دفتر یادداشت

چاپ سررسید 1403

سررسید و سالنامه قطع رقعی و وزیری

سالنامه-رقعی-فانتزی-1401

سررسید 1403 فانتزی

قطع رقعی با جلد خارجی

سررسید لوکس 1401

تقویم 1403 لوکس

سالنامه ارگانایزر با جلد خارجی

سررسید مدیریتی 1401

سررسید 1403 مدیرتی

قطع وزیری با جلد خارجی

چاپ سررسید اختصاصی

شما می توانید با طراحی اختصاصی خود و انتخاب کاغذ و جلد مورد نظر خود سررسید و سالنامه ای متناسب با برند خود و با بالاترین کیفیت از ما تحویل بگیرید، همچنین برای سفارش سررسید های آماده ما می توانید وارد هر بخش دلخواه خود شده و سررسید خود را سفارش دهید. سررسید یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی با ماندگاری بالا و اثرگزاری زیاد است و در طول سال روی میز مشتریان شما خواهد بود. بنابر این از این برندینگ کم هزینه و هوشمندانه غافل نشوید.

چاپ تقویم

برای چاپ تقویم و سالنامه جهت هدیه دادن و برندینگ شرکت خود منتظر روزهای پایانی سال نمانید. روزهای شلوغ و پرازدحام پایان سال زمان مناسبی برای طراحی و چاپ باکیفیت تقویم و سررسید شما نخواهد بود. از همین الان برای چاپ با کیفیت سالنامه و تقویم خود اقدام کنید و با خیال راحت منتظر آغاز سال نو باشید. چاپ با کیفیت و ارزان سررسید و تقویم 1403 با جلد خارجی بسیار ماندگار و طراحی حرفه ای مناسب برندینگ

سررسید

سررسید، سالنامه و تقویم همواره از مناسب ترین هدایای تبلیغاتی برای سازمان ها و شرکت ها جهت اهدا به کارکنان و همکاران بوده است. برای اینکه تبلیغات خود را به درون شرکت و منازل همکاران، رقبا و کارکنان خود ببرید از سررسید و سالنامه استفاده کنید. این نوع از تبلیغ بسیار ماندگار بوده و در صورت دارا بودن کیفیت بالا در طول سال مدام دیده و استفاده می شود و تاثیر بالایی روی برندینگ شرکت یا محصول شما می گذارد.

print-products