فوم برد 5 میل

چاپ فوم برد

چاپ دیجیتال فوم برد با تحویل فوری


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

فوم-برد-سلفون-مخملی

فوم برد بستری سبک و مقاوم برای نصب پوستر روی آن است و به دلیل اینکه فوم برد را می توان به آسانی برش داد امکان ساخت تابلوهای دیواری بسیار خلاقانه در ابعاد و اشکال متفاوت بوسیله آن بسیار آسان است.

فوم برد چیست؟

فوم برد بستری سبک و مقاوم برای چاپ تابلو است. فوم برد ها به راحتی برش می خورند و یکی از بهترین شاسی ها برای چاپ تابلو در اندازه های متفاوت هستند. چاپ فوم برد در ابعاد مختلف با چاپ گلاسه، کوتد و فوتوگلاسه در ضخامت های 5 و 10 میلی متری با بالاترین کیفیت چاپ انجام می شود، چاپ فوری همراه با کیفیت رنگی فوق العاده. جهت نیاز به شاسی ای مستحکم و مقاوم تر از صفحه چاپ تخته شاسی خانه چاپ و گرافیک نیز بازدید نمایید.

گالری تصاویر چاپ فوم برد

فوم برد

یکی از بهترین شاسی ها برای نصب عکس و تصاویر مختلف و نصب روی دیوار، فوم برد می باشد. فوم برد به دلیل وزن بسیار سبک، مقاومت خوب و امکان برش آسان در سایزهای مختلف، امکان شخصی سازی بسیاری متناسب با فضای منزل یا محل کار شما دارد. وزن سبک فوم برد باعث می شود علاوه بر نصب آسان و بدون مشکل، در صورت هرگونه سقوط و افتادن روی اشخاص یا لوازم منزل هیچگونه آسیبی به آن ها نرساند. امکان برش آسان فوم برد این قابلیت را پدید آورده که تابلو خود را به شکل کاشی هایی در ابعاد مختلف با فاصله از هم نصب کنید و تصویری زیبا و مدرن پدید آورید. پس از چاپ دیجیتال تصویر مورد نظر شما و نصب پوشش مناسب لمینت روی تصویر چاپ شده جهت افزایش استحکام در برابر رطوبت و گذر زمان، تصویر روی فوم برد نصب می شود و فوم برد شما آماده نصب روی دیوار می گردد. چاپ و تحویل فوری فوم برد در خانه چاپ و گرافیک.

چاپ تابلو

برای چاپ تابلو علاوه بر امکان استفاده از قاب و شیشه به شیوه سنتی، از دو شیوه مدرن استفاده می شود، چاپ تخته شاسی و فوم برد. کلیه مراحل چاپ دیجیتال تابلو بسیار فوری بوده و در کمتر از یک روز قابل انجام است. چاپ فوری، ارزان و باکیفیت از مزایای چاپ تابلو به شیوه دیجیتال است. قیمت تمام شده بسیار پایین بوده و مقاومت تابلو به دلیل روکش لمینتی آن بسیار بالا خواهد بود. در سایزهای کوچک A4 و A5 چاپ گلاسه انجام می شود و در سایزهای بزرگ تر از چاپ کوتد و یا فوتوگلاسه برای چاپ تابلو استفاده می شود. هر سه این روش ها بسیار سریع و با کیفیت بوده و رضایت شما را جلب خواهند کرد. روکش لمینت دلخواه بوده ولی توصیه ما این است که حتما استفاده از این پوشش را انتخاب کنید، این کار علاوه بر افزایش چندبرابری ماندگاری تابلو باعث می شود تابلو شما پس از مدت ها استفاده با یک دستمال مرطوب تمیز و مانند روز اول شود.

قیمت فوم برد

یکی از مهم ترین مزایای فوم بردها قیمت بسیار مناسب آن ها نسبت به شاسی های دیگر نظیر تخته شاسی یا قاب عکس است. فوم برد بصورت یک تکه در سایز 100 در 140 سانتی متری تولید می شود و به دلیل برش آسان در سایز های مختلف نسبت به حجم مصرفی قیمت بصورت هوشمند محاسبه می گردد. قیمت چاپ و لمینت مورد استفاده با تخته شاسی یکی است ولی به دلیل قیمت ارزان تر شاسی فوم برد هزینه نهایی بسیار مناسب تر می باشد. با تغییر سایز، ضخامت و نوع چاپ قیمت فوم برد خود را بصورت آنلاین و لحظه ای محاسبه کنید.

فوم برد 10 میل

فوم برد ها در دو ضخامت 10 میل و 5 میلی متر تولید و عرضه می گردند. ضخامت 10 میلی متری یا همان 1 سانتی متری برای چاپ فوم برد از مناسب ترین ضخامت ها برای چاپ تابلو است. این ضخامت تضمین می کند که علاوه بر وزن سبک سازه شما استحکام آن نیز تضمین شود. برای سایزهای کوچکتر استفاده از ضخامت 5 میل نیز هیچ مشکلی ندارد ولی در سایزهای بزرگ تر توصیه ما ضخامت 10 میل برای فوم برد شماست تا استحکام خود را در طی جایجایی های متعدد طی سال ها استفاده حفظ کرده و طول عمری بالاتر داشته باشد.

پرسش های متداول

فوم برد چیست؟

فوم برد بستری سبک و مقاوم برای چاپ تابلو است که در ضخامت های 5 و 10 میلیمتری تولید می شود. فوم برد ها به راحتی برش می خورند و یکی از بهترین شاسی ها برای چاپ تابلو در اندازه های متفاوت هستند.

 

چاپ فوم برد به چه صورتی انجام می شود؟

فرایند چاپ در فوم بردها بدین صورت است که چاپ مستقیما روی فوم برد انجام نمی شود بلکه ابتدا پوستری کاغذی (متناسب با اندازه فوم برد) چاپ می شود و در صورت نیاز روکش سلفون و یا لمینت روی آن قرار می گیرد و سپس روی فوم برد چسبانده می شود.

 

بهترین شاسی برای چاپ تابلو چه چیزی است؟

در صورتی که تابلویی سبک، ارزان، در اندازه و شکل های کاملا سفارشی و مختلف می خواهید فوم برد بهترین شاسی برای چاپ تابلو شماست. اما در صورتی که تابلویی مستحکم تر و با شاسی شکیل چوبی می خواهید چاپ تخته شاسی بهترین گزینه برای چاپ تابلو های شماست.

 

چاپ پوستر فوم برد از چه نوعی است؟

تا ابعاد 30 در 40 سانتی متر یا همان برگه A3 چاپ دیجیتال روی برگه گلاسه انجام می شود و در ابعاد بزرگتر چاپ پلات یا همان لارج فرمت انجام می شود که به دو شکل چاپ کوتد یا چاپ فوتوگلاسه صورت می پذیرد.

print-products