چاپ کارت ویزیت اشکال خاص

چاپ دیجیتال کارت ویزیت خاص با برش دلخواه شما*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید
پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 مستطیل با برش نیم دایره
تگ دایره پانچ بزرگ
تگ دایره پانچ ریز
تگ دایره 4 سانتی پانچ دار
تگ دایره 4 سانتی بدون پانچ
تگ مربع پانچ دار
کارت ویزیت اشکال خاص

لطفا پیش از ارسال فایل طراحی، راهنمای طراحی کارت ویزیت را مشاهده بفرمایید.

راهنمای طراحی کارت ویزیت

نکته: به دلیل هزینه های اولیه ساخت قالب و برش این کارت ویزیت، سفارش در تیراژ بالا بسیار بصرفه تر خواهد بود.

کارت ویزیت با اشکال خاص

چاپ کارت ویزیت و انواع تگ و اتیکت پوشاک و محصولات دیگر با اشکال خاص و سفارشی متناسب با طراحی محصول شما. کارت ویزیت و یا تگ استخوان شکل برای استفاده در پت شاپ ها، تگ های قلب شکل برای فروشگاه های کادویی، طرح قیچی برای کارت ویزیت آرایشگاه ها، طرح عینک برای فروشنده های لنز و عینک و هزاران طرح خلاقانه دیگر. تنها کافی است کمی خلاقیت به خرج دهید و بهترین و خاص ترین کارت ویزیت را برای خود چاپ کنید. در صورتی که به طراح حرفه ای کارت ویزیت نیاز دارید نیز نگران نباشید، در خانه چاپ و گرافیک تمام مراحل طراحی کارت، طراحی قالب و چاپ کارت ویزیت روی هر نوع کاغذی قابل انجام است.

تگ لباس و انواع پوشاک

بهترین شیوه برای نمایش اطلاعات مورد نیاز یا برند پوشاک، استفاده از تگ و اتیکت در آن هاست. برای اینکه پوشاکی که قصد فروش آن را دارید بتواند کیفیت بالای خود را نشان دهد بایستی اطلاعات خود را به خوبی نمایش دهد. استفاده از تگی با کیفیت و منحصربفرد روی پوشاک تولیدی می تواند کمک بسزایی در برندینگ و فروش محصولات شما بگذارد و شناسایی و انتخاب آن را آسان کند.

تگ های لباس به دلیل اینکه روی محصولات مختلف بوسیه نخ یا زنجیری باریک آویزان می شوند بصورت پیش فرض روی آن ها پانچ می خورد. می توانید از میان کاغذهای مختلف برای تگ لباس خود انتخاب کنید و با توجه به نوع طراحی و نوع محصولی که این تگ روی آن نصب می شود بهترین گزینه را برای چاپ انتخاب کنید. چاپ تگ های اشکال خاص بصورت چاپ دیجیتال است ولی به دلیل تیراژ بالا و برش خاص خود زمان بیشتری نسبت به سایر کارت های چاپ شده این مجموعه برای آماده سازی نیاز دارد. در صورتی که زمان چاپ برای شما بسیار مهم است می توانید از صفحه چاپ کارت ویزیت فوری ما بازدید نمایید و هرنوع کارتی که تمایل دارید را انتخاب کرده و با انتخاب سایز مربعی و گزینه پانچ تگ لباسی زیبا با چاپ 2 ساعته ما برای پوشاک خود چاپ کنید.

پرسش های متداول

این کارت ها چگونه ساخته می شوند؟

برای این نوع از کارت ویزیت ها با برش خاص در ابتدا طرح ارسالی شما روی کارت ویزیت استاندارد با ابعاد 8.5 در 5.5 چاپ می شود، سپس طرح قالب شما ساخته می شود و کارت ویزیت های چاپ شده توسط آن برش داده شده و آماده می شوند. البته امکان چاپ در ابعاد کاملا سفارشی نیز وجود دارد.

چرا هزینه شکل های آماده با اشکال دلخواه شما تفاوت دارد؟

به این دلیل که در قالب های موجود هزینه ساخت قالب حذف می شود و کارت های شما تنها بایستی توسط قالب موجود برش داده شوند هزینه نهایی، پایین تر از قالب های سفارشی و جدید می شود.

چرا چاپ کارت های اشکال خاص در تیراژ کم گرانتر از سایر کارت هاست؟

به دلیل هزینه ساخت قالب و هزینه برش کارت های شما با آن، چاپ در تیراژ پایین به صرفه نخواهد بود و بهتر است تیراژ بالاتری انتخاب کرده تا قیمت هر کارت ویزیت بسیار ارزان تر شود.

آیا امکان چاپ 2 ساعته این نوع کارت وجود دارد؟

بله و خیر! به دلیل دیجیتال بودن این نوع چاپ، چاپ کارت شما در 2 ساعت انجام پذیر است ولی به دلیل زمان بر بودن ساخت قالب و برش کارت شما توسط آن مراحل آماده سازی کارت شما طولانی تر از سایر کارت های دیجیتال بوده اما بسیار سریع تر از چاپ افست خواهد بود.

آیا خود شما متناسب با طرح کارت ما قالب طراحی می کنید؟

طرح کارت و طرح قالب هر دو توسط شما ارسال می شود ولی در صورت نیاز به طراحی با دریافت هزینه مجزا هم طراحی کارت و هم طراحی قالب شما را متناسب با طرحتان انجام خواهیم داد.

آیا هر نوع قالبی را می توان ساخت؟

خیر، از طرح هایی که دارای جزئیات ریز و فراوان باشند نمی توان قالب ساخت و هرچه طرح قالب شما ساده تر باشد کار شما تمیز تر خواهد شد.

آیا می توان از هر طرحی برای این کارت استفاده کرد؟

به دلیل خطای موجود در برش کارت ها، بایستی حتما طرح شما از لبه های قالب فاصله داشته باشد و طراحی دارای حاشیه نباشد.

این نوع کارت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به دنبال کارت ویزیت خاصی می گردید که واقعا منحصر بفرد باشد، کارتی که با نشان دادن آن توجهات را به سمت خود بکشانید و بجای کارت ویزیت های ساده ی مستطیل و مربع به فکر کارتی متفاوت هستید، کارت ویزیت های قالبی خانه چاپ و گرافیک دقیقا مناسب هدف شماست.

چاپ تگ لباس و کارت ویزیت ارزان و فوری

  • به تعداد کمتری کارت ویزیت نیاز دارید و زمان چاپ برای شما بسیار اهمیت دارد؟ در صفحه چاپ دیجیتال کارت ویزیت اکثر کارت ویزیت های ما امکان چاپ 2 ساعته را دارا هستند. کافی است وارد هر بخش دلخواه شوید و کارت خود را بصورت 2 ساعته چاپ کنید و در همان روز تحویل بگیرید.
  • تگ لباس و پوشاک در تعداد محدود و آزمایشی می خواهید؟ با ورود به صفحه هر کارت ویزیتی می توانید سایز مربع شکل را انتخاب کرده و گزینه پانچ کارت را بزنید. تگ و اتیکت دلخواه خود را روی هر کاغذی که می خواهید چاپ کنید.
print-products