چاپ دیجیتال بروشور

بروشور تک برگ و بروشور چند لت تحویل دو ساعته (حداقل تیراژ)

چاپ دیجیتال بروشور ، چاپی با کیفیت بالا و بسیار فوری است و در تیراژ های پایین کاملا مقرون بصرفه و ارزان می باشد، ولی با بالا رفتن تیراژ چاپ، چاپ افست مقرون بصرفه تر از چاپ دیجیتال می شود. در صورتی که به تیراژ بالای بروشور نیاز دارید و یا زمان چاپ برایتان اهمیت زیادی ندارد می توانید از صفحه چاپ افست بروشور خانه چاپ و گرافیک بازدید نمایید.

همچنین در صورتی که برای پروژه خود به صحافی نیاز دارید می توانید از صفحه چاپ دیجیتال کاتالوگ بازدید نمایید و بنابر نیاز خود یکی از صحافی منگنه و یا صحافی چسب گرم را انتخاب نمایید.

کاتالوگ 3 لت

چاپ دیجیتال بروشور فوری

خانه چاپ و گرافیک به دلیل در اختیار داشتن تنوع زیاد کاغذ و مقوا سرویس متفاوتی در زمینه چاپ دیجیتال بروشور و کاتالوگ ارائه می دهد، شما برای چاپ دیجیتال یک کاتالوگ با یک جلد متفاوت میتوانبد از مقواهای فانتزی ما بهره ببرید و کاتالوگی متفاوت و خلاقانه از آنچه معمول است را به مشتریان خود ارائه دهید، همچنین برای چاپ دیجیتال صفحات داخلی کاتالوگ خود میتوانید از یک کاغذ فانتزی و یا ترکیب چند کاغذ استفاده کنید. در این خصوص میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید و همچنین میتوانید برای دریافت کاتالوگ نمونه کاغذ و مقواهای فانتزی چاپ دیجیتال با ما تماس بگیرید.

چاپ دیجیتال بر خلاف تصور چاپی با قابلیت های بالاست. ما در خانه چاپ و گرافیک انواع چاپ دیجیتال کاتالوگ و بروشور را به صورت فوری و بالاتریت کیفیت به شما عرضه میکنیم.

انواع چاپ بروشور و کاتالوگ

  • چاپ دیجیتال کاتالوگ تا 32 صفحه با صحافی منگنه
  • چاپ دیجیتال کاتالوگ بیشتر از 32 صفحه با صحافی چسب گرم
  • چاپ دیجیتال بروشور تک برگ
  • چاپ دیجیتال بروشور دو لت ، سه لت ، چهار لت و خط تا سفارشی