کارت ویزیت سلفون مخملی

چاپ دیجیتال کارت ویزیت های ساده

کارت ویزیت بدون بافت، با پوشش یا بدون پوشش

کارت ویزیت های ساده تنها مناسب کارهای کلاسیک، رسمی و اداری نیست و می توان با طراحی و رنگ بندی مناسب آن را به کارتی فانتزی و جذاب تبدیل کرد و یا با انتخاب ضخامت 600 گرمی، آن را به کارتی کاملا لوکس و زیبا تبدیل کرد.

کارت ویزیت سلفونی: پوشش نازکی است که روی کاغذ گلاسه کشیده می شود و علاوه بر زیبایی مقاومت آن را در برابر رطوبت و پارگی افزایش می دهد. دو نوع سلفون مات و سلفون براق در همین دسته یعنی کارت ویزیت های ساده قرار گرفته ولی پوشش سلفون مخملی بخاطر قیمت بالاتر، ظاهر و حس لمس خاص خود در دسته کارت ویزیت های لوکس ما قرار می گیرد.

کارت ویزیت لمینت: لمینت پوشش مستحکمی است که روی کارت ویزیت های گلاسه کشیده می شود، این پوشش کارت شما را ضخیم و مستحکم کرده و مقاومت آن را به میزان زیادی بالا می برد. دو نوع لمینت مات و لمینت براق وجود دارد که متناسب با طراحی و سلیقه خود می توانید بین آن ها انتخاب کنید.

کارت ویزیت های بدون پوشش: کارت ویزیت گلاسه روی معروف ترین کاغذ صنعت چاپ یعنی کاغذ گلاسه چاپ می شود. این کاغذ سطحی بسیار صاف و صیغلی دارد که آن را مناسب انواع پوشش های سلفون و لمینت می کند. با این حال برای چاپ کارتی با قیمت مناسب تر می توانید این کارت را بدون هیچ پوششی سفارش دهید. همچنین برای بالا بردن ضخامت آن می توانید نوع 600 گرمی آن را سفارش دهید

همچنین برای مشاهده کارت ویزیت های بافت دار و فانتزی ما می توانید از صفحه کارت ویزیت های فانتزی خانه چاپ و گرافیک دیدن نمایید

پرسش های متداول

ارزان ترین کارت ویزیت چه جنسی است؟

در میان کارت ویزیت های دیجیتال ساده، کارت ویزیت گلاسه ارزان ترین کارت محسوب می شود و کارت های سلفون مات و براق نیز قیمت بسیار پایینی دارند.

کیفیت کارت ویزیت های ساده چگونه است؟

کارت ویزیت های ساده به دلیل سرعت چاپ و کیفیت بالا همواره از پر فروش ترین کارت ویزیت ها در صنعت چاپ بوده اند و با چسباندن پوشش روی آن ها از نظر مقاومتی نیز تضمین شده می باشند. مخصوصا کارت های با پوشش لمینت بسیار با کیفیت و شکیل بوده و کارت ویزیت با لمینت مات به نوعی جزو کارت های لوکس نیز محسوب می شود. همچنین می توانید با انتخاب ضخامت 600 گرمی برای کارت های خود آن ها را کاملا لوکس و خاص کرده و کارتی مقاوم، زیبا و شکیل داشته باشید.

تحویل 2 ساعته مربوط به چه کارت هایی است؟

تمامی کارت های این دسته جزو کارت هایی با امکان انتخاب تحویل 2 ساعته بوده و به محض سفارش شما و تایید طراحی کلیه مراحل چاپ، پوشش کارت و برش در کمتر از 2 ساعت انجام شده و ارسال می گردد. لازم به ذکر است که کارت های 600 گرمی به دلیل نیاز به قرارگیری زیر پرس امکان تحویل 2 ساعته ندارند.

حداقل تیراژ چاپ کارت ویزیت چه تعدادی است؟

تمامی کارت ویزیت های دیجیتال این دسته امکان چاپ حداقلی 100 عدد را دارا می باشند.

در تیراژ بالاتر می توان به قیمت ارزان تری سفارش داد؟

بله، بطور خودکار با افزایش تیراژ تخفیف ویژه ای روی قیمت نهایی کارت شما اعمال می شود. با این حال در صورتی که به تیراژ هزار عدد یا بالاتر نیاز دارید می توانید از چاپ کارت ویزیت افست ساده استفاده نمایید و با قیمت بسیار پایین تری کارت های خود را چاپ کنید.

print-products