چاپ دیجیتال کاتالوگ

چاپ فوری با تحویل دو ساعته (حداقل تیراژ)

صحافی-دوخت

صحافی دوخت

صحافی فنر دوبل

صحافی فنر دوبل

چاپ کاتالوگ صحافی منگنه لوپ

صحافی منگنه لوپ

صحافی-منگنه

صحافی منگنه

صحافی چسب گرم جلد سخت

صحافی چسب گرم جلد سخت

صحافی چسب گرم شومیز

صحافی چسب گرم شومیز

چاپ دیجیتال کاتالوگ، چاپی با کیفیت بالا و بسیار فوری است همراه با انجام صحافی که به شیوه های گوناگون صحافی فنر دوبل و صحافی منگنه برای تعداد پایین برگه ها و صحافی چسب گرم برای تعداد برگه های بالا انجام می شود. البته در صورت درخواست مشتری هر نوع صحافی ای در هر تعدادی از صفحات نیز انجام می شود ولی اینکار توصیه نمی گردد. در صورتی که به چاپ بروشور بدون صحافی نیز دارید می توانید از صفحه چاپ دیجیتال بروشور با تحویل فوری دیدن نمایید.

خانه چاپ و گرافیک به دلیل در اختیار داشتن تنوع زیاد کاغذ و مقوا سرویس متفاوتی در زمینه چاپ دیجیتال بروشور و کاتالوگ ارائه می دهد، شما برای چاپ دیجیتال یک کاتالوگ با یک جلد متفاوت میتوانبد از مقواهای فانتزی ما بهره ببرید و کاتالوگی متفاوت و خلاقانه از آنچه معمول است را به مشتریان خود ارائه دهید، همچنین برای چاپ دیجیتال صفحات داخلی کاتالوگ خود میتوانید از یک کاغذ فانتزی و یا ترکیب چند کاغذ استفاده کنید. در این خصوص میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید و همچنین میتوانید برای دریافت کاتالوگ نمونه کاغذ و مقواهای فانتزی چاپ دیجیتال با ما تماس بگیرید.

چاپ دیجیتال بر خلاف تصور چاپی با قابلیت های بالاست. ما در خانه چاپ و گرافیک انواع چاپ دیجیتال کاتالوگ و بروشور را به صورت فوری و بالاتریت کیفیت به شما عرضه می کنیم.