کارت-ویزیت-لمینت-براق

کارت ویزیت لمینت مات

چاپ دیجیتال با تحویل 2 ساعته (حداقل تیراژ)


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیریدپیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

کارت ویزیت لمینت مات
راهنمای طراحی کارت ویزیت

لطفا پیش از ارسال فایل طراحی، راهنمای طراحی کارت ویزیت را مشاهده بفرمایید.

لمینت مات

پوشش لمینت مات علاوه بر ویژگی های ذاتی لمینت مانند ضخامت بالا و مقاومت در برابر رطوبت و پارگی، بسیار شکیل بوده، بازتاب نور کمی دارد و مقاومت بالایی در جذب اثر انگشت ایجاد می کند (لک نمی شود) و برای کارت ویزیت هایی با طراحی رنگ های تیره و کلاسیک بسیار مناسب است. پوشش لمینت ماتی که روی کارت ویزیت گلاسه معمولی کشیده می شود جلوه و استحکام آن را به کلی تغییر می دهد، انعطاف آن را کم کرده و ضخامت آن را افزایش می دهد. ولی اگر خواهان کارتی سخت تر، ضخیم تر و مستحکم تر از لمینت معمولی هستید، می توانید با انتخاب گزینه گرماژ 600 گرمی کارت ویزیتی بسیار سخت و مقاوم و منحصر بفرد داشته باشید.

انواع لمینت

لمینت مات و لمینت براق انواع مختلفی از پوشش لمینت هستند که وظیفه اصلی آن پوشش دادن چاپ و افزایش مقاومت و ماندگاری آن است. این پوشش ها بافتی پلاستیک گونه داشته و با چسبیدن روی کارت ویزیت آن را ضخیم و مستحکم کرده و از آن در برابر رطوبت و پاره شدن محافظت می کنند. این دو لمینت تفاوت چندانی از نظر ضخامت و مقاومت با یکدیگر ندارند و عامل زیبایی و هماهنگی با طراحی نقش مهمی در انتخاب پوشش لمینت مناسب دارد. می توانید وارد صفحه کارت ویزیت لمینت براق شوید، تصاویر نمونه کارت های چاپ شده با لمینت براق را مشاهده کرده، با لمینت مات مقایسه نمایید و بهترین گزینه را برای چاپ کارت ویزیت خود انتخاب کنید.

گالری تصاویر لمینت مات

از مزیت های چاپ دیجیتال کارت ویزیت سرعت بسیار بالای آن است، امکان چاپ کارت ویزیت شما در مدت زمان تنها 2 ساعت با بالاترین کیفیت چاپ و برش همراه با مناسب ترین قیمت از امکانات خانه چاپ و دیجیتال برای شما عزیزان است. برای مشاهده تمام کارت ویزیت های دیجیتال خانه چاپ و گرافیک از صفحه چاپ کارت ویزیت فوری ما بازدید نمایید.

print-products