس خاص و لوکس می باشد. استفاده از لایه شفاف کالک روی آن و چاپ روی هر دولایه جلوه ای خاص و چشمگیر به کارت شما می دهد. با داشتن خلاقیت و رعایت نکاتی در طراحی می توانید منحصربفرد ترین کارت ویزیت را برای خود بیافرینید.

کارت ویزیت اشکال دلخواه: در این دسته از کارت ها می توانید هر جنسی را برای کارت یا اتیکت خود انتخاب کنید و به هر شکلی که تمایل دارید آن را برای شما برش می دهیم. اشکال خاصی مانند دایره، مثلت، طرح یک خانه یا یک خودرو، هر طرحی که در ذهن خود دارید. مطمئن باشید نمی توان کارتی فانتزی تر و خاص تر از یک کارت برش خورده متناسب با طراحی اش پیدا کرد.

در صورتی که به کارت های بدون بافت، ساده و کلاسیک علاقه دارید از صفحه کارت ویزیت های ساده و برای مشاهده کارت های اعلاء ما از صفحه کارت ویزیت لوکس ما دیدن نمایید.

پرسش های متداول

این کارت ویزیت ها فقط برای مصارف فانتزی کاربرد دارند؟

خیر، تمام کارت های بافت دار ما جزو دسته بندی فانتزی قرار دارند ولی می توان با یک طراحی استاندارد و کلاسیک کارتی کاملا رسمی، اداری و لوکس چاپ کرد. کارت های فابریانو و کتان جزو پرفروش ترین کارت های ما بوده و با طرح های کلاسیک جلوه ای بی نظیر و زیبا دارند.

کارت ویزیت های فانتزی قیمت بالایی دارند؟

خیر، بسیاری از کارت ویزیت های فانتزی قیمت بسیار مناسبی دارند، بعنوان مثال کارت ویزیت فانتزی کرافت ارزان تر از بسیاری از کارت ویزیت های ساده است. همچنین انواع کارت ویزیت های کتان بسیار ارزان قیمت و بصرفه هستند.

کیفیت کارت ویزیت های فانتزی چگونه است؟

کارت ویزیت های فانتزی به دلیل اینکه اکثرا روی کاغذهای بافت دار چاپ می شوند امکان پوشش های سلفون یا لمینت روی آن ها نیست و به دلیل ماهیت کاغذی خود بایستی در تماس با آب و رطوبت قرار نگیرند. دومین عامل ضخامت و انعطاف پذیری آن هاست که تنها از کارت های لمینت شده ضعیف تر می باشند. در صورتی که کارتی محکم، مقاوم و ضخیم نیاز دارید ضخامت 600 گرمی هر کدام از این کارت ها را سفارش داده تا با ضخامت دو برابری و استحکام بسیار بالا کارتی فانتزی، لوکس و بسیار مرغوب داشته باشید.

تحویل 2 ساعته مربوط به چه کارت هایی است؟

بجز کارت های ضخیم، دو لایه و برش دلخواه، سایر کارت های این دسته دارای امکان تحویل 2 ساعته خانه چاپ و گرافیک می باشند و کلیه مراحل چاپ و برش آن ها در مدت کمتر از 2 ساعت انجام شده و ارسال می گردند.

حداقل تیراژ چاپ کارت ویزیت چه تعدادی است؟

تمامی کارت ویزیت های دیجیتال این دسته امکان چاپ حداقلی 100 عدد را دارا می باشند.

در تیراژ بالاتر می توان به قیمت ارزان تری سفارش داد؟

بله، بطور خودکار با افزایش تیراژ تخفیف ویژه ای روی قیمت نهایی کارت شما اعمال می شود. با این حال در صورتی که به تیراژ هزار عدد یا بالاتر نیاز دارید می توانید از چاپ کارت ویزیت افست فانتزی استفاده نمایید و با قیمت بسیار پایین تری کارت های خود را چاپ کنید.

print-products