ماگ تبلیغاتی

چاپ با رنگ کوره ای با ضمانت


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

 شماره کارت:  6219  8610  5721  1202  سیاوش اسکندرنیا 
چاپ ماگ تبلیغاتی

چرا ماگ تبلیغاتی

ماگ تبلیغاتی یا همان لیوان تبلیغاتی یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی با بالاترین بازدهی در برند سازی و افزایش وفاداری خریداران و کارکنان شماست. هدیه ای بسیار کاربردی که درصورت رعایت اصول زیبایی شناسی در طراحی و چاپ بی نقص بصورت مداوم روی میز مخاطبان هدف شما قرار خواهد گرفت. هدیه ای که مدام دیده و استفاده می شود و برند شما را در مقابل چشمان افراد قرار می دهد. هدیه ای که دور انداخته نمی شود، در انبار قرار نمی گیرد و مدام دیده می شود.

در طراحی ماگ تبلیغاتی خود زیبایی شناسی را در درجه اول قرار دهید و برندسازی را زیرکانه انجام دهید.

ماگ تبلیغاتی در خانه چاپ و گرافیک در طرح ها و رنگ های مختلف با رنگ کوره ای چاپ و پخته می شود و تا زمانی که شکسته نشده و از بین نرود رنگ خود را از دست نمی دهد و مانند روز اول خود را در معرض دید مخاطبان شما قرار می دهد.

در روزهای پایانی سال نو دیگر نیازی نیست دنبال هدیه ای کابردی و با قیمتی مناسب برای کارکنان و یا مشتریان خود بگردید. ماگ تبلیغاتی انتخابی تضمین شده و مطمئن برای شما خواهد بود.

ماگ یا لیوان های تبلیغاتی در طرح های مختلف با چاپ با رنگ کوره ای ضمانت دار یکی از هدایای تبلیغاتی عرضه شده توسطه خانه چاپ و گرافیک است. در صورت داشتن هرگونه پرسشی در مورد هدایای تبلیغاتی سفارشی منحصر بفرد خودتان با ما تماس بگیرید. برای مشاهده سایر هدایای تبلیغاتی از صفحه هدایای تبلیغاتی خانه چاپ و گرافیک بازدید بفرمایید.

print-products