ماگ خارجی استوانه ای

ماگ تبلیغاتی

چاپ کوره ای بسیار با دوام و ماندگار


*با افزایش تیراژ تخفیف بیشتری بگیرید

پیش فاکتور خانه چاپ و گرافیک


چاپ پیش فاکتور

ماگ شیشه ای سند بلاست
ماگ وارداتی استوانه ای
ماگ کلاسیک
ماگ سرامیکی رنگی

چرا ماگ تبلیغاتی

ماگ تبلیغاتی یا همان لیوان تبلیغاتی یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی با بالاترین بازدهی در برند سازی و افزایش وفاداری خریداران و کارکنان شماست. هدیه ای بسیار کاربردی که درصورت رعایت اصول زیبایی شناسی در طراحی و چاپ بی نقص بصورت مداوم روی میز مخاطبان هدف شما قرار خواهد گرفت. هدیه ای که مدام دیده و استفاده می شود و برند شما را در مقابل چشمان افراد قرار می دهد. هدیه ای که دور انداخته نمی شود، در انبار قرار نمی گیرد و مدام دیده می شود.

در طراحی ماگ تبلیغاتی خود زیبایی شناسی را در درجه اول قرار دهید و برندسازی را زیرکانه انجام دهید.

ماگ تبلیغاتی در خانه چاپ و گرافیک در طرح ها و رنگ های مختلف با رنگ کوره ای چاپ و پخته می شود و تا زمانی که شکسته نشده و از بین نرود رنگ خود را از دست نمی دهد و مانند روز اول خود را در معرض دید مخاطبان شما قرار می دهد.

در روزهای پایانی سال نو دیگر نیازی نیست دنبال هدیه ای کابردی و با قیمتی مناسب برای کارکنان و یا مشتریان خود بگردید. ماگ تبلیغاتی انتخابی تضمین شده و مطمئن برای شما خواهد بود.

چرا خانه چاپ و گرافیک

  • کلیه ماگ های تبلیغاتی خانه چاپ و گرافیک با روش چاپ کوره ای پخته شده و رنگی مادام العمر بدون از دست رفتن کیفیت دارند.
  • تنوع بالای ماگ های کلاسیک، وارداتی خارجی، سرامیکی سفید و رنگی و شیشه سندبلاست امکان مقایسه و انتخاب شما را راحت می کند.
  • لیوان های شیشه ای مات شده با روش سندبلاست علاوه بر زیبایی و عدم تغییر رنگ، استحکام بالایی در برابر لب پر شدن و آسیب دیدن دارند.
  • امکان مشاهده آنی قیمت، تخفیف زیاد در تیراژ بالا، امکان چاپ تک رنگ و چند رنگ و هزینه مناسب از دیگر مزایای سفارش ماگ تبلیغاتی از خانه چاپ و گرافیک است.

گالری تصاویر ماگ تبلیغاتی

ماگ یا لیوان تبلیغاتی در طرح های مختلف با چاپ با رنگ کوره ای ضمانت دار یکی از هدایای تبلیغاتی عرضه شده توسطه خانه چاپ و گرافیک است. در صورت داشتن هرگونه پرسشی در مورد هدایای تبلیغاتی سفارشی منحصر بفرد خودتان با ما تماس بگیرید. برای مشاهده سایر هدایای تبلیغاتی از صفحه هدایای تبلیغاتی خانه چاپ و گرافیک بازدید بفرمایید.

پرسش های متداول

ماگ تبلیغاتی چگونه چاپ می شود و هزینه آن چقدر است؟

پس از انتخاب نوع ماگ و ارسال طرح دلخواه خود، طرح شما بصورت تک رنگ و یا تعداد رنگ دلخواه روی ماگ ها چاپ شده و در کوره پخته می شود به طوری که تا زمان شکستن ماگ ها کیفیت چاپ مانند روز اول خواهد ماند. در صفحه ماگ تبلیغاتی خانه چاپ و گرافیک با انتخاب نوع ماگ، نوع چاپ و تعداد درخواستی، هزینه نهایی را بصورت لحظه ای و بروز مشاهده بفرمایید.

 

چاپ کوره ای ماگ ها به چه معناست و چه مزایایی دارد؟

چاپ کلیه ماگ های تبلیغاتی خانه چاپ و گرافیک بصورت کوره ای انجام می شوند، یعنی پس از چاپ درون کوره با دمای بسیار بالا پخته شده و رنگ روی ماگ ها عمری می شود. مزیت چاپ کوره ای به نسبت چاپ سرد دوام بسیار بالای آن و عدم کدر شدن و رنگ رفتگی است.

 

سند بلاست در ماگ های شیشه ای به چه معناست؟

سند بلاست یا ساب پاشی به عمل مات کردن شیشه با پاشش ذرات ریز ماسه مانند می گویند. شیشه سند بلاست شده، بصورت یک دست و زیبا مات شده و چاپ روی آن به خوبی خود را نشان می دهد.

print-products