چاپ کاتالوگ خشتی 14*14

چاپ کاتالوگ و ژورنال

چاپ دیجیتال و افست کاتالوگ

صفحات داخلی:
جلد کاتالوگ:

*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید


پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک

چاپ دیجیتال قیمت بصرفه


چاپ افست قیمت بصرفهچاپ پیش فاکتور

صحافی منگنه

صحافی منگنه بیشتر مناسب تعداد برگه های کم می باشد و حداکثر تا 120 صفحه قابل انتخاب است و پس از آن بطور خودکار صحافی چسب گرم انتخاب می شود

صحافی منگنه لوپ

صحافی منگنه لوپ بیشتر مناسب تعداد برگه های کم می باشد و حداکثر تا 120 صفحه قابل انتخاب است و پس از آن بطور خودکار صحافی چسب گرم انتخاب می شود

صحافی چسب گرم

صحافی چسب گرم برای هر تعداد برگه ای قابل انجام است و کاتالوگ شما مشابه کتابی نفیس چاپ و صحافی می شود.

صحافی جلد سخت سلفونی

در این نوع صحافی طرح جلد شما روی کاغذ گلاسه چاپ شده، سلفون می شود، روی مقوایی ضخیم چسبانده شده و سپس به کتاب چاپ شده چسبانده می شود. جلدی بسیار شکیل، زیبا و مستحکم.

صحافی جلد سخت با فنر

در این نوع صحافی طرح جلد شما روی کاغذ گلاسه چاپ شده، سلفون می شود، روی مقوایی ضخیم چسبانده شده، پانچ میگردد و سپس با فنر دوبل صحافی می شود. جلدی بسیار شکیل، زیبا و مستحکم.

صحافی فنر دوبل

در این نوع صحافی جلد و صفحات داخلی کاتالوگ شما پس از چاپ پانچ شده و توسط فنر دوبل صحافی شده و کنار هم قرار می گیرند..

بدون صحافی

کاتالوگ بدون صحافی برای مواردی که قصد صحافی با شیوه خودتان را دارید، جهت صحافی های فانتزی، فنرهای شکل دار، منگنه های خاص و ...

تفاوت چاپ کاتالوگ دیجیتال و افست

چاپ دیجیتال: در چاپ دیجیتال فایل شما به چاپگرها فرستاده می شود و برگه ها یکی یکی چاپ می شوند، هیچ کلیشه و آماده سازی زمان بر و یا هزینه بری وجود ندارد. در این نوع چاپ امکان چاپ حتی 1 عدد کاتالوگ با هزینه بسیار پایین و سرعت بسیار بالا نیز وجود دارد و بهترین روش برای چاپ در تیراژ کم تا متوسط است زیرا وقتی تیراژ چاپ بالا برود صرفه اقتصادی خود را از دست می دهد.

چاپ افست: در این نوع چاپ نیاز به ساخت کلیشه، استفاده از زینک و آماده سازی های هزینه بر و زمان بری برای شروع است. به همین دلیل حتی در تیراژ پایین هزینه و زمان بسیار بالاتری نسبت به چاپ دیجیتال در بر دارد. اما وقتی این آماده سازی های زمان بر و هزینه بر انجام شد سرعت چاپ بسیار بالایی خواهد داشت و در تیراژ بالا نه تنها هزینه بسیار پایین تر بلکه سرعت بالاتری هم خواهد داشت.

نکته: برخی از تکنیک های چاپی مانند طلاکوبی، یووی موضعی، چاپ پنج رنگ و … تنها مختص چاپ افست است.

نکته: در حال حاضر استفاده از صحافی فنر دوبل و جلد سخت سلفونی و فنری تنها مختص چاپ دیجیتال است.

گالری تصاویر کاتالوگ و ژورنال

انواع صحافی کاتالوگ

صحافی چسب گرم: صحافی چسب گرم همان صحافی ای است که در چاپ کتاب به کار می رود. تمامی برگه ها از انتها توسط چسب به همدیگر چسبیده می شوند. این صحافی برای تعداد برگه های کم معمولا استفاده نمی شود در صورتی که می خواهید کاتالوگی کتابچه مانند و شکیل داشته باشید این صحافی را انتخاب کنید.

صحافی منگنه: صحافی منگنه یا همان منگنه معمولی علاوه بر قیمت مناسب خود، بسیار کوچک و ظریف است. منگنه ای مقاوم و کوچک که برگه ها را محکم در کنار یکدیگر قرار می دهد. صحافی منگنه برای تعداد برگه های کم و برگه های نازک تر و سبک تر بسیار مناسب است.

صحافی منگنه لوپ: صحافی منگنه لوپ از نظر کارایی دقیقا مانند منگنه عادی است و تفاوت آن با منگنه معمولی بیشتر ظاهری است. این نوع منگنه ظاهری شکیل تر و خاص تر دارد و برای قرار دادن منو های اضافی خود درون زونکن بسیار مناسب است.

در صورتی که صحافی ای مورد نظر شماست که در سیستم محاسبه قیمت موجود نیست تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

صحافی-دوخت

صحافی دوخت

صحافی فنر دوبل

صحافی فنر دوبل

چاپ کاتالوگ صحافی منگنه لوپ

صحافی منگنه لوپ

صحافی منگنه

صحافی منگنه

صحافی چسب گرم جلد سخت

صحافی چسب گرم جلد سخت

صحافی چسب گرم شومیز

صحافی چسب گرم شومیز

چاپ کاتالوگ دیجیتال و افست

چاپ کاتالوگ و ژورنال به دو صورت دیجیتال و افست این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده که در هر تیراژی چه 1 عدد چه ده هزار عدد در کمترین زمان و مناسب ترین هزینه چاپ کاتالوگ خود را انجام دهید. چاپ دیجیتال کاتالوگ چاپی با کیفیت و بسیار فوری است. بطوری که در عرض یک روز کلیه مراحل چاپ و صحافی و ارسال کاتالوگ و ژورنال شما انجام می شود. برای محاسبه آنلاین قیمت ژورنال و کاتالوگ خود کافی است تعداد صفحات و جنس آن ها را انتخاب کرده، پوشش برگه ها را در صورت نیاز مشخص کرده و در انتها با انتخاب صحافی برگه ها و با وارد کردن تیراژ مورد نیاز قیمت سفارش خود را مشاهده بفرمایید و با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید. وقتی تیراژ درخواستی شما بالاتر رود قیمت چاپ افست و چاپ دیجیتال برابر می شوند و پس از آن تیراژ قیمت چاپ کاتالوگ افست بسیار بصرفه تر خواهد شد.

بصورت کلی در تیراژ کم و متوسط چاپ دیجیتال کاتالوگ انجام میشود و در تیراژ بالا چاپ افست کاتالوگ مناسب تر است.

اگر برای معرفی محصول خود به کاتالوگ یا ژورنال نیاز ندارید و می خواهید از برگه های تکی استفاده کنید می توانید از صفحه چاپ بروشور ما بازدید نمایید. به نوعی می توان گفت بروشور همان کاتالوگ بدون صحافی است و به شکل تک برگ هایی با یا بدون خط تا چاپ، سلفون و عرضه می گردد.

خانه چاپ و گرافیک به دلیل در اختیار داشتن تنوع زیاد کاغذ و مقوا سرویس متفاوتی در زمینه چاپ دیجیتال بروشور و کاتالوگ ارائه می دهد، شما برای چاپ دیجیتال یک کاتالوگ با یک جلد متفاوت میتوانبد از مقواهای فانتزی ما بهره ببرید و کاتالوگی متفاوت و خلاقانه از آنچه معمول است را به مشتریان خود ارائه دهید، همچنین برای چاپ دیجیتال صفحات داخلی کاتالوگ خود میتوانید از یک کاغذ فانتزی و یا ترکیب چند کاغذ استفاده کنید. در این خصوص میتوانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید و همچنین میتوانید برای دریافت کاتالوگ نمونه کاغذ و مقواهای فانتزی چاپ دیجیتال با ما تماس بگیرید.

چاپ کاتالوگ

در این مجموعه انواع خدمات چاپ کاتالوگ و چاپ ژورنال با تحویل فوری و کیفیت بالا انجام می شود. برای ساخت یک کاتالوگ ابتدا تمام برگه ها چاپ می شوند سپس در صورت نیاز پوشش سلفون در انواع سلفون مات، سلفون براق و یا سلفون مخملی روی تک تک برگ ها قرار می گیرد. امکان انتخاب کاغذهای متفاوت برای جلد و صفحه های داخلی بصورت مجزا وجود دارد به عنوان مثال می توانید برای جلد از کاغذ گلاسه گرماژ بالا به همراه سلفون استفاده کنید تا مقاومت و استحکام کاتالوگ یا ژورنال شما بالا برود و در صفحات داخلی از کاغذهای ظریف تر با یا بدون سلفون استفاده کنید. بسته به میزان مقاومت و زیبایی کارتان برگه ها یا روکش سلفونی آن ها را تغییر دهید و قیمت کاتالوگ خود را محاسبه کرده با بهترین کیفیت چاپ کنید.

کاتالوگ چیست

کاتالوگ و ژورنال یکی از مهم ترین شیوه ها برای معرفی محصولات جدید محسوب می شود. به طور ساده به تعدادی برگه که معمولا عکس و مشخصات محصول روی آن ها چاپ می شود، سپس به اشکال متفاوتی مانند چسب گرم، منگنه و… صحافی می شود کاتالوگ یا ژورنال می گویند. کاتالوگ ها مانند کتابچه های معرفی محصول هستند که مخصوصا برای جذب مشتریان جدید به کار می روند. جلد کاتالوگ و صفحات داخلی آن می توانند از کاغذهایی با جنس های متفاوت و گرماژ مختلفی چاپ شوند. همچنین امکان سلفون کردن جلد و صفحات داخلی بصورت مجزا وجود دارد. در صفحات کم اکثرا از صحافی منگنه استفاده می شود و در صفحات زیاد برای حفظ استحکام و زیبایی از صحافی چسب گرم برای چسباندن برگه های چاپ شده استفاده می شود.

طراحی کاتالوگ

کاتالوگ یکی از مهم ترین ابزارهای تبلیغاتی برای ارائه محصول شما به مشتریان است. کیفیت یک کاتالوگ و میزان توجه به جزئیات در کاتالوگ محصولات، گویای مهارت کاری و کیفیت کالای شماست. محصول شما هرچند با کیفیت و با قیمت مناسب باشد ولی وقتی در کاتالوگی غیر استاندارد و بی کیفیت عرضه شود نمی تواند ارزش واقعی خود را نشان دهد و توانایی جذب مشتری را از دست می دهید. برای ساخت یک کاتالوگ با کیفیت اولین و مهم ترین قدم طراحی کاتالوگ است. برای طراحی کاتالوگ بایستی مسائل زیادی مانند روانشناسی رنگ، جنس کاغذی که می خواهید استفاده کنید، نوع پوشش کاغذ، نوع محصولی که ارائه می دهد، هویت بصری شرکت شما، هارمونی رنگ ها و ابعاد و سایز کاتالوگ رعایت شود تا نتیجه کار یک کاتالوگ حرفه ای و زیبا شود. خانه چاپ و گرافیک با رعایت کلیه اصول طراحی مدرن تمام مراحل طراحی اولیه، طراحی نهایی و چاپ دیجیتال کاتالوگ شما را توسط تیم متخصص طراحی و چاپ انجام می دهد تا خیال شما بابت داشتن کاتالوگی حرفه ای برای محصول باکیفیتتان راحت شود.

کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ چاپی برای ارائه به مشتریانی که وارد غرفه یا فروشگاه یا شرکت شما می شوند یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی است. اما وقتی قصد ارائه کاتالوگ به مشتریان وبسایت یا شبکه های اجتماعی خود را دارید بایستی به فکر ساخت یک کاتالوگ دیجیتال برای محصولات خود باشید. منظور از کاتالوگ دیجیتال فایلی معمولا با فرمت پی دی اف است که محصولات شما در آن به نمایش گذاشته می شوند و برای دانلود روی وبسایت یا شبکه های اجتماعی قرار می گیرد. دو مفهوم کاتالوگ دیجیتال و چاپ دیجیتال کاتالوگ را با هم اشتباه نگیرید. کاتالوگ دیجیتال نسخه ای مجازی از کاتالوگ شما است که از روی وب سایت شما دانلود شده و دیده می شود اما چاپ دیجیتال کاتالوگ شیوه ای برای چاپ کاتالوگ شما روی کاغذ است. خانه چاپ و گرافیک کلیه مراحل ساخت کاتالوگ اعم از ساخت کاتالوگ دیجیتال برای قرارگیری روی وبسایت شما و چاپ کاتالوگ با بهترین کیفیت چاپی و متنوع ترین کاغذ و سلفون را انجام داده و خیال شما را بابت دیده شدن محصولتان چه به شکل فیزیکی چه به شکل مجازی راحت می کند.

پرسش های متداول

 

چاپ دیجیتال کاتالوگ چه مزایایی دارد؟

شما با چاپ دیجیتال می توانید تنها یک جلد کاتالوگ چاپ کنید و در همان روز تحویل بگیرید. امکا ن چاپ در تیراژ کم و سرعت فوق العاده بالا از مهمترین مزایای چاپ دیجیتال کاتالوگ است.

 

قیمت کاتالوگ چطور محاسبه می شود؟

با وارد کردن تعداد، جنس و سایز صفحات داخلی و جلد کاتالوگ و انتخاب نوع صحافی و تیراژ دلخواه شما قیمت نهایی و بروز بطور آنی محاسبه شده و به شما نمایش داده می شود.

 

حداقل تیراژ چاپ کاتالوگ چه تعداد است؟

1 جلد. ولی با چاپ ده جلد قیمت نهایی بسیار کمتر شده و با افزایش تیراژ تخفیف های زیادی روی قیمت نهایی کاتالوگ شما اعمال می شود.

print-products