چاپ پاکت

چاپ پاکت فوری و ارزان

چاپ پاکت بصورت دیجیتال و افست

چاپ-افست-خانه-چاپ-و-گرافیک

چاپ پاکت ارزان

چاپ افست پاکت در تیراژ بالا

چاپ-دیجیتال-خانه-چاپ-و-گرافیک

چاپ پاکت فوری

چاپ دیجیتال پاکت با تحویل 2 ساعته

چاپ دیجیتال: چاپ دیجیتال چاپی فوری با کیفیت عالی و بدون نیاز به آماده سازی های زمان بر است. در هر مرحله از چاپ دیجیتال امکان مشاهده هرگونه اشکال و رفع آسان آن وجود دارد سرعت این چاپ بسیار بالاست و هزینه چاپ در تیراژ کم آن بسیار ارزان است. ولی با بالا رفتن تیراژ نسبت به چاپ افست هزینه بیشتری خواهد داشت.

چاپ افست: چاپی با کیفیت بالا و رنگ های زنده و طبیعی است. این چاپ با توجه به ساختار آن نیازمند آماده سازی زیادی پیش از چاپ است و به همین دلیل سرعت آن پایین است و هزینه چاپ در تیراژ کم با این چاپ به صرفه نمی باشد. ولی با توجه به اینکه تنها یک بار نیاز به آماده سازی دارد هرچه تیراژ بالا تر باشد این چاپ به صرفه تر خواهد شد.

پاکت نامه ملخی

چاپ پاکت نامه

خانه چاپ و گرافیک همواره در تلاش است تا متنوع ترین خدمات چاپی را برای مشتریان خود فراهم کند. از این رو انواع خدمات چاپ پاکت شامل چاپ دیجیتال پاکت و چاپ افست پاکت با بالاترین کیفیت در این مجموعه انجام می شود. چاپ پاکت در سایز های مختلف پاکت نامه (پاکت ملخی)، A4 درب روی عرض، A4 درب روی طول، پاکت 18*13 ، پاکت 14*20، پاکت 16*22، پاکت 16*16 ، پاکت سی دی و غیره و سایزهای سفارشی در کوتاه ترین زمان ممکن قابل ارائه می باشد. برای چاپ دیجیتال پاکت آماده باید طراحی شما طبق الگوهای داخل سایت انجام پذیرد تا خروجی دلخواه شما بدست آید. برای این منظور می توانید متناسب با سایز انتخابی خود وارد بخش پاکت مربوطه شده و الگوهای آماده ما را مشاهده بفرمایید. برای نمونه در تصویری که مشاهده می فرمایید الگوی چاپ پاکت نامه یا همان پاکت ملخی متناسب با ابعاد پاکت و لبه های پاکت مشخص شده تا چاپ شما به بهترین شکل روی آن انجام شود.

پاکت ملخی

پاکت نامه با اندازه استاندارد با نام پاکت ملخی یا پاکت نامه ملخی شناخته می شود. پاکت نامه اداری در سایزهای a4، a5 و پاکت ملخی جزو پرکاربردترین پاکت های تولیدی هستند. در دو بخش پاکت نامه فوری که با استفاده از چاپ دیجیتال انجام می شود و پاکت نامه ارزان که با چاپ افست در تیراژ بالا انجام می شود می توانید پاکت در سایز مناسب خود را پیدا کرده و با مشاهده قیمت بروز و لحظه ای پاکت مناسب خود را انتخاب کنید.

print-products