منو بروشوری

چاپ بروشور

چاپ بروشور دیجیتال و افست در انواع سایز


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک

چاپ دیجیتال قیمت بصرفه


چاپ افست قیمت بصرفهچاپ پیش فاکتور

بروشور تک لت

بروشور تک لت

بروشور دو لت

بروشور سه لت

بروشور سه لت

بروشور چهار لت

بروشور پنج لت

بروشور پنج لت

بروشور شش لت

بروشور شش لت

چاپ بروشور، چاپ روی کاغذ بصورت یک رو یا دو رو و بدون صحافی است. در صورتی که برای پروژه خود به صحافی نیاز دارید می توانید از صفحه چاپ کاتالوگ بازدید نمایید و متناسب با تعداد صفحات کاتالوگ خود بین انواع صحافی مانند منگنه، منگنه لوپ، فنر لوپ و چسب گرم صحافی مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

تفاوت چاپ بروشور دیجیتال و افست

چاپ دیجیتال: در چاپ دیجیتال فایل شما به چاپگرها فرستاده می شود و برگه ها یکی یکی چاپ می شوند، هیچ کلیشه و آماده سازی زمان بر و یا هزینه بری وجود ندارد. در این نوع چاپ امکان چاپ حتی 1 برگ بروشور نیز وجود دارد و بهترین روش برای چاپ در تیراژ کم تا متوسط با سرعت بالا و هزینه پایین است اما وقتی تیراژ چاپ بالا برود صرفه اقتصادی خود را از دست می دهد.

چاپ افست: در این نوع چاپ نیاز به ساخت کلیشه، استفاده از زینک و آماده سازی های هزینه بر و زمان بری برای شروع است. به همین دلیل حتی در تیراژ پایین هزینه و زمان بسیار بالاتری نسبت به چاپ دیجیتال در بر دارد. اما وقتی این آماده سازی های زمان بر و هزینه بر انجام شد سرعت چاپ بسیار بالایی خواهد داشت و در تیراژ بالا نه تنها هزینه بسیار پایین تر بلکه سرعت بالاتری هم خواهد داشت.

نکته: برخی از تکنیک های چاپی مانند طلاکوبی، یووی موضعی، چاپ پنج رنگ و … تنها مختص چاپ افست است.

گالری تصاویر چاپ دیجیتال بروشور

طراحی و چاپ بروشور

کلیه مراحل طراحی و چاپ بروشور در این مجموعه توسط متخصصین حرفه ای طراحی و کارمندان متخصص بخش چاپ انجام می پذیرد. برای داشتن بروشوری حرفه ای، جذاب و منحصر بفرد نیاز به داشتن طراح حرفه ای یا هزینه های گزافی ندارید، کافی است مشخصات و عکس محصول یا پروژه خود را برای ما ارسال نمایید تا از اولین مرحله طراحی بروشور تا آخر مرحله تحویل بروشور چاپ شده به شما در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت با هزینه ای مقرون بصرفه و ارزان توسط این مجموعه انجام شود. طراحی بروشور شما در چندین مرحله با شما چک شده و تک تک نکات مهم شما در طراحی لحاظ شده تا وقتی که طراحی کاملا منطبق با سلیقه شما و با رعایت کامل اصول طراحی شود، سپس بروشور آماده شده پس از تایید شما در چاپخانه مجموعه به صورت چاپ دیجیتال به تعداد مورد نظر شما چاپ شده و در اختیار شما قرار می گیرد. حتی می توانید تعداد انگشت شماری بروشور چاپ کنید و پس از مشاهده آن در صورت نیاز تغییرات مورد نظر خود را اعمال کرده، سپس به تعداد نیاز خود سفارش داده و چاپ کنید.

چاپ فوری بروشور

خانه چاپ و گرافیک با در اختیار داشتن مدرن ترین ماشین آلات چاپ دیجیتال و متنوع ترین کاغذ و مقواهای چاپی ساده و فانتزی ارائه دهنده با کیفیت ترین چاپ دیجیتال در کشور است. چاپ دیجیتال بروشور یا همان چاپ فوری بروشور در مدت زمان تنها یک روز تمامی برگه های شما را چاپ کرده در صورت نیاز پوششی از جنس سلفون برای افزایش مقاومت برگه ها در برابر پارگی و رطوبت روی تک تک آن ها قرار گرفته و در اختیار شما قرار می دهد. حتی امکان چاپ 2 ساعته بروشور شما بطور سفارشی نیز وجود دارد تا هیچگاه نگران زمان چاپ پروژه های خود نباشید. خیلی ها این تصور را دارند که چاپ دیجیتال بخاطر ماهیت چاپ فوری خود کیفیت بالایی ندارد و برای چاپ باکیفیت بالا نمی توان روی آن حساب کرد. اما چاپ دیجیتال مجموعه ما با چاپ عمیق و با کنتراست عالی رنگ های تیره و حفظ شادابی رنگ های روشن و زنده به راحتی با چاپ افست رقابت کرده و در مواردی از آن پیشی نیز می گیرد. چاپ دیجیتال با تحویل فوری و کیفیت فوق العاده در کنار قیمت مقرون بصرفه تنها در خانه چاپ و گرافیک.

بروشور تک لت

بروشور تک لت، یک برگ کاغذ چاپ شده بدون خط تا با سلفون و یا بدون سلفون است که معمولا برای معرفی محصولات به کار می رود. بروشور های تک لت معمولا با کاغذهای با گرماژ بالا چاپ شده و با روکش سلفون مقاوم و مستحکم  شده و برای معرفی محصولات از بهترین شیوه های تبلیغاتی می شوند. این نوع بروشور کاربرد های زیادی در صنعت داشته و بعنوان مثال می توان در برگه های گارانتی محصولات، برگه های معرفی محصولات، برگه های تبلیغاتی که در نمایشگاه به بازدید کنندگان ارائه می شود و هر مورد دیگری که به معرفی با یک برگه کاغذ نیاز دارد استفاده کرد. در صورتی که به بروشوری چند بخشی نیاز دارید تا بعنوان مثال در یک سمت عکس محصول و در سمت دیگر توضیحات آن درج شود می توانید از بروشور دولت استفاده کنید و در صورتی که می خواهید بخش های مجزای بیشتری در بروشور خود داشته باشید از خط تاهای بیشتری در بروشور خود استفاده کنید. بعنوان مثال یک بروشور پنج لت، ده بخش متفاوت در پشت و روی خود برای نمایش اطلاعات مختلف محصولات شما دارد.

بروشور چند لت

بروشور چند لت، شامل بروشور دو لت، بروشور سه لت و یا با تعداد خط تا های دلخواه شما است و برای افزایش مقاومت و زیبایی آن ها می توان از روکش سلفون استفاده کرد. بروشور های چند لت معمولا برای معرفی چندین محصول در یک برگه و یا محصولاتی که اطلاعات زیادی باید در بروشور آن ها درج شود به کار می روند. بروشور های چندلت معمولا با کاغذهای با گرماژ پایین چاپ شده و برای ارائه مشخصات محصولات از بهترین شیوه های تبلیغاتی می شوند. این نوع بروشور کاربرد های زیادی در صنعت داشته و بعنوان مثال می توان در برگه های راهنمای استفاده محصولات، برگه های معرفی ویژگیهای محصول، برگه های تبلیغاتی برای چندین محصول در یک برگ که در نمایشگاه به بازدید کنندگان ارائه می شود و هر مورد دیگری که به معرفی با یک برگه کاغذ نیاز دارد استفاده کرد. در صورتی که محصول شما اطلاعات زیادی برای درج در بروشور ندارد یا اینکه مایلید تنها یک محصول در هر بروشور درج شود می توانید از خط تا در بروشور خود استفاده نکنید و بروشور خود را تک لت چاپ کنید.

کاتالوگ 3 لت

بروشور سه لت

از پرکاربرد ترین بروشور های تبلیغاتی می توان به بروشور سه لت اشاره کرد. این بروشور در سایز A۴ به استانداردی برای معرفی محصولات تبدیل شده است

انواع خدمات چاپ بروشور

  • چاپ فوری بروشور
  • بروشور رنگی
  • بروشور دیجیتال
  • طراحی بروشور
  • چاپ بروشور تک برگ
  • چاپ بروشور دو لت
  • بروشور با تعداد خط تا سفارشی

نمونه بروشور

در صورتی که مایلید خودتان طراحی بروشور را انجام دهید و به دنبال بروشور های زیبا برای الهام گرفتن در طراحی هستید یا اینکه به دنبال طرحی شبیه به پروژه های چاپ شده قبلی و با تغییرات مخصوص خودتان هستید یا اینکه فارغ از طراحی بروشور خود می خواهید ببینید بروشور شما روی کاغذهای مختلف چه جلوه ای دارد و برای انتخاب جنس و گرماژ بروشور خود مردد هستید می توانید در بخش مربوط به هر بروشور با مشاهده نمونه بروشور های ما به انتخاب طراحی خود کمک کنید. و یا اینکه با مراجعه به این مجموعه از نزدیک تک تک کاغذهای مورد نظر را لمس کرده نمونه بروشور های چاپ شده ما را مشاهده کرده سپس جنس کاغذ مناسب بروشور خود را انتخاب کرده تا با خیال راحت و مطمئن از نتیجه کار پروژه چاپی خود را سفارش داده و در کمترین زمان از ما تحویل بگیرید.

بروشور تبلیغاتی

بروشور تبلیغاتی یکی از بهترین ابزار ها برای برندسازی و تبلیغات محصولات شماست. بروشور ها وقتی در گرماژ بالا و روکش های سلفونی تولید شوند از ماندگار ترین و مقاوم ترین تولیدات تبلیغاتی برای ارائه به مشتریان شماست. می توانید با فروش هر محصول بروشوری از سایر محصولات خود یا محصولات مرتبط خود را به مشتری ارائه کنید تا مشتری را دوباره به سمت خود جلب کنید. در نمایشگاه ها ارائه بروشور خدمات یا محصولات شما به بازدیدکنندگان از بهترین راه ها برا ی دیده شدن و جلب نظر مشتریان است. یک محصول با کیفیت بدون معرفی شدن دیده نخواهد شد. محصولات خود را با بروشور به آسانی تبلیغ کنید. با چاپ بروشور منحصر بفرد برای تک تک محصولات خود باعث شوید هر محصول به تنهایی وارد رقابت شده و گوی سبقت را در تبلیغات از همکاران و رقبای خود بربایید.

پرسش های متداول

چاپ دیجیتال بروشور چه مزایایی دارد؟

شما با چاپ دیجیتال می تواندی حتی 1 برگ بروشور چاپ کنید و یک ساعت بعد تحویل بگیرید. توانایی چاپ در تیراژ کم و سرعت فوق العاده بالا از مهمترین مزایای چاپ دیجیتال بروشور است.

 

چاپ افست بروشور چه مزایایی دارد؟

چاپ افست بروشور در تیراژ بالا بسیار مقرون بصرفه تر از چاپ دیجیتال خواهد بود و همچنین می توانید از امکاناتی مانند رنگ طلایی و نقره ای، یووی موضعی و… نیز در این نوع چاپ استفاده نمایید.

 

از چه کاغذی برای چاپ بروشور استفاده کنیم؟

کاغذ گلاسه بهترین کاغذ برای چاپ بروشور با نمایش جذاب رنگ هاست. برای قیمت پایین تر نیز می توانید از کاغذ تحریر استفاده کنید که مانند برگه های کتاب است. اما هیچ بایدی وجود ندارد و روی تمامی کاغذهای ساده و فانتزی می توانید بروشور خود را با سلیقه خودتان چاپ کنید.

 

سایز استاندارد بروشور چیست؟

بروشور ها معمولا در ابعاد A4 و A5 چاپ می شوند اما بنابر طرح و سلیقه شما می توانند در هر سایز دلخواه شما چاپ و برش داده شوند.

 

بروشور چند لت سفارش دهیم؟

تعداد لت و خط تای بروشور بستگی مستقیمی به نوع طراحی و اطلاعاتی دارد که برای محصول خود در نظر گرفته اید. ما می توانیم هر تعداد خط تا که نیاز داریم روی بروشور شما بیاندازیم.

print-products